קורס ללימודי יפנית – כל מה שצריך לדעת: איפה כדאי, מה המחיר ולמה בעצם?

קורס ללימודי יפנית – כל מה שצריך לדעת: איפה כדאי, מה המחיר ולמה בעצם?

אם המילים היראגנה וקאנג’י לא אומרות לכם יותר מדי, כנראה שאף פעם לא התעניינתם בקורס ללימודי יפנית. הרי שמדובר במערכות הכתב הנפוצות ביותר באי היפני ואם ידעתם את זה או שרציתם לדעת את זה – אתם במקום הנכון.

בין אם אתם אוהבים אנימה, מאנגה או סמוראים, בטוח שהתרבות היפנית סקרנה אתכם ויש לכם אליה חיבור מיוחד. אז לפני הטיול המיוחל למקום הקסום הזה, הגיע הזמן לשלוט בשפה, דרך הדיבור, הכתיבה, הקריאה וכמובן ההבנה.

אבל איך אפשר לזכור את כל הסימניות הרבות הללו ולהטמיע אותן בצורה יעילה שתשמש אתכם כבר בטיול הקרוב? כאן תקבלו את המענה לרוב השאלות בנושא.

קורס יפנית בניוסקוללהתחבר לתרבות היפנית דרך קורס שפה

למה דווקא קורס ללימודי יפנית?

קירוב ביחסי ישראל ויפן:

יפן כיום היא הכלכלה הרביעית החזקה בעולם ויחסי ישראל ויפן מאוד התחממו בשנים האחרונות. רק לאחרונה ביקר שר הכלכלה היפני בישראל ונפגש עם למעלה מ-200 בכירים מעשרות חברות יפניות מובילות.

ישנן המון חברות גלובליות בארץ שעובדות עם יפן וישמחו להעסיק ישראליים דוברי יפנית – שהם מצרך נדיר ובייחוד בשוק התעסוקה המקומי.

אולימפיאדת טוקיו מתקיימת בשנת 2020 וישראלים רבים מתכוונים להצטרף למשלחת הישראלית – מה שכנראה יביא את הקהל הישראלי לארץ השמש העולה עוד יותר בעתיד. ושכמותנו ישראלים שאוהבים לטייל בעולם, וודאי נתחיל לאמץ את הסקרנות הזו שאוהבי האנימה והמנגה זיהו כבר מזמן, כך שזהו הזמן להתחיל בהכנות לטיסה.

טיול חלומי בארץ השמש העולה:

תופתעו לגלות שבהמון אזורים ביפן לא מדברים אנגלית בכלל ולתיירים מאוד קשה לתקשר. כשהמקומיים רואים זר מתקשר איתם בשפה שלהם הם מעריכים זאת מאוד. העובדה שהוא השקיע ולמד אתה שפה שלהם מביאה לכך שהם מרגישים אליו יותר חיבור באופן אינטואיטיבי.

קורס לימודי יפנית אצלנו בניו סקול יעזור לכם להסתדר בטיול ביפן מבלי להיעזר באנגלית שבורה או בפנטומימה מוזרה ובמחיר שהוא ידידותי ומשתלם.

בקורס גם תשיגו חוויה בלתי נשכחת הכוללת רקע על התרבות העשירה הזאת כחלק מלימודי השפה. החל מהמקדשים הבודהיסטיים ועד למוזיאונים והגלריות, מגורדי השחקים והערים המודרניות ועד לכפרים הקטנים עם הנופים עוצרי הנשימה – נטייל ביפן ונתכונן לרגע האמת בהמשך.

איפה כדאי ללמוד יפנית?

אנשים רבים משתתפים בקורסי שפות בכלל ובקורס ללימוד יפנית בפרט, אבל אז עוברים כמה חודשים והם לא זוכרים שום דבר כמעט. לכן מומלץ ללמוד את הקורס עם טכניקות יעילות להטמעת השפה שיגרמו לזכור גם את המצלול הייחודי וגם את הסימניות.

אצלנו בניו סקול – בית הספר לשפות בתל אביב פיתחנו שיטה ביחד עם שיאן גינס בזיכרון, הסופר והמרצה ערן כץ, אשר כתב בין היתר את רבי המכר “סוד הזיכרון המצוין” ו-“חמש מתנות למוח”.

השיטה אשר מתבססת על העקרונות שלו, נבנתה  כדי לגרום לכם ללמוד יפנית בצורה יעילה ולזכור את השפה לטווח ארוך. המורים שלנו ליפנית עברו הכשרה מיוחדת בשיטה והם יותר ממוכנים לגרום לכם לדבר ולהבין יפנית וכמובן שגם בהמשך לקרוא ולכתוב.

ללמוד משיאן גינס בזיכרון - ערן כץללמוד יפנית לפי שיאן גינס בזיכרון

מה צריך להיות המחיר של קורס ללימוד יפנית?

מחיר של קורס ללימוד יפנית לא אמור לעלות על המקבילות שלו מהשפות האחרות, משמע, כמה שתשתלמו נקבע על פי כמות השעות שאותן תשקיעו.

שעה אקדמית בקורס צריכה לעלות כמה עשרות שקלים והמחיר לא אמור לעבור את ה-50 ₪ לשעה אקדמית. בסופו של דבר תצטרכו לשאול את עצמכם מהו היעד שאליו תרצו להגיע: היכרות בסיסית עם השפה או הבנה מעמיקה של מערכות הכתב השונות, אוצר מילים רחב יותר וכדומה. על מנת להכיר את חוקי הדקדוק, הדיאלקטים השונים וצורות ההגייה יש להשקיע משאבים רבים ולכן אם אין לכם את המוטיבציה והיכולת האמיתית להגשים את המטרות שלכם – חכו עם זה לרגע המתאים.

ניו סקול: קורס לימוד יפנית לפי טכניקות זיכרון

בשיטת הלימוד של ניו סקול תכירו טכניקות זיכרון שיעזרו לכם להשתמש ביפנית המדוברת בצורה קלה. כמו כן תוכלו להרחיב את האוצר מילים שלכם מהר יותר וביעילות.

במהלך השיעורים תשתתפו בסימולציות שמדמות כל מיני סיטואציות מחיי היום יום. תלמדו על התרבות היפנית ותפתחו מיומנויות זיכרון שיעזרו לכם מעבר ללמידת היפנית גם בחיים האישיים.

אם גם אתם חולמים לשלוט בשפה – זאת ההזדמנות שלכם לשלוט ביפנית מדוברת.

מעוניינים בפרטים נוספים? השאירו שם וטלפון ליצירת קשר ונחזור אליכם בהקדם האפשרי.

אריגאטו!🙋‍♀️

אולי יעניין אותך גם

פעלים באנגלית

פעלים הינם המרכיבים החשובים ביותר בכל משפט באנגלית והם אלו שקובעים מה קורה, מי עושה את הפעולה, ומתי היא מתרחשת. על אף שבמאמר זה נציג…

שתפו עם חברים

שתפו עם חברים

לכל אחד יש זיכרון לשפות, בואו לראות איך להגיע אליו >>>

טיל