קורסי אנגלית ושפות זרות לחברות וארגונים

מחפשים הדרכת עובדים בעלת ערך גבוה לפיתוח הארגון ולא פחות לפיתוח העובדים?

כדאי שתכירו את הטרנד המוביל בעולם ההדרכות – קורסי אנגלית ושפות זרות לצוותים, לחברות ולארגונים.

כבר ידוע כי מגיפת הקורונה שהפתיעה אותנו בשנת 2020 האיצה את תהליכי הגלובליזציה והעבודה מרחוק מעבר לתחזיות המוקדמות. ארגונים רבים שרדו את המשבר בזכות מהלכי דיגיטליזציה ועבודה מרחוק – ואף הצליחו לצמוח מהמשבר.

צמיחת חברות וארגונים שונים דווקא בתקופת המשבר התאפשרה בזכות המעבר לאונליין, שאיפשר להם להציע את שירותיהם לקהלי לקוחות רחבים יותר בעולם, להתרחב לאפיקי שיווק ומסחר בינלאומיים ולייצר שיתופי פעולה עסקיים עם מדינות שונות בעולם.

בתקופה מואצת של שינויים, התאמת הארגונים לעולמות הדיגיטל המתפתחים נעשה דרך הכשרות של העובדים והקניית הכלים והמיומנויות של עולם החדש. על מנת לנצל את כוחה של הרשת הדיגיטלית וההתרחבות הגלובלית, נדרש הארגון לדאוג קודם כל לעובדים ששולטים באנגלית ושפות נוספות.

לימודי אנגלית בעולם הגלובלי

קורסי אנגלית ושפות זרות בעולם העבודה החדש

בתקופה הנוכחית בה עולם העבודה הוא גלובלי מאי פעם – פיתוח הקריירה של העובד מחייב שליטה טובה באנגלית כמו גם שליטה בשפות נוספות. עסקים וחברות יכולים היום להתרחב לקהלים שלא חלמו עליהם בעבר. זאת בזכות דיגיטליזציה של מערכות שונות שמאפשרות שימוש במוצרים גם אונליין וחשוב לא פחות – בזכות שינוי דפוסי חשיבה והרגלי השימוש של הלקוחות.

אם בעבר הלא רחוק מורה ליוגה הייתה תלויה בביקוש לשירותים שהיא נותנת רק בשכונה או בעיר שלה, כיום היא יכולה להעניק שיעורי יוגה לקהלים בכל העולם דרך ZOOM או פלטפורמות אחרות. כך גם ארגונים גדולים שממירים את השירותים שלהם לאונליין או מרחיבים את נגישות המוצר לקהלים גדולים יותר בזכות מערכות שונות.

אבל לא רק הטכנולוגיה משחקת תפקיד בתהליכי הגלובליזציה של הארגון. גם בעולם החדש עדיין אין תחליף לנותני השירות האנושיים, בין אם מדובר בחיבורים עסקיים אנושיים, נציגי שירות לקוחות, אנשי שיווק ומכירה או נציגי תמיכה טכנית. ההתרחבות הארגונית מחייבת גם את העובדים שלנו לשלוט בשפות של הקהלים החדשים. 

על מנת לחזק קשרים אישיים וחיבורים עם לקוחות או שותפים עסקיים – גם ידע בסיסי בשפה של הפרטנר, כמו היכרות עם מילים נפוצות ועם מוסכמות בסיסיות במדינה ממנה הוא מגיע, יכולים לשבור מחיצות מהר יותר ולייצר קשרים חמים יותר.

מדובר קודם כל בשליטה בשפות הנפוצות כמו אנגלית, סינית, ספרדית וערבית ובשפות נוספות בהתאם לאופי השירותים והקהלים.

לימודי אנגלית עסקית בניו סקול

קורסי שפות מותאמים לחברות וארגונים תורמים לעובד ולארגון כולו בכמה אספקטים –

  1. גיבוש הצוות –

קיימות אפשרויות גיבוש רבות לחברי הצוות בחברה, אך לימוד של שפה חדשה, מעבר להיותו לימוד חוויתי לחברי הקורס, מהווה גם פעילות בעלת ערך גבוה לעובדים המשתתפים ולארגון.

למידת שפה היא למידה חברתית ונעשית בצורה האפקטיבית ביותר דרך אינטראקציות קבוצתיות וחווייתיות. הגיבוש והחוויה הם "תוצרי הלוואי" של תהליך הלימוד כאשר הידע בשפה החדשה נשאר עם המשתתפים לכל החיים.

  1. פיתוח אישי של העובד/ת –

מעבר לחוויה החברתית והתקשורתית עם חברי הקורס, הלמידה מקנה לעובד/ת תחושת הצלחה ומסוגלות במהלך ההתקדמות, ואלו מחזקים בתורם את הביטחון העצמי ויכולות התקשורת של העובד/ת.

לימודי שפות נמצאו כתורמים לשיפור תפקודי המוח וכמאטים את תהליכי הזדקנות המוח. מעבר ליתרונות הלמידה עצמה, גם התוצאה של שיפור האנגלית או ידיעה של שפות נוספות מאפשר לעובד/ת להתקדם בקריירה ולהגדיל את התרומה שלו/ה בארגון.

  1. פיתוח ארגוני –

בעולם העבודה החדש כולם כבר מכירים בערך של עובד מרוצה בארגון. השקעה בפיתוח האישי של העובד בארגון היום – מייצר לארגון עובדים מאושרים ופרודוקטיביים יותר בעתיד.

קורסי אנגלית לחברות

קורסי אנגלית ושפות זרות בניו סקול – תכניות מותאמות לחברות וארגונים

 בניו סקול אנחנו מציעים קורסי אנגלית החל מרמת מתחילים ועד לקורס אנגלית עסקית, ועוד כ- 20 שפות זרות. הקורסים שלנו מותאמים ללקוחות פרטיים ועסקיים, כמו גם לצוותים וארגונים. התוכניות מותאמות לצורכי הארגון ומוצעות במגוון מסלולים גמישים – באונליין ובאופן פרונטלי.

בניו סקול פיתחנו את שיטת ®MemoReach יחד עם ערן כץ, שיאן גינס בזיכרון. הדגש של השיטה הוא שימוש פרקטי בשפה, תוך פיתוח יכולות התקשורת ושליפה של השפה בשיחות יום-יומיות. כאן תוכלו לקרוא עוד על השיטה שלנו ללימודי שפות.

רוצים לקבל הצעה עבור קורסי שפות מותאמים לחברות וארגונים?

השאירו פרטים בתחתית העמוד או שלחו אלינו הודעה כאן >> http://bit.ly/2O1PZVZ

אולי יעניין אותך גם

שתפו עם חברים

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

שתפו עם חברים

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

לכל אחד יש זיכרון לשפות, בואו לראות איך להגיע אליו >>>

טיל