קורס אנגלית מדוברת – ההשקעה הכי רווחית שלך בעצמך

קורס אנגלית מדוברת – ההשקעה הכי רווחית שלך בעצמך

כמה פעמים אמרו לנו שאם נשקיע ברצינות בקורס ללימוד אנגלית מדוברת נגיע רחוק בחיים? ובכן, עכשיו יש לכך סימוכין במחקר מקיף מאוניברסיטת הרווארד שסקר אלפי אנשים מכל העולם ומצא הוכחה חד משמעית: שליטה באנגלית מביאה להכנסה גבוהה יותר וכתוצאה מכך לרמת איכות חיים גבוהה יותר. בית ספר לאנגלית שמכבד את עצמו חייב להכין אתכם לחיים האמיתיים.

במדינות שונות בעולם קיים יחס שונה כלפי לימוד אנגלית. ישנן מדינות אשר תומכות בפיתוח יכולות שימוש באנגלית מדוברת כשפה שניה ולכן משקיעות בכך תקציבים גבוהים בחינוך, בחברה וברווחה. במדינות אלו לרוב קיימת הבנה בסיסית שהשפה משמשת למסחר ותקשורת גלובלית כיום. ולכן שליטה בה תסייע לאזרחים להגיע ליותר הזדמנויות וכך גם להישגים גבוהים יותר.

לעומתן, ישנן מדינות שבהן רמת האנגלית נמוכה הרבה יותר – אלו לרוב מדינות עולם שלישי או מדינות בעולם המתפתח – אך לא רק. ישנן מדינות רבות שבהן הקנאות לשפה המקומית והכעס על ההתערבות המערבית בכלכלת המדינה השתרשו מבחינה היסטורית ותרבותית. לכן הן אינן תומכות באופן אקטיבי בלימודי אנגלית מצד האזרחים. התוצאה היא לרוב תל”ג נמוך והכנסה כספית נמוכה מאוד בקרב האזרחים.

בתרשים שלהלן ניתן לראות את ההבדל בין מדינות שבהן רמת האנגלית המדוברת והכתובה בקרב האזרחים גבוהה. זאת לעומת מדינות בעלות הכנסה נמוכה שבהן מרבית האזרחים אינם דוברי אנגלית. למעשה, מדובר בקשר ישיר והדוק בין הנקודות ולכן קשה להתווכח עם העובדות.

אנגלית מדוברת והכנסה כספית שנתית לפי מדינות
אנגלית מדוברת והכנסה כספית שנתית לפי מדינות

אז מה אפשר לעשות כדי לשפר את האנגלית המדוברת?

לימוד קורס אנגלית מדוברת למתחילים, לבעלי רקע קודם או אפילו למתקדמים (בדגש על קורס אנגלית עסקית) הינם למרבה המזל במרחק השקעה של שעתיים עד ארבע שעות בשבוע. אולם לא כל מי שרוצה לדעת לדבר ולהבין אנגלית יכול להגיע לרמה הרצויה לבד. על מנת להגיע ליעד ממשי, יש לקחת את הנושא ברצינות ולהבין שמדובר בהשקעה של מאמץ קוגניטיבי, זמן ובדרך כלל גם כסף.

כמה עולה קורס אנגלית ואיפה כדאי ללמוד אנגלית? בישראל מרבית קורסי האנגלית יקרים מאוד בשל הרצון של החברות הבינלאומיות לייצר רווחים לבעליהם מעבר לים. המחיר היקר לאו דווקא אומר שהקורס הוא איכותי. במקומות רבים מושיבים את התלמידים מול מחשב או נותנים להם למלא שיעורי בית בספר או מחברת. אך לא כך מצליחים לפתח יכולות דיבור – אנחנו שומעים את התלונות על בסיס יומי.

כדי להגיע לרמה טובה של דיבור באנגלית יש להקיף את עצמך בסביבה מתאימה. יש להתייחס לנושא ברצינות ולהבין שמדובר בכישור שניתן לסגל – וזאת לעומת ידע שצריך לצבור. כלומר, אפשר להסביר למישהו כיצד לנסוע על אופניים, אבל עד שהוא לא ייסע – הכישור לא יהיה שם. כך גם לגביי לימודי שפות ואנגלית בפרט.

השיטה שלנו ללימוד קורס אנגלית מדוברת ושפות אחרות

בניו סקול פיתחנו מתודולוגיה חדשנית ביחד עם שיאן גינס בזיכרון – ערן כץ. MemoReach היא דרך חדשה שבאה לתת לכל מי שרוצה ללמוד אנגלית מדוברת (וגם לזכור את השפה אחרי שהקורס נגמר) את ההזדמנות לעשות זאת בצורה מהנה וייחודית. מאחר שבניו סקול אנו מעוניינים בראש ובראשונה לייצר ערך קהילתי בעל משמעות והשפעה חברתית, כל קורסי השפות שלנו מוצעים במחיר נגיש ונוח.

לכל אחד יש זיכרון לשפות – אנחנו יודעים איך להגיע אליו. לחצו כאן לקבלת פרטים נוספים על קורסי האנגלית והשפות האחרות שלנו.

אולי יעניין אותך גם

טיפים ללימוד ערבית מדוברת

אותיות ניקוד בערבית – המדריך המלא

לימוד השפה הערבית, עם הקסם והייחודיות שלה, מציע חוויה מרתקת ללומדים. אחד היסודות החשובים ביותר בלימוד ערבית הוא הבנת התנועות וסימני הניקוד, המשחקים תפקיד מרכזי…

שתפו עם חברים

שתפו עם חברים

לכל אחד יש זיכרון לשפות, בואו לראות איך להגיע אליו >>>

טיל