כל מה שכדאי לדעת על קורס ללימוד ערבית מדוברת – זו השיטה של שיאן גינס בזיכרון

שואלים איפה כדאי ללמוד ערבית מדוברת? רוצים לדעת כמה עולה קורס ללימוד ערבית? מהי שיטת הזיכרון של שיאן גינס – ערן כץ? ומה ההבדל בין ערבית מדוברת למתחילים לבין ערבית ספרותית?

לפני שאתם נרשמים לקורס לימוד ערבית או כל שפה אחרת, חשוב שתבדקו מהן האפשרויות העומדות בפניכם, לאן תרצו לכוון במהלך הלמידה ואיזו שיטה הכי מתאימה לכם.

לפני שמתחילים – קצת על השפה הערבית

הערבית היא השפה ה-5 המדוברת ביותר בעולם, בעיקר בחצי האי ערב ובעוד כ-30 מדינות על הגלובוס.  השפה הערבית שנולדה מתוך דת האסלאם נחשבת לשפה הקדושה ביותר על המוסלמים . מדובר בשפה מליצית ושפת תפילה אפופת מסתורין. 

השפה הערבית כוללת בתוכה ניבים שונים. העולם הערבי מגלם בחובו ביטויים, שירים, ועוד דרכי התבטאות מיוחדות שנוצרו במהלך מאות השנים של קיומו. יצירות ייחודיות וחוכמה רבה גלומה בתוך השפה בעיקר ע"י משוררים וסופרים, אנשי דת ותרבות.

ישראלים רבים מעוניינים ללמוד ערבית כדי להתאים את עצמם לדרישות החיים והעבודה בישראל. אז איפה כדאי ללמוד קורס ערבית? ומה חשוב לדעת על טכניקות זיכרון והטמעה מהירה של השפה המדוברת?

קורס ערבית קורס ללימוד ערבית: הכנה לעסקים עם איחוד האמירויות?

לימודי ערבית מדוברת

הערבית המודרנית מדוברת על ידי כחמישית מאוכלוסיית העולם. מיליארדים רבים לומדים אותה כשפה ילידית ראשונה ועוד רבים לומדים את השפה כשפה שנייה.

כישראלים דוברי עברית שפת אם יש לנו יתרון התחלתי בלימוד השפה. הערבית חולקת מאפיינים משותפים רבים עם העברית כגון מילים קרובות רבות, חוקי דקדוק דומים ואלף-בית דומה בשל היותה שפה שמית.

מה ההבדל בין קורס ערבית מדוברת לעומת קורס ערבית ספרותית קלאסית?

ערבית ספרותית קלאסית היא ללא ספק שפה פיוטית ומלאת פנינות חוכמה, אך החיסרון הוא שהערבית הספרותית שונה מאוד מן הערבית המדוברת ברחבי העולם. קשה ללמוד לדבר בעזרתה משום שהמילים לרוב נשמעות ונראות אחרת. 

הכתיב בערבית הספרותית לא דומה לשפות שאנחנו כבר מכירים ולכן יש ללמוד אותה רק אם הינכם מעוניינים לעסוק בחקר וקריאה של טקסטים בתחום.

בדיוק בשל כך כדאי ללמוד את הערבית המדוברת שעוצבה כדי לשוחח. בניו סקול אנו מתרכזים ברוב הקורסים קודם כל בניב של הערבית המדוברת כדי לשפר תחילה את יכולות התקשורת וההבנה.

אבל איך כדאי ללמוד ערבית? איפה מומלץ ללמוד אותה?

יש הרבה דרכים ללמוד ערבית, אך שימו לב, המטרה הסופית שלנו היא לזכור. להדביק את הפער עם הדובר הילידי, ללמוד את השפה ולהיות מסוגלים לדבר ערבית מדוברת שוטפת וללא דופי.

השיטה של ניו סקול, בית ספר לערבית וכן לימוד שפות נוספות שפותחה עם שיאן גינס בזיכרון ערן כץ, מבטיחה לסייע לכם להיות זכרני שפות ללא פשרות ועם דגש על תוצאות!

טכניקות זיכרון שעוזרות ללמוד אנגלית

קורסי שפות לפי שיאן גינס בזיכרון – כי כולם יכולים לשלוף.

