לימודי איטלקית

כיום, כשאנחנו מסתכלים על השפות המדוברות ביותר בישראל או השפות אשר מרבית הצעירים בוחרים ללמוד, אנחנו יכולים למצוא שם כמובן, אנגלית, ערבית, צרפתית, סינית, רוסית, ספרדית וגם לימודי איטלקית.

לכאורה זה מפתיע שצעירים בוחרים ללמוד שפה זו, אך האמת היא שאם חוקרים לעומק, מבינים שזה לא בדיוק מפתיע, שכן יש מספיק סיבות מדוע ישראלים מבקשים ללמוד את השפה, בין אם מדובר בסיבות היסטוריות ובין אם מדובר בסיבות עכשווית.

מאז ומתמיד היה קשר חם ואוהב בין ישראלים לתרבות האיטלקית, זה בא לידי ביטוי בסרטים ובמוזיקה, על כן גם במשך השנים לא מעט ישראלים למדו איטלקית להנאתם. כיום, לא מעט ישראלים, בפרט צעירים, בוחרים ללמוד את השפה, משתי סיבות עיקריות, הראשונה היא עסקים, כמו במצבים אחרים, גם כאן, אנחנו יכולים לראות התפתחות וביסוס של קשרים עסקיים בין ישראלים לאיטלקים, והסיבה השנייה היא, שלא מעט צעירים בוחרים ללמוד באיטליה, למשל וטרינריה, רפואה, אומנות ועוד. לימוד השפה מאפשר להם לעבור את הלימודים בצורה הרבה יותר קלה.

כיצד לומדים איטלקית

לימודי איטלקית נחשבים ללימודים יחסית פשוטים, גם בגלל מבנה השפה שהוא קליט ונוח וגם בגלל שבמקרים שונים, השפה דומה ומזכירה את הספרדית. כך שמי שיודע ספרדית או יכול לקלוט שפה זו בקלות, לא יתקשה גם בלימודי איטלקית.

הלימודים נערכים בבית ספר עם מורה דובר איטלקית, בין אם זו שפת האם שלו ובין אם רמת הידע שלו בשפה דומה לרמת שפת אם. בכיתה לומדים מספר תלמידים, כך ניתן לנהל דיאלוג מפרה בין התלמידים בזמן השיעור ואחריו.

הלימודים מתבססים על קטעי קריאה וכתיבה, במסגרת הלימודים לומדים את האותיות והמספרים, הטיות גוף, שמות עצם, תואר וכל שאר מרכיבי המשפט. כמו כן לומדים השלמת מילים, הבנה של טקסטים וכן כיצד מנהלים שיחות בצורה נכונה בין אנשים.

במסגרת הלימודים וכן מחוצה להם, אפשר לעבוד עם עזרים שונים. כך למשל, ניתן לקרוא ספרים, לצפות בסרטים ולשמוע מוזיקה, על מנת להרחיב את אוצר המילים ולהרחיב את היכולות של הבנת הנקרא והנשמע. כמובן שיש להתקדם על פי הקצב שנלמד בכיתה, כך אפשר בכל פעם לבנות עוד שלב בידע, עד שמגיעים לנקודה בה אפשר לנהל שיחות שלמות באיטלקית או לקרוא ספר שלם, מבלי להתבלבל.

לימודי איטלקית

מה עלינו לחפש כשאנחנו רוצים להירשם ללימודי איטלקית

ראשית, חשוב לחפש מקום אמין ומקצועי שיכול לספק לנו את הכלים הטובים ביותר ללימודי איטלקית, כלים אשר נוכל להשתמש בהם כשנסיים את הלימודים.

שנית, חשוב מאוד שנקפיד שיהיה זה מקום שצוות המורים בו הוא לא רק מקצועי, אלא הוא נרגיש כימיה איתו, כך יהיה לנו הרבה יותר נעים ללמוד. זה נכון גם לגבי היבטים של יחס בית הספר לתלמיד והתנאים שהוא מעניק לכל אחד מהנרשמים.

שתפו עם חברים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

שתפו עם חברים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email