קורס שפות ערבית

ערבית היא שפה שנייה במדינת ישראל והשפה הנפוצה ביותר באזור בו אנחנו נמצאים – המזרח התיכון. למרות זאת, רק חלק מתושבי המדינה יודעים היטב את שתי השפות. חלק ניכר מתושבי המדינה אינם יודעים ערבית או שיודעים מעט מאוד מלימודיהם בביה"ס והיו רוצים לשפר את הערבית ולהפוך אותה לנגישה, ממש כפי שהערבים יודעים היטב עברית, כמעט כמו את שפת האם שלהם. עם קורס לימודי ערבית במסגרת קורסי השפות של ערן כץ תוכלו ללמוד ערבית היטב, להבין ולדעת לדבר את השפה. כל זאת בזמן קצר, לטווח ארוך ובהנאה.

לזכור בעזרת שיאן זיכרון

יש שיגידו: מה חדש? קורסים ובתי ספר ללימוד שפות לא חסרים במדינה. נכון, אכן יש לא מעט בתי ספר ללימוד שפות. השוק אפילו מוצף בהם, אך אף אחד מהם לא מבוסס על שיטה שפותחה על ידי אדם שכל חייו עסק בזיכרון ואפילו נרשם כשיאן גינס. ערן כץ עוד מילדותו התעניין בזיכרון וראה בו דבר מסתורי שיש לפצח אותו. שנים של נבירה בעמקי המוח וחקירה מעמיקה הביאו אותו לפתח שיטה לחיזוק מיומנויות הזיכרון. שיטה זו עוזרת לזיכרון בתחומים רבים, החל מזיכרון של פנים ושמות, דרך זיכרון למיקום מפתחות האוטו (כי אין מעצבן בלחץ הבוקר לשכוח איפה המפתח) ועד פיתוח שיטה ייחודית שנקראת MemoReach ללימוד שפות, ביניהן ערבית.

ערבית זה כיף

קורס ערבית של ניו סקול וערן כץ שובר את הסטיגמות לגבי שני דברים: לגבי הערבית עצמה, שלרבים נראית בלתי מובנת ושונה מאוד מעברית, וגם לגבי לימוד שפה באופן כללי, שלרבים נראה כמו משימה בלתי אפשרית ומחסום שהם לא מסוגלים לעבור. קורס ערבית וקורסי שפות בכלל של ערן כץ מבוססים על הרבה חווייתיות, יצירתיות,  כיף וקלילות. ערן טוען שבלי כל אלה אי אפשר ללמוד שפה. תשכחו מלשנן מילים כמו תוכי. כאן השיטה היא שונה. תוך זמן קצר תקשקשו בערבית בלי להרגיש. יחד עם המחסום מלימוד שפה שיתנפץ, תתנפץ גם המחשבה שערבית היא שונה מאוד מעברית. להיפך- היא תתגלה כשפה כיפית, מהנה וגם קלה בגלל דמיונה העצום לעברית. זה הזמן ללמוד שפה המדוברת בארץ יותר משפות רבות אחרות או לחזור לשפה מבית אמא שכבר נשכחה ולהחזיר אותה אליכם.

שתפו עם חברים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

שתפו עם חברים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email