קורס שפות צרפתית

צרפתית היא שפה ייחודית, שפה עם עוצמה וגם אלגנטיות והיא נחשבת לאחת השפות המרכזיות באירופה. לא במקרה צרפתית היא שפה הנלמדת בבתי ספר רבים בארץ כשפה שניה אחרי אנגלית. רבים היו רוצים לדעת צרפתית אך עוצרים את עצמם מסיבות כמו חוסר זמן או פשוט מתוך חוסר אמונה בעצמם שהם אכן הולכים לדעת צרפתית לאחר הלימוד. אז לכל אוהבי הצרפתית שמרגישים שמחסום עוצר אותם: קורס צרפתית של בית הספר לשפות ניו סקול לפי שיטתו של ערן כץ מתאים לכם בדיוק. כאן תלמדו צרפתית בצורה חווייתית ומהנה ותוך זמן קצר תוכלו לבקר בעיר האורות ולדבר עם המקומיים (בצרפת ללא ספק תקבלו עדיפות כתיירים הדוברים את השפה…)

שיטת ערן כץ: לימוד קצר אחרי מחקר ארוך

ערן כץ התעסק והתעניין בזיכרון כמעט מאז שהוא זוכר את עצמו (והוא זוכר היטב…) בתיכון התוודע לספריו של הארי לוריין, מומחה אמריקאי בתחום הזיכרון ומאז הוא מעמיק עוד ועוד בנבכי הזיכרון, קטף שיא גינס לאחר שזכר מספר בן 500 ספרות שהוקרא לו פעם אחת  ומאז הפך את הזיכרון למקצוע, פיתח ערכות ותוכנות לשיפור מיומנויות זיכרון בהיבטים שונים כמו זיכרון מיקום, פנים, שמות , מילים קשות ושפות. שיטתו של ערן לזיכרון, כולל לימוד שפות, כוללת הרבה יצירתיות ומתבססת גם על אסוציאציות, כך ששינון צרפתית- לא בבית ספרנו… השפה נלמדת בהדרגתיות, תחילה בדיבור בעברית ומעבר הדרגתי אל הצרפתית כך שלפני שתשימו לב תדברו ביניכם בצרפתית.

לימוד צרפתית: הרבה יותר מבונז'ור ומרסי

שיטת ערן כץ מבוססת על מחקרים בכל התחומים הנוגעים לזיכרון ולימוד שפה, כולל מדעי המוח והתנהגות. המחקרים הרבים והעבודה שנעשו תוך פיתוח השיטה הם אלה שמאפשרים לשיטה להיות קלילה כ"כ עבור הלומדים. ללומדים נראה כאילו המדריכים המיומנים שולפים הכל מהשרוול, כאילו הם מאלתרים במקום. הם נראים כך בדיוק כדי שלכם יהיה קל ללמוד צרפתית, שתלמדו אותה בזמן קצר ותטמיעו אותה לטווח ארוך. הם עברו הכשרה מעמיקה כדי להגיע למצב בו הכל נשלף בקלילות תוך שילוב הומור וכיף – אלה הם מרכיבים חשובים בשיטה. אז אם אתם חושבים על עסקים ברמה בינלאומית, עבודה כדיפלומטים, מדריכי טיולים או סתם רוצים להוסיף לכם את הצרפתית- קורס צרפתית בשיטת ערן כץ מחכה לכם.

שתפו עם חברים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email