תרגום מקצועי של מסמכים

המסמך שלך צריך להיות מדויק וברור לקריאה בכל שפה שתבחר לתרגם אותו אליה. בשביל זה ניו סקול מספקת שירותי תרגום בכתב ובע”פ בעשרות שפות, בתחומים רבים ומגוונים עם ניסיון מתרגמים מצטבר של עשרות רבות של שנים.

ככל שהעולם מתפתח והופך לגלובאלי ונגיש יותר, כך גם הצורך בתרגום לשפות זרות עולה. בין אם זה תרגום מסמכים עבור רילוקיישן או הכנה ללימודים בחו”ל, החשיבות של התרגום המקצועי של מסמכים הוא הכרחי.

ניו סקול

המתרגמים שלנו הוכרו על ידי רשויות ישראל עם תו תקן של איכות וכן על ידי קונסלות שונות לתרגום מסמכים מקצועיים במגוון רחב של שפות ולפי ההקשר התרבותי הנדרש. בניו סקול ניתן לתרגם מסמכים קצרים וגם ארוכים ובכל תחום שתבחרו – משפטים, רפואה, פיננסים או טכנולוגיה.

ניו סקול הוא בית ספר לשפות שמתמחה בטכניקות זיכרון ומאחר שכך, המקצועיות ורמת השירות היא נר לרגלנו. מבין מזמיני העבודות של קהילת המתגרמים שלנו ניתן למצוא את קופ”ח כללית, מכון וייצמן, דייסון, שסטוביץ’ ואף מוזיאונים ומשרדי עו”ד.

שיטות העבודה שלנו מפותחות והזריזות בהגשת התוצאות היא גבוהה מאוד ביחס למקובל בישראל. במילים אחרות, אם רצית לתרגם מסמך באופן מקצועי מאנגלית, צרפתית, רוסית, איטלקית, ערבית, ספרדית, גרמנית או 20 שפות אחרות שאנו שולטים בהן – ניו סקול היא הכתובת שלך.

לכל אחד יש זיכרון לשפות, בואו לראות איך להגיע אליו >>>

טיל