אנגלית עסקית בשוק העבודה

הרחבת מעגל ההזדמנויות לעסקים ולעובדים

בין אם אתה מנכ״ל בחברה גדולה שחושק בהתרחבות לפעילות עסקית גלובלית ובין אם את מנהלת גיוס שעומדת בפני צמיחה בינלאומית, או אפילו אם אתה רוצה לעבוד מן בחברה שיש בה הזדמנויות לרילוקיישן והתברגות בבפעילות שמעבר לים: בכל הסיטואציות הללו, קרוב לוודאי שלימודי אנגלית עסקית אינם בגדר המלצה עבורך, זוהי דרישת סף.

יכולות שיחה וכתיבה באנגלית עסקית ומקצועית הינה הכרחית בשביל להרחיב את הפוטנציאל העסקי שלך ולהפתח לשווקי חו״ל באופן החלק והמקסימלי ביותר. בניו סקול, כבר מזמן הבנו את חשיבותה העצומה של לימודי אנגלית מדוברת וכשמדובר באנגלית עסקית, הנושא אפילו מהותי אף יותר מפני שהעדר שליטה באנגלית עסקית תקטין את הסיכוי להצלחת התפתחותה של החברה ופעילותם הענפה של עובדי החברה ובפרט בפוטנציאל התקדמותם בהיררכיה הארגונית.

קורס אנגלית עסקית מקצועית איננו ״עוד קורס ללימודי אנגלית״

במסגרת עסקית ובעיקר תעסוקתית ישנו דגש עצום על רבדים מילוליים שהם ספציפיים במיוחד לסביבה העסקית ולהתנהלות המקובלת בשוק העבודה. בניו סקול, אנחנו מקדישים תשומת לב רבה להבדלים בין ״לדבר באנגלית״ לבין ״להתפרנס מאנגלית״. אנחנו מתעמקים בעקרונות החשובים ביותר לעולם העסקי: התכתבויות מיילים מקצועיים באנגלית, הכנת מצגות עסקיות באנגלית, פוסטים וכתיבה שיווקית באנגלית שיווקית יותר, כתיבת תכנים פרסומיים למדיה, מינוחים וטרמינולוגיה עסקית בשפה האנגלית ועוד… וכל זאת מתבצע ברמה כזו שתתאים לכל היררכיה מקצועית שקיימת בארגון – החל ממנהלי תיקי לקוחות ועד מנהלים בכירים. וכן, תוכלו לעשות בלימודים אצלנו שימוש בכל עולם תוכן שרק תרצו שכן שיטת MemoReach של ניו סקול מבוססת על עוגני זיכרון אישיים והיא פותחה ביחד עם שיאן גינס בזיכרון – ערן כץ.

קורס אנגלית עסקית מקצועית – מצע ישיר לפיתוח ארגוני

השקעה בעובדים ובכוח אדם תביא באופן מיידי לשיפור ושדרוג יכולותיהם המקצועיות של העובדים אך כמו כן תעלה את מדד שביעות רצונם מהחברה. זאת משום שהתקדמות והצלחה בלימודי אנגלית עסקית מקצועית מעלים באופן ניכר את רמת הביטחון העצמי והמוטיבציה לתרום ולעשות חזרה עבור החברה. כך, לאחר תהליך ניסוי וטעייה בקורס האנגלית בניו סקול, השיפור האישי ישפיע ישירות על הזדמנויות פיתוח והרחבת הקשרים הבינלאומיים בין העובדים לעמיתים, ספקים או לקוחות. כתוצאה מכך, באם נושא הפיתוח הארגוני מבחינת שפה יתרחב, גם הארגון ירחיב את מעגל ההזדמנויות עבורו כארגון בשוק העבודה.

קורס אנגלית עסקית מקצועית – מסגרת משתלמת יותר

בניו סקול, קורס לימודי אנגלית עסקית נחשב כהוצאה מוכרת במסגרת של השתלמות מקצועית. כמו כן, אנחנו מתאימים את עצמנו לאופן הפעילות של הארגון מבחינת מיקום הקורס, לוחות זמנים, מטרות ואופי הארגון. לימודי אנגלית עסקית עם ניו סקול אמנם משלבים מושגים מהעולם העסקי ונאמנים לאג׳נדת הארגון אך יחד עם זאת, אנו משתמשים בשיטה שפיתחנו בעזרתו של ערן כץ – שיאן גינס בזכרון. באמצעותה אנו יודעים גם להתאים את התכנים לעולם התוכן אך גם להלך הרוח היומיומי שבשיחות חולין והתמצאות כללית במרחב הציבורי, ללא כל קשר לרמה ההתחלתית ממנה מגיע המועמד לקורס.

קורס אנגלית עסקית מקצועית, פשוט יותר להתחיל

בעזרתם של מומחי השפות שלנו והשיטה שפיתחנו – יש לנו את היכולת להביא להצלחות מסחררות בעולם התוכן העסקי שלכם בשילוב עם הלימודים אצלנו, בכל רמה שתגיעו איתה. אנחנו יודעים להתאים את יעדי השפה שתגיעו אתם, לתוך התהליך שנטמיע בקרב העובדים ו/או המנהלים. אנחנו גם נבנה עבורכם מערכת תכנים הוליסטית שתשרת את המטרות המקצועיות שהצבתם לתהליך בתוך זמן נתון ועם מסגרת שתתאים עצמה לחברה ועובדיה. אל תקלו ראש בנושא פיתוח המרחב הבינלאומי בחברתכם ופיתוח העובדים באנגלית עסקית ומקצועית, התמורות עבור השקעה זו לא יאחרו מהגיע.

אולי יעניין אותך גם

פעלים באנגלית

פעלים הינם המרכיבים החשובים ביותר בכל משפט באנגלית והם אלו שקובעים מה קורה, מי עושה את הפעולה, ומתי היא מתרחשת. על אף שבמאמר זה נציג…

שתפו עם חברים

שתפו עם חברים

לכל אחד יש זיכרון לשפות, בואו לראות איך להגיע אליו >>>

טיל