ערן כץ

ערן כץ הוא שיאן גינס בזיכרון שביחד איתו פיתחנו את שיטת MemoReach® ללימוד שפות – שיטה ייחודית לניו סקול.

ערן הוא מרצה וסופר בתחומי הזיכרון ופיתוח יכולות המוח. בנוסף הוא חבר בהנהלה העולמית של הארגון IBREA ‏(International Brain Education Association) – ארגון קוריאני לפיתוח יכולות חשיבה, זיכרון ויכולות שכליות הקשורות למוח בקרב תלמידים.

ערן כץ – לימוד שפות בעזרת טכניקות זיכרון

חייו של מומחה לזיכרון

כשערן כץ הולך לסופר הוא לא לוקח איתו רשימה. זה לא מפני שהוא שוכח אותה… הוא פשוט לא צריך רשימה. מבט במקרר, בפריזר ובארון והכל כבר נמצא בראש.

אם לזכור את רשימת הקניות של עשרים מצרכים נשמע לכם הישג לא רע, אצל ערן כץ זוהי רק ההתחלה. הוא גם זוכר ספרים שלמים בעל פה אם הוא רוצה, כולל ספרי טלפונים של פעם.

כל אחד יכול ללמוד

אם חשבתם שערן הוא מהמצטיינים שקיבלו תמיד 100 בכל מבחן אז דווקא לא, הוא היה תלמיד בינוני.

השינוי שלו החל כאשר גילה את ספריו של הארי לוריין, מומחה אמריקאי בתחום הזיכרון וטיפח את מיומנויות הזיכרון שלו בעזרתם. בהמשך עבר את בחינות הבגרות בהצלחה ללא מחברות וכך גם את שני התארים שלו – תואר ראשון במדעי המדינה באוניברסיטה העברית ותואר שני בבית הספר של השוק האירופי המשותף בברוז’.

ב- 1998 נכנס לספר השיאים הישראלי של גינס כאשר זכר מספר בן 500 ספרות מההתחלה לסוף ומהסוף להתחלה לאחר שהוקרא לו פעם אחת!

מאז ועד היום ערן לא מפסיק להתפתח ולהפיץ את הידע שלו בקרב אנשים שרוצים לשפר את יכולות המוח והזיכרון שלהם.

דרך שימוש בשיטותיו היצירתיות של ערן אתם תגלו שגם לכם יש זיכרון, או כמו שנהוג לקרוא לזה: כישרון לשפות. כי הזיכרון, ממש כמו שריר, הוא מיומנות שניתן לפתח בדרכים שונות.

הספרים של ערן

ספריו של ערן עוסקים בתחומי המח, הזיכרון והפיתוח האישי. בספרים משולבים מחקרים מדעיים וטכניקות יעילות, המבוססות על חוכמה יהודית ואסיאתית.

ספריו זכו בפרסים ספרותיים, נמכרו בלמעלה מ-500,000 עותקים ותורגמו ל- 15 שפות (ביניהן: איטלקית, גרמנית, יפנית, קוריאנית, אינדונזית, וייטנאמית, תאית, אנגלית, דנית, סינית קנטונזית, וסינית מנדרינית).

בין ספריו המפורסמים:
סוד המוח היהודי – טכניקות לפיתוח אינטליגנציה וזיכרון מצוין

סוד הזיכרון המצוין – טכניקות יעילות לזכור בקלות

האיש העשיר בירושלים – ספר המלקט תובנות מדתות שונות בעולם

הצחוק הזה מזכיר לי… בשיתוף עם לני רביץ – הספר מלמד כיצד לזכור בדיחות ולהצליח להצחיק איתן.

חמש מתנות למוח – בספר תוכלו ללמוד טכניקות יעילות למחיקת זיכרונות לא רצויים ומידע לא נחוץ מהמוח, טכניקות שכנוע וקבלת החלטות.

הספרים של ערן כץספריו של ערן כץ – תורגמו לשפות רבות

שינון משעמם? לא בבית ספרנו.

לפי ערן, השינון נעשה בצורה היעילה ביותר כשהוא נעשה בדרך כיפית וחווייתית, וזהו אחד הדגשים גם בשיטת MemoReach® איתה אנו מלמדים בניו סקול.

ניתן לראות זאת בשיעורים שמועברים בדרכים חווייתיות ומהנות, בפלטפורמות תרגול ייחודיות וכן בערבי הקהילה של ניו סקול המתקיימים באופן תדיר ברחבי תל אביב.


רוצים להתנסות בעצמכם בטכניקות של ערן כץ ללימוד שפות זרות?
אתם מוזמנים למלא למטה שם וטלפון ונחזור אליכם עם כל הפרטים>>

אולי יעניין אותך גם

פעלים באנגלית

פעלים הינם המרכיבים החשובים ביותר בכל משפט באנגלית והם אלו שקובעים מה קורה, מי עושה את הפעולה, ומתי היא מתרחשת. על אף שבמאמר זה נציג…

שתפו עם חברים

שתפו עם חברים

לכל אחד יש זיכרון לשפות, בואו לראות איך להגיע אליו >>>

טיל