תקנון חנות - ניו סקול 2024:

1. ניו סקול הינו בית ספר לשפות אשר מומחיותו בלימוד שפות והינו מספק קורסי שפות שונים דרך האינטרנט תחת חברת נו-וורק בע”מ (ח.פ. 515310829) ברישיון משרד החינוך.
2. הקורס וכל החומרים, הקישורים, השיטות וכלל התקשורות הינם לשימוש אישי ואינם ניתנים להעברה והפצה או להשתתפות של יותר מתלמיד אחד בשיעור פרטי.
3. מחירי המוצרים המופיעים בעמוד החנות הינם המחירים הקבועים, אך יצוין כי החברה שומרת על הזכות להציע מבצעים, הטבות והנחות מעת לעת.
4. כל מוצרי החנות הדיגיטלית מקוזזים ממחיר קורס השפה המלא במצב שבו הלקוח רכש קורס שפה מלא באורך של סמסטר (3.5 חודשים) לפחות וזאת עד 30 ימים מיום קניית המוצר הדיגיטלי בחנות. יצויין כי מדובר בקורס שפה קבוצתי פרונטלי ו/או אונליין, עם מורה ותלמידים אשר רכש הלקוח ישירות מיועץ לימודים מטעם ניו סקול.
5. ניו סקול אינה מתחייבת לשעות לימוד מוגדרות מראש, אלא בתיאום פרטני שיעשה עם צוות המנהלה ומורי בית הספר.
6. מדיניות שליחת ההרשאות לאמצעי הקשר שבחר התלמיד, וזמני האספקה של כלל המוצרים בחנות הדיגיטלית הינם עד 14 ימי עסקים מיום התשלום. 7. יודגש כי משלוח ואספקת חלק מהמוצרים והשירותים תלויים במענה מצד התלמיד בין אם בדוא”ל, וואטסאפ או שיחת טלפון.
8. שעות הלימוד בהן ניתן לקיים את השיעורים הינן בין השעות 09:00 ל-21:00 ו/או לפי הלו”ז המוגדר של המורה, אשר יתאם מראש את השיעור עם התלמיד.
9. לאחר שנקבע שיעור \ מבחן רמה \ פגישת ייעוץ \ קורס אך לא התקיים בשל אי השתתפות של התלמיד אשר לא הודיע על כך מראש, אז״י שהתלמיד יחויב בגין אותו שיעור. כל שכן, יש להודיע לניו סקול לפחות 24 שעות מראש על ביטול או בקשה לדחייה.
10. אפליקציות התקשורת וכן התרגול למילים והביטויים אשר מלווה את הקורס הינן מופעלות על ידי גורם צד ג’ ועל כן אין בית הספר מתחייב להשתמש אך ורק בהן ואין ביה”ס אחראי על טיבן בנסיבות שונות.
11. פירוט המוצרים הדיגיטליים: א) מבחן רמה – אורך כ-30 דקות, מתבצע אונליין וכולל סימולציה על אתר תיירות למורי דרך, השקפה מקצועית או נושא אחר לפי צרכי הנבחן. ב) מבחן רמה + שיעור הכנה – סה”כ אורכים כ-90 דקות ונחלקים לשיעור פרטי באורך של כ-60 דקות ובתיאום מראש ולאחר מכן מתבצע מבחן רמה ככתוב בחלק א’ של סעיף זה. ג) “3 במחיר 1” – קורס דיגיטלי זיכרון לשפות, מילוי מבדק זיכרון שיישלח לתלמיד אישית וכן פגישת ייעוץ אישית עם נציג מטעם ניו סקול לפי מועד שייקבע באופן אישי ולפי אילוצי הנבחן.
12. אישור התקנון ע”י התלמיד וביצוע תשלום בפועל מהווים אישור מראש להשתתפות בקורס \ שיעור \ פגישת ייעוץ \ מבחן רמה עם נציג מטעם ניו סקול. על כן, קבלת הרשאות לצפייה בתכני הקורס הדיגיטלי “זיכרון לשפות” בשיתוף ערן כץ, מהווה אפוא שימוש והתחלה של הקורס באופן מעשי.
13. הודעה על מועדי המפגשים השונים תועבר למשתתפים מבעוד מועד באמצעות עדכון בכתב באחד מאמצעי ההתקשרות הדיגיטליים.
14. ניו סקול שומרת לעצמה את הזכות לדחות או לבטל שיעורים, כמו גם להרחיק לקוחות הפוגעים בכל צורה שהיא במורים או בצוות, בן אם באופן מילולי וישיר ובין אם באופן מרומז.
15. ביטול הרשמה לקורס – ניו סקול פועלת על פי חוק הגנת הצרכן ותקנותיו – לרבות התקנות החלות על ביטול עסקה. על לקוח אשר נרשם לקורס שפה בניו סקול ומעוניין לבטלו יחולו הכללים הבאים: ניתן לבטל עסקה תוך 14 ימים מיום עשיית העסקה ושליחת הקבלה ללקוח ובלבד שהביטול ייעשה 14 ימים לפני מועד תחילת הקורס. בעסקת מכר מרחוק ניתן לבטל את העסקה תוך 14 ימים מיום עשיית ההסכם ובלבד שהביטול ייעשה יומיים שאינם ימי מנוחה לפני מועד הקורס/השירות. במידה שעמד התלמיד בתנאי הביטול – עלות הביטול היא 100 שקלים או 5% מסכום העסקה – הנמוך מביניהם. לא ניתן לבטל את הקורס לאחר תחילתו ולא יינתן כל החזר כספי לאחר תחילת הקורס שכן מדובר במוצר הומוגני אשר כולל השקעה ומאמץ רב, החל מהכנת המוצר, הזמנתו ותפעול כוח האדם הנדרש לצורך האספקה ללקוח. כל ביטול כספי לאחר תחילת הקורס ייעשה על-פי חוק. ביטול יעשה בהודעה בכתב בדואר אלקטרוני: Info@NewSchool.co.il. בהודעת הביטול יש לפרט את שמך, פרטי ההתקשרות עמך, שם הקורס ותאריך ההודעה. נציגי החברה יגיבו לכל בקשה תוך 48 שעות שלא כוללות ימי מנוחה. למעט באופן ובתנאים המפורטים, לא יתאפשרו ביטולים ולא יינתן החזר כספי. כמו כן יודגש כי תשלום מקדמה הינו שווה ערך לרישום בקורס, ועל עסקה בה שולמה מקדמה חלים אותם תנאים אשר חלים כאשר שולמה כל התמורה.
בסימון ׳קראתי׳ את התקנון הנני מאשר קבלת הודעות אלקטרוניות דרך אימייל או מספר הטלפון.
לפנייה בכל נושא ניתן ליצור קשר דרך דואר אלקטרוני:Info@NewSchool.co.il


