פרויקטים חברתיים

ניו סקול בקהילה

עוד לפני שנוסד בית הספר לשפות, המייסדים של ניו סקול לימדו קורסי אנגלית בהתנדבות בבתי ספר לנוער בסיכון. דבר הביא לדבר ובסוף מצאנו את עצמנו מנהלים את בית הספר הראשון לשפות שמתמחה בטכניקות זיכרון.

דגלים
המעורבות החברתית והחיבור לקהילות מוחלשות ומעוטות יכולת נמצאים בראש סדר העדיפויות של מקימי בית הספר ולכן אנו דואגים לשמור על הקשר הזה באופן קבוע ועקבי. אנו מקיימים קורסי שפות באזורי פריפריה חברתית וגאוגרפית ותמיד נשמח לשמוע על פרויקטים מיוחדים וחשובים כדי לנסות לעזור.
 
לכל פנייה, שאלה או בקשה בנושא של שיתופי פעולה עם עמותות, מוסדות חינוך וארגונים חברתיים, בהקשר של לימודי שפות או הכשרות אחרות ניתן לפנות אלינו במייל: Info@NewSchool.co.il

הקהילה של ניו סקול

בשביל לשמור על מה שהשגנו בקורס, צריך להטמיע את הידע והכישורים החדשים בזיכרון ולרענן בכל הזדמנות. אחרת זה לא יעבוד. לכן, אחרי כל קורס, הבוגרים שלנו מוזמנים להיפגש בערבי חילופי השפות המהנים שאנחנו מפיקים בכל חודש, כשהמטרה העיקרית היא לשמור על קשר עם הקהילה ולעבוד על מה שעשינו בקורס כדי שלא יילך לאיבוד.
 
מעבר לתרגול הפרקטי אנחנו מרכזים הרצאות בעלות תוכן מרתק ובכל פעם מזמינים מרצה אחרת לערבי הקהילה של ניו סקול. בין אם זו הרצאה על טכניקות זיכרון או מיינדפולנס ו-NLP – המפגשים החווייתיים שלנו מהנים ומביאים את המשתתפים לשלב הבא מבחינת הטמעת כישורי הדיבור בשפה שאותה הם למדו.
התרגול בערבי חילופי השפות של ניו סקול מבוסס על משחקים כיפים וסימולציות פשוטות של שיחות יומיומיות שהייתם מנהלים בחו”ל, לו הייתם יכולים לטוס בכל חודש כדי לשמר את יכולות הדיבור בשפה שלמדתם. אבל מאחר שזה בלתי אפשרי, אנחנו מקיימים את זה בברים ובתי קפה ברחבי תל אביב – על מנת שכל הבוגרים שלנו יוכלו לשמור את כל מה שצריך בזיכרון.
 
המפגשים שלנו מחולקים לפי השפות שאתם רוצים לתרגל ובהם בוגרי קורס אנגלית, ספרדית, צרפתית, ערבית, רוסית, איטלקית, גרמנית ואף סינית, יפנית פורטוגזית ויוונית. חשוב להמשיך להיפגש ולתרגל, לחזור בכל פעם קצת לבסיס וכך לא לשכוח את כל מה שלמדנו. רוצים להצטרף לקהילה האיכותית שלנו? למה אתם מחכים? הירשמו כאן ותוכלו ללמוד את השפה שתמיד חלמתם לדעת ותוכלו לתרגל אותו אחר כך בערבי חילופי השפות הייחודיים שלנו 

לכל אחד יש זיכרון לשפות, בואו לראות איך להגיע אליו >>>

טיל