קורס ערבית למתחילים

ערבית היא השפה הרשמית של 26 מדינות ברחבי העולם מצפון אפריקה ועד המזרח התיכון ולה דיאלקטים וניבים מקשת רחבה. אנשים מכל העולם לומדים ערבית מסיבות שונות ומגוונות החל בעבודה או נסיעות, דרך משפחה, דת, מורשת נישואין או חברות עם אדם ערבי ועד לרצון לבקר במדינה ערבית או סתם כך, כתחביב. אם גם ברצונכם להעשיר את הידע שלכם עם השפה הערבית, הנה כמה דברים שעליכם לדעת, רגע לפני שאתם נרשמים לקורס ערבית למתחילים.

קורס ערבית מדוברת או ספרותית

עליכם להבין כי ישנם סוגים שונים של ערבית

לפני שמתחילים ללמוד ערבית עליכם להיות מודעים לכך שישנם סוגים שונים של השפה, ביניהם שניים עיקריים והם ערבית מדוברת וערבית כתובה. כדי להחליט באיזה סוג לבחור עליכם להגדיר את מטרת הלימודים שלכם.

  • ערבית מדוברת – אם ברצונכם לבקר באחת ממדינות ערב, או לחלופין לדעת לתקשר עם דוברי השפה באופן שוטף או בסיסי, ערבית מדוברת תהיה ההימור הבטוח, שכן היא כוללת התייחסות להבדלים דיאלקטיים חשובים אשר אי הבנתם יכולה לגרום לאי הבנה, פשוטו כמשמעו. באופן כללי, האזור משפיע על השפה ולכן הערבית הקלאסית הבסיסית לבדה, לא תספק מענה לכל הצרכים שלכם.
  • ערבית ספרותית (כתובה) – ערבית ספרותית תהיה הבחירה המתאימה אם המטרה שלכם היא יותר ספציפית וברצונכם לגשת ללימודי אסלאם, או לקחת בקורס בלימוד הקוראן, לקרוא טקסטים דתיים מסוגים שונים וכיוצא בכך. הערבית הכתובה היא השפה שעליה מבוססת הערבית המודרנית והמדוברת ולכן היא התשתית ללימוד מעמיק. לכן אם ברצונכם לדעת ערבית באופן יותר מקיף, על בוריה נאמר, אז עליכם לשלב בין שני הקורסים במקביל. מדוברת וספרותית.

למדו את האלפבית הערבי

הביטוי הגרפי של השפה הערבית מאוד מיוחד ואנשים רבים מנסים ללמוד אותו על ידי שימוש בזיכרון. עם זאת כמו בכל שפה חדשה, הדבר עשוי להיות מרתיע, עד כדי הימנעות וחוסר אמונה בהצלחתו של תהליך הלימוד אליו נכנסים. אנו חושבים שכדי באמת להבין את השפה ולשלוט בה נדרשת שיטת לימוד יותר מודרנית ופרקטית. בניו סקול אנו מציעים לכם את כל הכלים שיאפשרו לכם לזכור ולא לשכוח את אשר אתם לומדים, כך שכבר למן הרגע הראשון הלמידה תהיה הרבה יותר אפקטיבית.

בחרו את שיטת הלימוד המתאימה לכם

ישנן שיטות לימוד רבות, גם כאשר הכוונה שלכם היא להירשם לקורס ערבית למתחילים. לימודים און ליין בשעות הפנאי, שיעורים פרטיים אחד על אחד, קבוצות קטנות ועוד. עליכם לבחור את האפשרות הנוחה ביותר עבורכם, כאשר באפשרותכם ללמוד בקורס ערב או בוקר בהתאם ללוחות הזמנים המתאימים לשגרת יומכם. הגמישות הרבה הופכת את הלימודים למאוד פרקטיים מחד ולאופטימליים מאידך, כך שהלימוד עצמו הופך לחוויה בלתי נשכחת, אותה ניתן ליישם בשעות שפנויים לכך.

מעוניינים לשמוע עוד על שיטה שממשיכה להוכיח את עצמה כל פעם מחדש? צרו עמנו קשר או השאירו פרטים ואנו נשמח לספר לכם כיצד קורס ערבית למתחילים של ניו סקול יניב את התוצאות להן אתם שואפים.

אולי יעניין אותך גם

שתפו עם חברים

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

שתפו עם חברים

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

לכל אחד יש זיכרון לשפות, בואו לראות איך להגיע אליו >>>

טיל