לימוד ערבית בניו-סקול

אם חלמתם לשפר את הידע שלכם ולרכוש את אחת השפות הנפוצות ביותר בישראל ובמזרח התיכון כולו, כדאי שתירשמו ללימוד ערבית. בניו סקול יש לנו מתכון מנצח עבורכם, שיסייע לכם לרכוש את השפה החדשה במהירות וביעילות.

רבים הישראלים שמבינים את החשיבות שבלימוד השפה הערבית. מנגד, לא כולם ימהרו להירשם ללימוד ערבית. מדוע? בשל מחסומים רבים שקיימים, החל באמונה שרכישת שפה חדשה היא מנת חלקם של אלו בעלי הזיכרון בלבד ועד לחוסר זמן בחיי השגרה העמוסים. אם אלו גם המחסומים שמעכבים גם אתכם מלרכוש את השפה, בניו סקול פותחה שיטה בלעדית המסייעת לכם ללמוד, להבין ולזכור את השפה בזמן קצר, לפי קצב הלימוד שלכם ובמקסימום גמישות.

קורס ללימוד ערבית מדוברת

כמה דברים שלא ידעתם על ערבית:

הערבית היא השפה הרשמית ברוב מדינות במזרח התיכון ובמדינות צפון אפריקה. כמו כן היא אחת השפות הרשמיות של האו"ם. מלבד הסיבות המובנות מאליהן כמו: שאחוז גדול מאוכלוסיית ישראל הם ערבים, או הקרבה למדינות ערב, ישנן סיבות נוספות ללמידת השפה:

  • ישנן המון מילים דומות בשפה העברית ובשפה הערבית: מכיוון שהן השפה הערבית והן השפה העברית התפתחו מאותה שפה קדומה שדוברה באזור שנקראת השפה השמית. כך למשל בעברית נאמר ילד ובערבית ולד, בעברית נאמר אחד ובערבית ואחד וכו'. נקודת דמיון נוספת היא ששתי השפות נכתבות מימין לשמאל, בניגוד להרבה שפות אחרות בעולם. עם זאת מנגד, נקודות דמיון רבות בין אוצר המילים הערבי לעברי אינן קדומות, שכן מדובר דווקא בחידושי לשון של אליעזר בן יהודה שנשאלו מהשפה הערבית ועוברתו.
  • ומה ההבדלים בין השפות? בעברית יש 22 אותיות ובערבית 28. כמו כן האותיות בערבית נכתבות במחובר בעוד שבעברית הן מופרדות.

הייחוד של לימוד ערבית מטעם ניו סקול

בארץ פועלים קורסים רבים ללימוד השפה הערבית. אולם לימוד ערבית בניו סקול מציע שיטה בלעדית ללימוד השפה, שיטה אשר נחשבת למאוד פרקטית ויעילה. המתודולוגיה הייחודית עליה מבוסס הקורס שואפת לחזק את מיומנויות הזיכרון בתחומים רבים, לרבות בתחום רכישת שפות חדשות כמו ערבית. השיטה פותחה על ידי ערן כץ שהוא שיאן גינס בתחום הזיכרון והיא מסייעת לרבים לפרוץ את כל מחסומי השפה שלהם וללמוד בדרך קלילה, כיפית וחווייתית. למרות שלרבים מהישראלים יש קונוטציות שליליות לגבי השפה, יהיה נחמד לגלות תוך כדי לימוד שמדובר בשפה ממש  מעניינת ומלהיבה אשר תפתח עבורכם דלת להבנה מעמיקה יותר של התרבות והחברה הערבית.

ישנו היבט של הערבית אשר נחשב למאוד מסקרן. בניו סקול לוקחים את לימוד השפה צעד אחד קדימה והופכים את תהליך הלמידה לכמה שיותר חווייתי ואת האווירה לביתית וחמימה. אנו מזמינים גם אתכם להירשם ללימוד ערבית ולרכוש שפה חדשה, חשובה ומיוחדת במינה.

אולי יעניין אותך גם

לימודי שפות בניוסקול

כל מה שצריך לדעת על לימודי שפות

כל מה שצריך לדעת על לימודי שפות לפרטים על קורסי לימודי שפות של ניו סקול בשיטה שפיתחנו עם שיאן גינס בזיכרון החלטתם שהגיע הזמן לשפר…

שתפו עם חברים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

שתפו עם חברים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

לכל אחד יש זיכרון לשפות, בואו לראות איך להגיע אליו >>>

rocket.svg