לימוד רוסית

קורס ללימוד רוסית מדוברת בתל אביב

בניו סקול פיתחנו שיטה ללימוד שפות ביחד עם שיאן גינס בזיכרון – ערן כץ. לימוד של שפה חדשה לפי טכניקות זיכרון יקצר לכם את זמן הלימוד בחודשים רבים – אבל למה בכלל כדאי ללמוד רוסית? מה המחיר שתשלמו אם לא תדעו את השפה? ואיפה בתל אביב מומלץ ללמוד רוסית?

עבור ישראלים רבים, לימוד קורס רוסית מדוברת זה הרבה יותר מאשר לימוד שפה נוספת, זה כמעט הכרח. שכן הם עובדים עם דוברי השפה, חיים איתם, מנהלים איתם קשרים ענפים, בין אם מדובר בישראלים רוסים שעלו בעשרים השנה האחרונות ארצה ובין אם מדובר בקשרים עם רוסים שחיים ברוסיה. למעשה, אפשר לומר שעבור ישראלים רבים, לימוד רוסית, זה בדיוק כמו לימוד אנגלית או ערבית.

כידוע, בשנות התשעים הגיעו לישראל קרוב למיליון עולים חדשים מחבר העמים, מה שהיתה לפני כן ברה”מ. מיליון עולים אשר דיברו רוסית והכניסו את השפה אל תוך החברה הישראלית. אנחנו יכולים לראות זאת בתוכניות בתקשורת, כתוביות, שלטים, הוראות ועוד.

עם הזמן, בעקבות השינויים שעברה רוסיה והקשרים הענפים שנוצרו בינה לבין ישראל, הרי שגם נוצר קשר עמוק מאוד בין שתי המדינות וכן קשר נרחב בין עסקים ישראלים לרוסים. מה שדרש מחברות ישראליות להתאים את עצמן למצב, להעסיק דוברי רוסית או להכשיר ישראלים ללמוד את השפה. לא מעט ישראלים בחרו לעשות זאת בעצמם, מתוך הבנה שידע של השפה יכול לעזור להם בשוק העבודה.

קורס ללימוד רוסית מדוברת
בואו ללמוד רוסית מדוברת בניו סקול – בית הספר המוביל לשפות

כיצד לומדים רוסית בצורה נכונה?

לימוד רוסית איננו שונה מלימוד שפות אחרות ובמובן הזה יש לישראלים יתרון, שכן בדומה לאנגלית, ערבית או צרפתית, שהן שפות מאוד נוכחות בציבוריות הישראלית, כך גם הרוסית. אנחנו יכולים למצוא ספרים, מוזיקה, סרטים, ועוד שורה של אלמנטים שניתן להשתמש בהם לצורך לימוד השפה.

חשוב להדגיש, אי אפשר ללמוד רוסית אך ורק דרך אמצעים אלו אלא יש צורך להשתמש בידע מקצועי של מורה. גם כאן, אפשר לומר שזכינו, שכן אנחנו יכולים למצוא מורים לרוסית שהם דוברי השפה, כלומר זו שפת האם שלהם. על כן גם הידע שלהם הוא נרחב, וכן הם יודעים להבדיל בין שפה רוסית ספרותית לשפה רוסית מדוברת.

מעבר לדברים הבסיסיים שאנחנו צריכים לקבל במסגרת קורס ללימוד רוסית, דברים שעלינו לקבל בכל שפה אותה אנחנו מבקשים ללמוד. קרי יכולת קריאה וכתיבה, שימוש באמצעים שיעזרו לנו להרחיב את אוצר המילים שלנו וישפרו את יכולת הדיבור. נוסף לכך טכניקות להבנת מילים נרדפות ועוד, הרי שבית הספר צריך להציע לנו עוד מספר נקודות שיכולות להפוך את חווית הלימודים לעשירה ויעילה.

כך למשל, בית הספר צריך לקיים מערך כפול של לימודים, מערך פרונטאלי בכיתה ומערך של לימודים און ליין בבית. אנחנו יכולים כך ליהנות מאפשרות ללמוד את החומר בצורה הרבה יותר אישית וצמודה.

ללמוד רוסית בקורס לפי טכניקות זיכרון
ערן כץ – שיאן גינס בזיכרון

טכניקות זיכרון ללימוד רוסית

כמו כן, בית הספר צריך לספק לנו שיעורי עזר מעבר לשיעורים הרגילים. כלומר אפשרות לשבת עם המורה בנפרד או להשתתף בערבי חילופי שפות, במידה ולא מבינים את החומר שנלמד בכיתה. יש אפשרות גם לקבל שיעורים בנפרד ולא רק שיעורים בקבוצה.

חשוב שבית הספר יבין את מטרת הלימודים שלנו, מדוע אתם רוצים ללמוד את השפה ויכשיר אותנו בהתאם. בזכות הטכניקות שפיתחנו עם שיאן גינס בזיכרון – תוכלו גם אתם ללמוד רוסית מדוברת בתוך 3 חודשים.

 

אולי יעניין אותך גם

שתפו עם חברים

שתפו עם חברים

לכל אחד יש זיכרון לשפות, בואו לראות איך להגיע אליו >>>

טיל