מגדל פיזה

קורס אנגלית

זה לא מה שעובר לכם בראש

לימוד אנגלית נפרש על פני תקופת לימוד קצרצרה אך מקיפה, במפגשים כיפיים בהם גם תרכשו יכולות שפה חדשה בדיוק ברמה אליה אתם שואפים, תוך שימוש בטכניקות מגניבות וקלילות שיהפכו שפה לעניין לגמרי יומיומי. בין אם זה קורס פרטי או קבוצתי, בניו סקול עובדים לפי שיטה שמבוססת על תוצאות בשטח.

מה חשוב שתדעו על קורס אנגלית

בניו סקול אנחנו שמים דגש על פיתוח יכולות דיבור והבנת הנשמע מהשיעור הראשון. בדרך המהירה והקלה שלנו, מועברים השיעורים בקבוצות קטנות על מנת להנגיש את הידע הנדרש עבורך. קורס אנגלית בניו סקול משאיר את הלימוד מאחור ופותח דלת להטמעה טבעית של השפה, בדיוק בצורה שלמדנו את שפת האם שלנו – ניסוי וטעייה.

ערן כץ, שיאן גינס בזכרון

ערן כץ

ערן כץ, שיאן גינס בזיכרון ומחברם של מגוון ספרים בתחום, הטמיע ביחד איתנו שיטה בלעדית לרכישת שפה חדשה. כל המורים שלנו עברו את ההכשרה הייחודית שלו ללימודי אנגלית ונוסף לניסיון שלהם בתחום, הם גם מדריכים לפי טכניקות הזיכרון שמצליחות. בואו להכיר אנגלית ולזכור!

ערן כץ, שיאן גינס בזיכרון ומחברם של מגוון ספרים בתחום, הטמיע ביחד איתנו שיטה בלעדית לרכישת שפה חדשה. כל המורים שלנו עברו את ההכשרה הייחודית שלו ללימודי אנגלית ונוסף לניסיון שלהם בתחום, הם גם מדריכים לפי טכניקות הזיכרון שמצליחות. בואו להכיר אנגלית ולזכור!

אל דאגה, אנגלית תשתלב בחייכם

בימים שבהם כולנו עמוסים ולחוצים בזמן, קורס אנגלית של ניו סקול הוא הפתרון הנוח ביותר. במקרים שבהם ניתן להשלים שיעורים שהוחמצו או לעבור למועדי קורס אחר – אנחנו מאפשרים להשתתף במפגשי השלמה או שיעורים חלופיים. הלימודים נעשים במגוון רמות ולאחר מבחן קצר נדע להתאים אותך לקורס שברמה שלך.

גם אחרי התהליך, אנחנו פה עבורכם

התלמידים בשיעורים שלנו נהנים מהרחבת האופקים על ידי תרגול השפה האנגלית לאורך זמן. ניו סקול מקיימת מפגשי קהילה שיעזרו לך להגביר את הביטחון העצמי, יכולות החשיבה והמוטיבציה הכללית. מדובר במפגש במקומות שונים ומגניבים, שבהם פוגשים תלמידים מכל הקורסים שלנו ואת דוברי האנגלית שאיתם תוכלו להתאמן.

מילה על אנגלית

אנגלית היא השפה החשובה ביותר בעולם. מי מאיתנו לא נתקל בצורך כשטס לחו”ל או פגש תייר או איש קשר דובר אנגלית? אנחנו צריכים את האנגלית ואנחנו יודעים את זה. אבל בכל זאת לפעמים אנחנו דוחים את הקץ או מוצאים תירוצים להימנע מלימודי אנגלית. הסיבה היא שאנחנו תופסים את לימודי האנגלית כנטל משעמם שמזכיר לנו את בית הספר בו למדנו אנגלית בצורה משעממת. גם יש נורמה כזו שכולם חייבים לדעת אנגלית ואם לא אז זה אומר משהו עלינו. אם נצא רגע מהמחשבות המקדימות הללו ונגיע לניו סקול לקורס אנגלית מדוברת או עסקית למשל, כל התאוריות הללו יקרסו כמו מגדל קלפים. קורס ללימוד אנגלית בניו סקול מבוסס על טכניקות זיכרון שיעזרו לכם לשלוף את כל המילים בצורה קלילה ופשוטה. כמו שאנחנו זוכרים כל דבר אחר, אפשר לזכור איך לדבר אנגלית ולהנות מהדרך! חשוב לדעת שכל המחקרים מראים שהצלחה בשליטה באנגלית משפיעה על ההצלחה הכללית בכל תחומי החיים. אז תפסיקו לדחות ותתחילו להנות.

לכל אחד יש זיכרון לשפות, בואו לראות איך להגיע אליו >>>

טיל

מה הבוגרים שלנו אומרים עלינו? צפו:

נגן וידאו

שתפו עם חברים