קורס שפות אנגלית

כולנו היינו רוצים שהאנגלית תצא מאיתנו בטבעיות ובקלות, שתישפך מאיתנו ותתגלגל לה בכיף. במציאות, למרות שמושם דגש על שעות אנגלית בתיכון ויותר מכך, שהאנגלית היא לגמרי שגורה כשאנחנו יושבים מול המחשב וגולשים באינטרנט  הדברים נראים אחרת. ברגע האמת, כשצריך להבין אדם דובר אנגלית שמדבר איתנו, או צריכים לנהל שיחה באנגלית, המילים פתאום נעלמות. אנחנו מרגישים שהן יושבות אי שם במעמקי מגירה במוח אבל לא קופצות בקלות כמו שהיינו רוצים. לשם כך בדיוק לקח ערן כץ, שיאן גינס בזיכרון, את מיומנויות הזיכרון הרבות שפיתח והפך אותן לדרך ללימוד שפות, אנגלית ושפות רבות נוספות. כאן, ממש בלי להרגיש, האנגלית כבר לא מתחמקת. ברגע האמת היא מתייצבת.

כאן לומדים בכיף…

ערן כץ הוא לא הראשון שפיתח שיטה ללימוד אנגלית או שפות בכלל. בתי ספר רבים ללימוד שפות כבר ישנם בארץ וקיימים שנים, אך אף אחד מהם לא שם דגש על למידת אנגלית בצורה חווייתית וכיפית. שיטת פיתוח מיומנויות זיכרון שפיתח ערן כץ ומיושמת כאן בלימוד אנגלית כוללת בתוכה הרבה יצירתיות והנאה. ערן אומר בסדנאות ובהרצאות שהוא מעביר שכיף חייב להיות חלק מהעניין. גם הומור הוא חלק מהעניין, שלא נשכח… השיטה מבוססת על עשרות מחקרים וכמובן על ניסיון רב שנים והעמקה אינסופית בנבכי המוח ובמגירות הזיכרון שלנו. את השפה תזכרו תוך זמן קצר ולטווח ארוך, כי גם לכם יש זיכרון לשפות, הרבה יותר מכפי שזכרתם.

לרכוש אנגלית בכל גיל

אם חשבתם לרגע שכבר פספסתם את הרכבת ולפטפט באנגלית היא יכולת השמורה בעיקר לצעירים שנולדו לתוך האנגלית בגלל התעסקות רבה עם רשתות חברתיות, יוטיוב ועוד, אז לימוד אנגלית ושפה בכלל הם לא פונקציה של גיל. בשיטת MemoReach אנגלית הופכת נגישה לכולם. באווירה נינוחה, כייפית וקלילה תעברו בהדרגה מדיבור בעברית לדיבור שוטף באנגלית תוך רכישת אוצר מילים חדש. השיטה מתבססת על מחקרים רבים בתחום הבלשנות, מדעי המוח, חינוך וחברה. ערן תפס בדיוק את הנקודות שעושות את ההבדל בין לימוד שפה באמצעות שינון מילים שאינן נשמרות לטווח ארוך לבין לימוד האנגלית פעם אחת ולתמיד.

אולי יעניין אותך גם

פעלים באנגלית

פעלים הינם המרכיבים החשובים ביותר בכל משפט באנגלית והם אלו שקובעים מה קורה, מי עושה את הפעולה, ומתי היא מתרחשת. על אף שבמאמר זה נציג…

שתפו עם חברים

שתפו עם חברים

לכל אחד יש זיכרון לשפות, בואו לראות איך להגיע אליו >>>

טיל