סינית

קורס סינית

זה לא מה שעובר לכם בראש

לימוד סינית נפרש על פני תקופת לימוד קצרצרה אך מקיפה, במפגשים כיפיים בהם גם תרכשו יכולות שפה חדשה בדיוק ברמה אליה אתם שואפים, תוך שימוש בטכניקות מגניבות וקלילות שיהפכו שפה לעניין לגמרי יומיומי. בין אם זה קורס פרטי או קבוצתי, בניו סקול עובדים לפי שיטה שמבוססת על תוצאות בשטח.

מה חשוב שתדעו על קורס סינית

בניו סקול אנחנו שמים דגש על פיתוח יכולות דיבור והבנת הנשמע מהשיעור הראשון. בדרך המהירה והקלה שלנו, מועברים השיעורים בקבוצות קטנות על מנת להנגיש את הידע הנדרש עבורך. קורס סינית בניו סקול משאיר את הלימוד מאחור ופותח דלת להטמעה טבעית של השפה, בדיוק בצורה שלמדנו את שפת האם שלנו – ניסוי וטעייה.

ערן כץ, שיאן גינס בזכרון

ערן כץ

ערן כץ, שיאן גינס בזיכרון ומחברם של מגוון ספרים בתחום, הטמיע ביחד איתנו שיטה בלעדית לרכישת שפה חדשה. כל המורים שלנו עברו את ההכשרה הייחודית שלו ללימודי סינית ונוסף לניסיון שלהם בתחום, הם גם מדריכים לפי טכניקות הזיכרון שמצליחות. בואו להכיר סינית ולזכור!

ערן כץ, שיאן גינס בזיכרון ומחברם של מגוון ספרים בתחום, הטמיע ביחד איתנו שיטה בלעדית לרכישת שפה חדשה. כל המורים שלנו עברו את ההכשרה הייחודית שלו ללימודי סינית ונוסף לניסיון שלהם בתחום, הם גם מדריכים לפי טכניקות הזיכרון שמצליחות. בואו להכיר סינית ולזכור!

אל דאגה, סינית תשתלב בחייכם

בימים שבהם כולנו עמוסים ולחוצים בזמן, קורס סינית של ניו סקול הוא הפתרון הנוח ביותר. במקרים שבהם ניתן להשלים שיעורים שהוחמצו או לעבור למועדי קורס אחר – אנחנו מאפשרים להשתתף במפגשי השלמה או שיעורים חלופיים. הלימודים נעשים במגוון רמות ולאחר מבחן קצר נדע להתאים אותך לקורס שברמה שלך.

גם אחרי התהליך, אנחנו פה עבורכם

התלמידים בשיעורים שלנו נהנים מהרחבת האופקים על ידי תרגול השפה הסינית לאורך זמן. ניו סקול מקיימת מפגשי קהילה שיעזרו לך להגביר את הביטחון העצמי, יכולות החשיבה והמוטיבציה הכללית. מדובר במפגש במקומות שונים ומגניבים, שבהם פוגשים תלמידים מכל הקורסים שלנו ואת דוברי הסינית שאיתם תוכלו להתאמן.

מילה על סינית

קורס לימודי סינית יכין אותך לעסקים עם המעצמה העולמית העולה. סין היא מרכז סחר ענק והמון ישראלים כבר הבינו שלימודי סינית הם השלב הבא מבחינת פוטנציאל השימוש העסקי והמקצועי. לימוד סינית הוא השקעה לטווח ארוך ובמידה שכבר יש ברשותכם תכנית עסקית מוכנה לביצוע – לימודי סינית הם הדבר הכי חשוב לכם כרגע בשביל להוריד עלויות ולהעלות את הרווחים. רבים מהתלמידים הלומדים סינית משקיעים זמן יקר ולומדים בצורה לא יעילה. אצלנו בניו סקול אנחנו מקצרים את התהליך באמצעות שילוב של טכניקות זיכרון ובכך מצליחים להשיג שליטה בשפה שצריך לתת לה תשומת לב. סינית מדוברת משלבת בין שני הצדדים של המוח ומצריכה הבנה של האינטונציה וההגייה הייחודיות לשפה.

לכל אחד יש זיכרון לשפות, בואו לראות איך להגיע אליו >>>

טיל

מה הבוגרים שלנו אומרים עלינו? צפו:

נגן וידאו

שתפו עם חברים