קורס אנגלית למתחילים

לדבר אנגלית באופן שוטף זהו חלום של רבים. בעולם של היום שליטה באנגלית יכולה לפתוח עבורנו דלתות רבות ולייצר אינספור הזדמנויות. בניגוד לסברה הרווחת, זהו חלום אותו אף פעם לא מאוחר להגשים. באמצעות שיטות לימוד מתקדמות ושימוש בטכניקות זיכרון כל אחד יכול ללמוד אנגלית ולשפר את כישורי השפה שלו במידה משמעותית. גם אם עד היום לא הצלחתם להשיג את הרמה שרציתם, או שפשוט מעולם לא פיניתם לכך את הזמן, כיום מוגשת לכם שיטת חדשה ובלעדית שהופכת את הלמידה לפשוטה, מעשית וכדאית. כל שעליכם לעשות הוא פשוט להירשם לקורס ולהתחיל בלימודים.

להתגבר על מחסום האנגלית עם ניו סקול

לנפץ את מחסום האנגלית

רבים מאתנו צריכים לשפשף את כישורי השפה האנגלית שלהם, אולם נמנעים מכך בשל סוגיות רבות:

אם בגלל המחשבה שקורס אנגלית הוא פשוט משעמם, אם בגלל טראומות שנחרטו אצלנו משיעורי האנגלית בבית הספר, או אם מתוך האמונה שפשוט אין לנו כישרון לשפות.

בתור מתחילים נדמה לנו לפעמים שהדרך להשגת המטרה רחוקה מאתנו כאלפי שנות אור. אך למרות כל המכשולים (בפועל ובראש) וכל העכבות שאנו שמים לעצמנו, כאשר מסתכלים על השורה התחתונה, הרי שכל למידה מוצלחת היא תוצר של שיטת לימוד נכונה וטובה. וזו בדיוק המטרה של ניו סקול, לשנות את כללי המשחק ולהראות לכם שכל מה שחשבתם שאתם יודעים על לימוד שפה מאפס אינו תקף כאן.

למה חשוב ללמוד אנגלית?

גם אם נתעלם לרגע מכך שזו שפה בינלאומית, או שהעולם הפך להיות כפר גלובלי אין כיף יותר גדול מאשר לרכוש שפה חדשה ולהעשיר את הידע שלכם. השפה האנגלית יכולה לפתוח בפניכם הזדמנויות רבות, וגם אם לא התחלתם בגיל צעיר, אף פעם לא מאוחר ואין זמן יותר טוב מעכשיו (או כל קלישאה אחרת שעובדת לכם). בעולם המודרני בו הגישה אל יעדים ברחבי העולם מאוד פשוטה ונוחה, זה חשוב לדעת אנגלית. שפה זו היא כלי תקשורתי עצום ורב ממדים אשר יכול לגשר על פערים תרבותיים ולהציע לכם יתרונות מובהקים בתחומים רבים.

למי זה מתאים?

קורס אנגלית למתחילים מתאים לכולם, ואין אף צורך שיהיה לכם את הבסיס. הוא מבוסס על שיטה שהוכיחה ועדיין מוכיחה את עצמה, בלעדית לניו סקול ומטרתה לאפשר לכם לזכור את כל הידע שרכשתם גם לאחר שנים ובעזרת תרגול שיטתי. לכן אם תמיד חלמתם לדעת אנגלית טוב יותר אך חששתם שהלימוד לא יהיה אפקטיבי, הגיע הזמן לנסות שיטה שעובדת ואף מונעת את תסמונת השכחה הזמנית, כאשר רוצים לדבר אך ברגע שפותחים את הפה מגלים שנשכחו המילים ונאלמים. השיטה עצמה הופכת את הלימוד למאוד מהנה וחוויתי, מה שמשפיע על תהליך הלמידה והופך אותו להרבה יותר מוצלח ואפקטיבי.

מעוניינים לשמוע עוד על השיטה שלנו ללימוד אנגלית? צרו עמנו קשר ונשמח לגלות לכם את כל הסודות שלנו, טוב, אולי רק אלו שהוכח מדעית כי הם עובדים.

 

 

אולי יעניין אותך גם

פעלים באנגלית

פעלים הינם המרכיבים החשובים ביותר בכל משפט באנגלית והם אלו שקובעים מה קורה, מי עושה את הפעולה, ומתי היא מתרחשת. על אף שבמאמר זה נציג…

שתפו עם חברים

שתפו עם חברים

לכל אחד יש זיכרון לשפות, בואו לראות איך להגיע אליו >>>

טיל