קורס ללימוד איטלקית מדוברת ההמלצה של שיאן גינס בזיכרון

 

קורס ללימוד איטלקית מדוברת

ההמלצה של שיאן גינס בזיכרון

 

רבים מעוניינים ללמוד קורס איטלקית מדוברת אבל איך אפשר ללמוד את השפה? מה המחיר הכי משתלם? ואיפה בתל אביב מומלץ ללמוד איטלקית?

השפה האיטלקית מדוברת כשפת אם בפי כ-85 מיליון איש באיטליה וברחבי העולם. האיטלקית ידועה כאחת השפות הרומנטיות והמלודיות ביותר והיא מהווה עבור רבים פתח לעולמות הקולינריה, העיצוב או המוזיקה המזוהים עם התרבות האיטלקית הססגונית.

בין אם מדובר בחופשה קצרה ברומא או ברילוקיישן לאיטליה, שליטה בשפה האיטלקית תאפשר לכם להיטמע טוב יותר באזור ולחוות את החוויה האיטלקית במלואה. תדמיינו את עצמכם מזמינים מקיאטו (Caffe Macchiato) בבית הקפה כמו מקומיים, מקיימים שיחת חולין עם אנדראה בתחנת האוטובוס, או מקשקשים באיטלקית מדוברת במכס בלי לאבד את הביטחון. 

אז איך מתחילים ללמוד את השפה ומה חשוב לדעת? כל הפרטים בהמשך.

ניו סקול - בית ספר לשפותניו סקול – ללמוד שפות בשיטת הזיכרון

איפה כדאי ללמוד איטלקית?

בתל אביב על יד עזריאלי (דרך השלום 7) תמצאו את בית הספר לאיטלקית ושפות נוספות “ניו סקול”. בית הספר המוביל לאיטלקית ולשפות נוספות מלמד איטלקית למתחילים ולמתקדמים, בקבוצות קטנות ואינטימיות, מעניק יחס אישי לכל תלמיד ומקפיד על תרגול מותאם עם המורים – גם מהבית.

בקורס איטלקית בניו סקול תלמדו את השפה בדגש על פיתוח יכולות הדיבור, בדרך חוויתית וזכירה בשיטה שפותחה יחד עם שיאן גינס בזיכרון – ערן כץ. 

ללמוד משיאן גינס בזיכרון - ערן כץלזכור את השפה לטווח הארוך

איפה חשוב לדעת איטלקית, מתי ומדוע?

קורס ללימוד איטלקית מאפשר לכם שליטה בשפה קסומה ויפה. מעבר לעובדה שזו חוויה מדהימה ללמוד איטלקית, לדבר איטלקית ולחלום באיטלקית, אתם מוסיפים לכם לארסנל השפות שפה מיוחדת במינה שיכולה לשמש אתכם גם בטיולים בחו”ל. אולי גם במשרות חלומיות שמצריכות שליטה בשפות נוספות כמו איטלקית מדוברת.

כיום כשהמדיה מפותחת יש משרות רבות שצריך לתקשר בהן עם מדינות אירופאיות שונות. שליטה באיטלקית תגדיל את הסיכויים שלכם להתקדם במקומות העבודה שקיימת בהם חשיבות רבה לשליטה בשפות.

לסיכום, חשוב לדעת איטלקית באיטליה, גם אם אתם מגיעים לפגישת ביזנס וגם אם לטיול בארץ המגף המהפנטת כל אחד.  יתר על כן ישנן משרות בישראל שמצריכות שליטה באיטלקית מדוברת.

שפה מובחרת גם בעיני האוזן הישראלית

איטלקית היא שפה מובחרת בקרב התיירים. האוזן הישראלית מורגלת לשמוע איטלקית בעיקר בסרטים ומוזיקה נעימה. אז במקום להשתמש בתרגום בעברית שלא תמיד מתורגם כהלכה, למה שלא תתרגמו בעצמכם את השפה בזמן האזנה? כשתלמדו ב”ניו סקול”, בית הספר המוביל לאיטלקית ושפות נוספות, תוכלו בכוחות עצמכם לפענח את השפה. כך היא תהפוך להיות טבעית גם עבורכם.

בלי פחד וללא חשש תוכלו לדבר בחופשיות עם איטלקים שמגיעים לביקור או עם איטלקים מקומיים. כשתגיעו לאיטליה בעצמכם, תוכלו לצפות בסדרות שוות שאין להן תרגום או שהתרגום בהן אינו מדויק.

כך או כך, שליטה בשפה איטלקית תוסיף לכם נופך רב. חשוב שכל אחד יזכור!  “גם לך יש כישרון לשפות – אנחנו יודעים איך להגיע אליו” – סלוגן שכל כוונה עומדת אחריו – ב”ניו סקול” יודעים איך להוציא מכם את כישרון השפות בלי שהפחד שלכם יחלחל פנימה בחוסר אמונה.

ניפגש בקורס איטלקית

אולי יעניין אותך גם

פעלים באנגלית

פעלים הינם המרכיבים החשובים ביותר בכל משפט באנגלית והם אלו שקובעים מה קורה, מי עושה את הפעולה, ומתי היא מתרחשת. על אף שבמאמר זה נציג…

שתפו עם חברים

שתפו עם חברים

לכל אחד יש זיכרון לשפות, בואו לראות איך להגיע אליו >>>

טיל