שיטת לימודי השפות של ניו סקול

אצלנו תלמדו ערבית מדוברת בעזרת עקרונות של שיאן גינס לזכירה והטמעה יעילה של שפות, בשיטת MemoReach.

נוסף לכך, קורס ללימוד ערבית מדוברת בניו סקול הוא הקורס הכי פרקטי שתמצאו. הוא מבוסס על יכולות השליפה שלנו, מה שמשפר את הדיבור השוטף שלנו ולא מתבסס סתם על תיאוריה ועוד ספרים לשינון.

במהלך הקורס אנחנו מבצעים סימולציות שיעזרו לכם להתכונן לחיים האמיתיים. החל משיחה בערבית עם פקיד הגירה במצרים בדרך לסיני ועד שיחות חולין עם מקומיים.

קורס ערבית בתל אביב

בקורס תקבלו יחס אישי ולמידה יחד עם חברי הכיתה יביאו אתכם לשיא היכולת. המטרה היא לזכור ולשלוף. תדברו בכיתה בצורה מעשית וחווייתית שתגרום לכם להנאה ולתחושת מסוגלות.

חלק מהכיף בלימודי ערבית דרך ניו סקול מלבד השיטה והחברותא, היא הנוחות והגמישות. תוכלו ללמוד ערבית מתי שבא לכם, אונליין, מהבית, בלי שום מגבלות זמן.

בנוסף תוכלו לבחור מתי נוח לכם ללמוד וגם להשלים חוסרים בקלות אם יש צורך.

לימוד ערבית במגוון מסלולים

השיטה של ניו סקול עובדת גם עבור מתחילים, מתקדמים, למנהלים, וגם לאנשים עם ידע קודם.

 ערבית למתחילים

קורס ערבית מדוברת למתחילים החל מהיכרות עם האלף-בית הערבי ועד להוצאת המשפטים הראשונים שלכם מהפה בערבית. ברכות בערבית. היכרות עם התרבות הערבית ואוצר המילים הנחוץ לתקשורת יומיומית.

ערבית למתקדמים

מיועד למי שכבר מכיר את האלף בית, בנה משפטים ועם יכולת שיחה קלה ואף עשה כברת דרך בלמידת השפה.

עם שיטה של ניו סקול תוכלו להיזכר במהירות שיא בשפה בצורה יעילה, להמשיך ולפתח את המשפט התקין למשפטים מורכבים ומתוחכמים יותר ועל הדרך להבין עוד ועוד מילים, ביטויים וצורות דיבור ייחודיות שישחיזו את השפה ויכולות הביטוי בערבית מדוברת עד לרמת מתקדמים של ממש.

ערבית עסקית

אם אתם מנהלים או בעלי עסקים שרוצים לעשות עסקים עם העולם הערבי (עולם של סוחרים מלידה). ערבית מדוברת תאפשר לכם לתקשר עם עסקים רבים ותיתן לכם יתרון בעולם העסקי. 

מחיר של קורס ללימוד ערבית

רבים שואלים אותנו את השאלה – כמה עולה קורס ללימודי ערבית מדוברת? בניו סקול המחיר נע בין 40-50 ₪ לשעה אקדמית לשיעור קבוצתי. מדובר במחיר משתלם מאוד באופן יחסי – אך הוא תמיד תלוי במטרה שהתלמידים רוצה להגיע אליה.

כמובן שחשוב לבדוק קודם כל את התמורה שמקבלים לפני המחיר של קורס ערבית. שכן יש קורסי שפות וערבית בפרט במחיר כולל שהוא מוזל אבל מקבלים מעט מאוד שעות סך הכול. מה שחשוב לבדוק הוא המחיר לכל שעה כמובן ואת התמורה שמתקבלת.

לכל אחד יש זיכרון לשפות – אנחנו יודעים איך להגיע אליו. צרו קשר לקבלת פרטים נוספים על הקורסים שלנו.

בואו לראות מה אומרים הבוגרים של קורס המתחילים בניו סקול >>

אולי יעניין אותך גם

שתפו עם חברים

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

שתפו עם חברים

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

לכל אחד יש זיכרון לשפות, בואו לראות איך להגיע אליו >>>

טיל