מדיניות אחריות
1. *התחייבות לאיכות*: ניו סקול מתחייבת לספק קורסים איכותיים, מותאמים לרמות השונות וערוכים על ידי מומחים בתחום השפות.
2. *תקנון שירות*: כל קורס ושיעור ניתנים תחת תקנון השירות של ניו סקול, והמשתמש מתחייב לפעול על פי הוראותיו.
3. *אחריות מוגבלת*: ניו סקול אינה אחראית לנזקים שלא נגרמו ישירות על ידי שירותיה, ואחריותה מוגבלת לסכום ששולם עבור הקורס.
4. *שימוש בתכנים*: התכנים המועברים במהלך הקורס הם לשימוש אישי בלבד ואין להעבירם או לשדרם לצדדים שלישיים.

### מדיניות פרטיות
1. *איסוף מידע*: ניו סקול אוספת מידע אישי במטרה לשפר את השירותים ולספק חווית למידה מותאמת אישית.
2. *שימור מידע*: המידע האישי שמסופק על ידי התלמידים ישמר בסודיות וישמש אך ורק לצרכי הקורסים והשירותים של ניו סקול.
3. *שיתוף מידע*: ניו סקול לא תשתף מידע אישי עם צדדים שלישיים ללא אישור מפורש מהתלמיד, למעט במקרים חוקיים מחייבים.
4. *בקשות למחיקת מידע*: התלמידים יכולים לבקש מחיקה או עדכון של המידע האישי השמור עליהם בכל עת.