תוצאה מדוברת: קורסי האנגלית והשפות הנוספות של ניו סקול פשוט מצליחים

תוצאה מדוברת: קורסי האנגלית והשפות הנוספות של ניו סקול פשוט מצליחים

החלטת ללמוד אנגלית או שפה אחרת כדי לפתוח את ההזדמנויות שלך ועכשיו צריך להבין איך עושים את זה בדרך הכי פשוטה ויעילה. בין אם זה עבור לימודים אקדמיים, עבודה בחו”ל או סתם ככלי שימושי לחיים, שליטה באנגלית ושפות נוספות הן מטרה של רבים מאיתנו. איך בוחרים את הקורס הנכון ומה כדאי ומומלץ לעשות בנושא? זה הזמן לבחור את הפתרון החכם ביותר.

בואו לראות מה אומרים עלינו בוגרי הקורסים הבסיסיים

בעולם הגלובלי שבו אנו חיים אנגלית ברמה טובה היא קריטית. אבל הנטל של הלמידה וההשקעה של הזמן והמחיר הכספי יכולים להיות קצת גדולים עלינו. בשביל לעשות את זה כמו שצריך, כדאי להבין על מה מדברים המומחים. למשל, ערן כץ, שיאן גינס בזיכרון, חיבר מגוון ספרים רבי מכר שעוסקים בטכניקות זיכרון ובתרגילי כוח המוח, על מנת לעזור לכמה שיותר אנשים להקל ולייעל את תהליך הלמידה.

שליטה בטכניקות זיכרון מעניקה לנו יכולת מוגברת לשלוף את המילים שאנו צריכים גם אחרי קורס לימודי אנגלית או כל שפה זרה אחרת. בעזרתן, אנו למעשה צורבים זיכרון חדש למוח ובכל פעם שנצטרך להשתמש במילה, מושג או ביטוי כלשהו וכל מה שיהיה עלינו לעשות הוא לחזור לאותו זיכרון ולשלוף את מה שאנו צריכים. זו יכולה להיות צורת הגייה, משמעות של מילה או דקדוק נכון במשפט – אבל התוצאה מושגת כאשר אנו מצליחים להבין איך לקלוט את השפה, כמו אנגלית מדוברת.

לכל אחד מאיתנו סוג קלט אחר – יש אנשים יותר ויזואליים, חלקנו יותר שמיעתיים ואחרים תחושתיים. לאחר מבדק סגנונות לימוד והתנהגות שנערך בניו סקול, אנחנו יכולים להסיק מסקנות ולקצר את זמן לימוד השפה בקורס אנגלית, ערבית, ספרדית או כל שפה שלא תהיה. בשביל זה פיתחנו שיטת זיכרון חדשנית ביחד עם שיאן גינס ערן כץ, שאותה אנחנו מטמיעים בצורה חדשנית מאוד בקורס, מבלי לחפור בחוקי שפה משעממים או ללמוד מילים שהן לא נפוצות ומדוברות באופן פרקטי.

שיטת זיכרון חדשנית שפותחה עם שיאן גינס – ערן כץ

החוויה בשיעורי האנגלית ויתר קורסי השפות של ניו סקול היא בלתי ניתנת להשוואה. אנחנו ממש משתמשים בשפה היומיומית שתצטרכו לדבר בה לאחר הקורס, בין אם בחו”ל או בארץ. למשל, במהלך הקורס אנחנו פוגשים פקיד הגירה במדינה זרה ומסבירים לו למה הגענו, יושבים על קפה עם תייר או מנהלים מגעים אם לקוח עסקי. בדרך, אנחנו מטמיעים את אוצר המילים לפי שיטת הזיכרון שפיתחנו עם שיאן גינס, ערן כץ.

בשורה התחתונה הדבר הכי גדול שעומד בפני ההצלחה בלימוד הוא חסמים פסיכולוגיים שלרוב לא שמים לב אליהם. לכן בניו סקול אנחנו משתמשים בכל הידע שנצבר אצלנו ובעולם המדעי בכלל, כדי לפתור כל בעיה שעשויה לעלות לתלמידים שלנו, ולפעמים זה הרבה יותר פשוט ממה שנהוג לחשוב. הבוגרים של ניו סקול מדברים לא רק אנגלית, אלא גם שפות אחרות שלמדנו אצלנו ממש מאפס – והיום הם יכולים לנהל שיחות מקצועיות או סתם לפטפט בשביל הכיף.

הם הצליחו כי הם נהנו בקורס והסתכלו על התהליך הזה כתחביב מעניין בשעתיים הפנויות שהיו להם במהלך השבוע. ניתן לראות את הבוגרים שלנו מדברים בשפה שלמדו בסרטון בראש העמוד. כל תלמיד ובוגר של ניו סקול הופך להיות חלק קבוע וחשוב בקהילת דוברי השפות שלנו, משום שאנחנו ממשיכים להיפגש באופן קבוע גם זמן רב אחרי הקורס – במטרה לשמור על מה שהשגנו ולהשתפר תמיד.

בואו להכיר את שיטת הזיכרון הבלעדית שלנו ותהנו ממחיר משתלם מאוד עבור קורסים שאי אפשר למצוא בשום מקום אחר

 

אולי יעניין אותך גם

שתפו עם חברים

שתפו עם חברים

לכל אחד יש זיכרון לשפות, בואו לראות איך להגיע אליו >>>

טיל