לימוד שפות גרמנית

לא מעט צעירים בוחרים לחיות בגרמניה, במיוחד בברלין, משפחות רבות מגיעות לגרמניה או לאוסטריה לטיולים, אנשי עסקים נמצאים בקשר הדוק עם אנשי עסקים גרמנים וגם מבחינה מדינית גרמניה היא אחת המדינות עימה אנו נמצאים בקשר טוב. לכן, יותר ויותר אנשים מתעניינים בלימוד השפה הגרמנית. אם בעבר לא מעט אנשים העדיפו ללמוד שפות אחרות, היום הגרמנית הופכת יותר רלוונטית. קורס לימוד גרמנית בשיטת ערן כץ הוא הדרך להפוך את הגרמנית מבליל של צלילים (שנשמעים לעיתים קולניים) לשפה מדוברת בה תוכלו לדבר באופן חופשי.

גרמנית

ללמוד את השפה פעם אחת וגם לתמיד

רבים התנסו בלימוד שפות בבית הספר וגם במסגרות נוספות. התוצאה הסופית היא לרוב ידע בסיסי מאוד בשפה ותחושה לא חופשית לדבר ולנהל שיחה. הדבר לא כך בקורס לימוד שפות של ניו סקול העובד לפי שיטת ערן כץ. ערן כץ, שיאן גינס בתחום הזיכרון, עוסק בתחום כבר שנים. הוא הפך את נושא הזיכרון מתחום עניין למקצוע. במשך שנים פיתח שיטה לשיפור מיומנויות זיכרון אותה ניתן ליישם בתחומים שונים: זיכרון מספרים, פנים, שמות, מילים קשות וגם שפות. העיקרון המרכזי עליו בנויה השיטה היא חידוד הזיכרון או הטמעת השפה בדרך חווייתית, אסוציאטיבית, מלאה בכיף ובהומור. כאן לא תמצאו את עצמכם משננים כללי דקדוק או מילים. אלה כבר יבואו בהמשך. כאן הבסיס הוא הדיבור ויצירת תחושה נוחה עם השפה. אז למידת כללי דקדוק משעממים הופכת פשוט למשחק.

ללמוד גרמנית בתור תיקון

אצל רבים השפה הגרמנית היתה מוקצה בגלל העבר המשפחתי והקשר הלא חיובי עם גרמניה. דווקא בשל כך זה המקום והזמן לסגור מעגל וללמוד את השפה הגרמנית בתור תיקון. בקורס גרמנית תחוו את הגרמנית מזווית שונה, תטמיעו דפוסים חדשים לגבי הקשר שלכם עם השפה. פתאום, משפה מרתיעה היא תהפוך לעוד שפה מהנה שתפתח לכם עולמות חדשים ותסגור את אותן פינות אפלות שנשארו. גרמנית, ושפות באופן כללי, ניתן ללמוד בכל זמן ובכל גיל. תשכחו מהעניין שאין לכם כישרון לשפות, או שבגילכם “המופלג” מאוחר מדי ללמוד שפה חדשה. הכל עניין של טכניקה ומיומנות שתסגלו בקורס.

אולי יעניין אותך גם

שתפו עם חברים

שתפו עם חברים

לכל אחד יש זיכרון לשפות, בואו לראות איך להגיע אליו >>>

טיל