5 טיפים ללימוד ספרדית בקלות

תמיד חלמתם לדבר ספרדית? ניו סקול בית ספר לשפות פיצחה את השיטה!

כשמדובר בלימוד ספרדית, ובכל שפה חדשה אחרת, אנחנו נתקלים לא פעם בחסמים פסיכולוגיים אשר מונעים מאיתנו להגשים את עצמנו וללמוד מה שכל כך רצינו. לחלקינו יש חוויות רעות מלימוד שפה בעבר, חלקינו מפחדים שמא אחרים ישמעו אותם טועים וישפטו אותם בצורה שלילית וחלקינו חושבים שלימוד שפה חדשה מתאים רק למי שיש לו קליטה טובה לשפות. כתוצאה מכך, נפגעת המוטיבציה שלנו לקחת את הצעד הנדרש ולהתחיל ללמוד שפה חדשה. השיטה של ניו סקול ללימוד ספרדית תנפץ לכם את כל המיתוסים ותוכיח לכם שאפשר גם אחרת.

ריכזנו עבורכם 5 טיפים שיעזרו לכם ללמוד ספרדית בקלות:

  • העזרו בטכניקות זכרון ללימוד ספרדית בקלות ובמהירות

ערן כץ, שיאן גינס בזכרון, פיתח את שיטת MemoReach® הבלעדית לבית ספר לשפות ניו סקול. הודות לשיטה מהפכנית זו ועל ידי יישום טכניקות זכירה מיוחדות, תוכלו ללמוד ספרדית במחצית מהזמן. תוך 3 חודשים אתם יכולים ללמוד ולקרוא ספרדית. בנוסף, במהלך קורס הספרדית בניו סקול, תהנו מהרצאות של ערן כץ אשר ירחיבו לכם את האופקים ויתנו לכם ידע כיצד ניתן לשפר את הזכרון שלכם בצורה משמעותית, או לחילופין כיצד ניתן ללמד את המוח לשכוח דברים שאנו לא רוצים לזכור.

  • 1000 מילים בלבד ואתם יכולים לקרוא עיתון בספרדית

אם אתם חוששים מכמות המילים הרבה בשפה הספרדית הסירו דאגה מלבכם. אתם ממש לא חייבים לדעת אלפי מילים כדי לשלוט בשפה זרה. מחקרים הראו כי 1000 מילים משפה מסוימת מהוות 75% מעיתון הכתוב בה. בשיטת הלימוד של ניו סקול אנו דוגלים בלימוד הדברים הנחוצים באמת ונתמקד במילים החשובות ביותר בשפה, כך שתוכלו להבין ולקרוא ספרדית בקלות.

  • למדו ספרדית בקבוצות קטנות

מחקרים מצאו כי למידה בקבוצה קטנה מביאה את התלמידים להשיגים גבוהים יותר בצורה משמעותית. בקבוצה קטנה המורה מסוגל להעניק תשומת לב רבה לכל תלמיד ותלמיד ולהכיר היטב את חוזקותיו וחולשותיו. בנוסף, בקבוצת למידה קטנה יכולת הלמידה ותהליכי העיבוד של החומר אצל התלמיד משתפרים, ובכך החומר הנלמד זכיר לתקופה ארוכה יותר.

  • הפכו את לימוד הספרדית למשהו מהנה וכיפי

אל תתייחסו ללימוד השפה הספרדית כמשהו כבד שמעיק עליכם. בדיוק כמו שהשפה הספרדית היא כיפית ונעימה, כך גם דרך הלימוד שלה צריכה להיות. השיטה של ניו סקול ללימוד ספרדית היא חוותית ומהנה המשתמשת בטכניקות זכירה קלילות, הרצאות להעשרה ומפגשים על בירה גם מחוץ לשעות הקורס.

  • הקפידו על תרגול הספרדית לאורך זמן

רבים נוטים ללמוד שפה ולאחר מכן לא להשתמש בה. כאשר לומדים שפה בפרק זמן קצר ולאחר מכן לא מיישמים אותה היא פשוט מאוד נשכחת. לכן, כדי שהשפה תתיישב אצלנו היטב חשוב לעבוד לפי “אסטרטגיית ריווח הלמידה”, אשר הוכיחה את עצמה כיעילה ועוצמתית. ניו סקול פועלת לפי עקרון של ריווח הלמידה ולפיכך מקיימת מפגשי קהילה אשר מקנים לתלמידים אפשרות לתרגל את הספרדית לאורך זמן, גם לאחר שהקורס נגמר.

ניו סקול בית ספר לשפות מזמינה אתכם להצטרף לאלפי תלמידים שגילו שאפשר ללמוד ספרדית גם בדרך אחרת ובצורה כיפית ומהנה. אנו מציעים קורסים פרטיים או קבוצתיים, ובימים אלו הרחבנו את הפעילות האונליין שלנו עם מגוון קורסים אינטרנטיים.

אולי יעניין אותך גם

טיפים ללימוד ערבית מדוברת

אותיות ניקוד בערבית – המדריך המלא

לימוד השפה הערבית, עם הקסם והייחודיות שלה, מציע חוויה מרתקת ללומדים. אחד היסודות החשובים ביותר בלימוד ערבית הוא הבנת התנועות וסימני הניקוד, המשחקים תפקיד מרכזי…

שתפו עם חברים

שתפו עם חברים

לכל אחד יש זיכרון לשפות, בואו לראות איך להגיע אליו >>>

טיל