קורס ערבית למתחילים – בתל אביב או אונליין

| לפרטים על קורס ערבית מדוברת בניו סקול לחצו כאן |

מחפשים קורס ערבית למתחילים? 

הנה כמה דברים שמומלץ לדעת רגע לפני שאתם נרשמים לקורס >>

קורס ערבית מדוברת או ספרותית

השפה הערבית היא השפה הרשמית של 26 מדינות ברחבי העולם, מצפון אפריקה ועד המזרח התיכון ולה דיאלקטים וניבים מקשת רחבה.

אנשים מכל העולם מתחילים ללמוד ערבית מסיבות מגוונות. זה יכול להיות קשור בעבודה, אידיאולוגיה, חיבור לשורשים משפחתיים, ביקור במדינה ערבית, חברות עם אדם ערבי או סתם כך, בשביל ההעשרה.

לא משנה מה הסיבה, כישראלים יש לנו צורך ברור ללמוד ערבית – קודם כל בשביל לחזק את התקשורת עם השכנים שלנו בארץ ובמזרח התיכון וכדי להבין טוב יותר את התרבות באזור שלנו. 

עליכם להבין כי ישנם סוגים שונים של ערבית

לפני שמתחילים קורס ערבית עליכם להיות מודעים לכך שישנם סוגים שונים של השפה. כדי להחליט באיזה סוג לבחור, עליכם להבין תחילה את ההבדלים בשפה ולהגדיר את מטרת הלימודים שלכם.

הכירו את החלוקה של השפה הערבית:

ערבית מדוברת
اللّغة العربيّة المحكيّة/ العاميّة )

הערבית המדוברת היא השפה היום-יומית. קיימים ניבים שונים בשפה שמשתנים לפי מיקומים גאוגרפיים ושכבות אוכלוסייה. במדינת ישראל קיימים שני ניבים עיקריים: פלסטיני ובדואי. אם המטרה שלכם היא לתקשר בשפה הערבית עם התושבים בישראל, בשיחות טלפון או בביקור באחת ממדינות ערב – וודאו שמדובר בקורס ערבית מדוברת.

ערבית ספרותית
(اللّغة العربيّة الفصحى)

הערבית הספרותית היא השפה “הרשמית” שנמצאת בקוראן, בתפילות ובספרות הערבית הקלאסית. הערבית הספרותית אחידה בקרב כל דוברי הערבית במזרח התיכון. עם זאת, בעת המודרנית נוצרו בערבית הספרותית רמות שונות שלה, המשמשות גם למטרות פחות רשמיות כגון עבור ערוצי תקשורת. ערבית ספרותית תהיה הבחירה המתאימה אם יש לכם מטרה ספציפית. לדוגמא לגשת ללימודי אסלאם, לקחת קורס בלימוד הקוראן או לקרוא טקסטים דתיים מסוגים שונים.. 

לימוד ערבית

כדי לכתוב בערבית מדוברת – למדו את האלפבית הערבי

הביטוי הגרפי של השפה הערבית מאוד מיוחד ושונה מהאותיות המוכרות לנו בעברית או באנגלית.

למרות האתגר הכרוך בלמידה של נושא חדש מההתחלה – לא צריך לחשוש. בניו סקול אנחנו משתמשים בכלים וטכניקות שמסייעות לכם לזכור גם את החלק הזה בשפה בצורה חווייתית וקלילה. אחרי השיעור תגלו שיש הרבה דמיון בין האלפבית הערבי למאפיינים שונים בשפה העברית שאתם כבר מכירים.

קורס ערבית מדוברת בניו סקול – בדגש על פיתוח יכולות התקשורת בשפה

בניו סקול אנו מלמדים ערבית מדוברת במגוון רמות – החל מקורס ערבית מתחילים ועד לימודי ערבית למתקדמים.

ניתן ללמוד מסלולי לימוד שונים. זה יכול להיות בקבוצה או בשיעורים פרטיים, בקורס ערבית אונליין מהבית או בכיתות של ניו סקול בתל אביב (סמוך לעזריאלי). מחיר הקורס מתחיל מ – 1670 ש”ח ומשתנה בהתאם למסלול שתבחרו. 

מעבר ללימוד בכיתה או באונליין הלימוד בקורסי השפות השונים בניו סקול כולל גם השתתפות בערבי חילופי שפות של הקהילה שלנו. הערבים מתקיימים אחת למספר שבועות בתל אביב או בזום. בזכות הקהילה התלמידים יכולים להמשיך לתרגל את הדיבור עם דוברי השפה וליהנות מאווירה בינלאומית – גם אחרי הקורס. 

מעוניינים לשמוע עוד על הקורסים שלנו?
השאירו פרטים בתחתית העמוד ונשמח לחזור אליכם עם כל המידע 👇

אולי יעניין אותך גם

טיפים ללימוד ערבית מדוברת

אותיות ניקוד בערבית – המדריך המלא

לימוד השפה הערבית, עם הקסם והייחודיות שלה, מציע חוויה מרתקת ללומדים. אחד היסודות החשובים ביותר בלימוד ערבית הוא הבנת התנועות וסימני הניקוד, המשחקים תפקיד מרכזי…

שתפו עם חברים

שתפו עם חברים

לכל אחד יש זיכרון לשפות, בואו לראות איך להגיע אליו >>>

טיל