השמת כוח אדם

במטרה לעזור לבוגרים של ניו סקול להתברג בעבודות שבהן יש צורך בכישורי שליטה שפות, אנו משתפים פעולה עם אנשי גיוס והשמה שמסייעים באיתור עבודה לכל דורש. מגיעים אלינו מועמדים מכל הקשת המקצועית ומרקעים שונים ואנחנו מסייעים להם או להן בהגשת המועמדות ובמיונים לתפקידים – וזאת ללא עלות.
 
אנחנו לא מפרסמים כמעט אף פעם את תיאורי המשרות. במקום, המועמדים מגיעים אלינו לחפש עבודה בתחומי ההייטק, העיצוב, פיננסים, מכירות ואדמיניסטרציה, ואנו בוחנים את מאפייני אישיותם, יחד עם הרקע המקצועי והעיוני הנדרשים לתפקיד אליו אנחנו מגייסים. על מנת להתאים את המרכיבים האישיותיים לדרישות המקצועית אנחנו למעשה מתאימים את העבודהלמועמד ולא את המועמד לעבודה כמו ברוב המקרים.
 
מתוך הנחה שחברה מהסוג שלכם מבוססת על תשתית כוח אדם חכמה ומדויקת, אנחנו משתמשים בתיאוריה מתקדמת למיון עובדים וכך מתאימים כל מועמד לתפקיד הנדרש – לפי סטטיסטיקת ניבוי ההתאמה הגבוהה ביותר.
ניו יורק
כל מועמד שמגיע אלינו למשרד ממלא שאלון DISC המותאם לדרישות התפקיד אליו הוא מיועד. אנחנו מנתחים את התוצאות ביחד עם המועמד ומוודאים שהתוצאות מצביעות על מבנה ההתנהגות שהתקבל באבחון. כך אנחנו יודעים להסיק עוד לפני הגשת המועמדות אליכם, האם המועמד מתאים לתפקיד מבחינה אישיותית. 
 
במילים אחרות, חברות אשר מעדיפות “One Stop Shop” בשביל להנות משירותי העשרה בדמות קורסי שפות מהנים וזכירים ביחד עם שירות מקיף של שירותי גיוס, מיון והשמת עובדים, פונות אלינו ומקבלות שירות שמותאם בדיוק למידותיהן. גם אתם מוזמנים!
 

לפניות בנושא שירותי השמה למועמדים וגם לחברות שלחו אלינו מייל Info@NewSchool.co.il

לכל אחד יש זיכרון לשפות, בואו לראות איך להגיע אליו >>>

טיל