קורס צרפתית למתחילים

קורס צרפתית למתחילים

צרפתית היא אחת השפות הנפוצות ביותר בעולם. היא מדוברת בצרפת אך גם במקומות כמו קנדה, האיטי בצפון אמריקה, גינאה הצרפתית בדרום אמריקה, במדינות אפריקאיות ועוד. מלבד היותה שימושית, הצרפתית היא שפה מאוד יפה ורומנטית, ולמרות המוניטין: היא אינה כה קשה ללימוד כמו שאתם אולי חושבים. במיוחד אם נרשמים לקורס צרפתית למתחילים.

מדוע ללמוד צרפתית?

לימודי צרפתית הנם מאוד פופולריים ולכל אחד הסיבות שלו ללמוד את השפה. אם בשל רילוקיישן לחו"ל, אם בשל עבודה, נסיעה ואם בשל ידידות עם אנשים מצרפת, עליכם להתמקד בסיבה שלכם ובמטרה אשר לשמה החלטתם להירשם לקורס מלכתחילה. למרות שלימודי צרפתית עשויים להיות מרתיעים, ולו רק בשל המבטא, השפה הצרפתית אינה קשה, במיוחד אם יש לכם ניסיון קודם ברכישת שפות חדשות. כמו כן בכל הנוגע להגייה: תרגול מוביל לשלמות. ישנו רק קומץ קטן של צלילים אשר יגרום לכם "לשבור את השיניים" אולם ככל שתתרגלו יותר, כך תתגברו על האתגרים.

הזיכרון: חשוב או לא?

בדומה לשפות רבות, השפה הצרפתית המדוברת עברה שינויים רבים מאז נכתבה לראשונה והדבר בא לידי ביטוי במילים רבות. הדבר עשוי להיות מפחיד, במיוחד אם ברצונכם לזכור ולשנן הכל כדי לשלוט בשפה עד לרמת הפרט הקטן. הרשו לנו לציין כי זה רק נראה מפחיד, אולם בפועל שום דבר אינו נורא כפי שהוא נראה, המיוחד כאשר עושים שימוש בשיטת הלימוד של ניו סקול, אשר מסייעת לכם לזכור את השפה בקלות וביעילות בעזרת שיטה שהצלחתה מוכחת.

הפעם הראשונה היא תמיד הכי קשה

אם זו לכם הפעם הראשונה, עליכם לדעת כי תהליך רכישת השפה רק הולך ומשתפר מפעם לפעם, שכן תהפכו להיות מנוסים בדרך לרכישת שפה. ברוב המקרים עם ניסיון קודם אתם צוברים יתרון: והוא פשוט לדעת מה עובד עבורכם ומנגד, מה לא עובד. ישנן שיטות לימוד רבות כגון: לימודים פרטניים אחד על אחד, לימודים בקבוצות קטנות, לימודים און ליין, לימודי בוקר וערב ועוד מסלולים שונים אשר יהפכו את חוויית הלמידה למותאמת אישית בזמנכם הפנוי ועל פי קצב ההתקדמות שלכם. קחו בחשבון כי למידת שפה כרוכה בהיכרות ושינון כמות גדולה של מילים חדשות ולכן למידה בשיטה של ניו סקול היא הדרך היעילה לעשות זאת.

קורס צרפתית בניו-סקול

מהי השיטה של ניו סקול?

בניו סקול השכילו להבין כי אין ממה לחשוש, גם אם ניסיתם בעבר אך לא הצלחתם לקלוט את השפה אותה למדתם, בעזרת השיטה של ערן כץ תוכלו לעשות זאת ואף די בקלות. קורס צרפתית למתחילים כולל בתוכו את לימוד אבני הבניין, פיתוח יכולות הדיבור והבנת הנשמע ושימוש בטכניקת זיכרון המאפשרת שליפה מהירה של מילים, ובעזרת תרגול, מונעת גם מקרים של שכחה. וכל זאת: בעלות שווה לכל כיס!

אנו מזמינים אתכם להתנסות בשיטה שהצלחתה מוכחת. צרו עמנו קשר עוד היום ותוכלו להצטרף אל עשרות הבוגרים המרוצים של ניו סקול.

 

אולי יעניין אותך גם

שתפו עם חברים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

שתפו עם חברים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

לכל אחד יש זיכרון לשפות, בואו לראות איך להגיע אליו >>>

rocket.svg