קורס ללימוד איטלקית מדוברת ההמלצה של שיאן גינס בזיכרון

 

קורס ללימוד איטלקית מדוברת

ההמלצה של שיאן גינס בזיכרון

 

רבים מעוניינים ללמוד קורס איטלקית מדוברת אבל למה כדאי? מה המחיר הכי משתלם? ואיפה בתל אביב מומלץ ללמוד איטלקית?

איטלקית היא שפה מערבית השייכת למשפחת השפות ההודו-אירופאיות. 85 מיליון אנשים הם דוברי שפת אם של השפה. השפה מצלצלת נפלא באוזננו, יש בה משהו סקסי ומפעים, לכן אנחנו לא אדישים אליה.

מי שרוצה לחלום את החלום האיטלקי, לנחות באיטליה כתייר או יותר מכך, ירגיש מושלם אם הוא ישלוט בשפה. הוא יוכל להזמין במסעדה מהתפריט באיטלקית, לפלרטט עם הברמנית, לקשקש באיטלקית מדוברת במכס בלי לאבד את הביטחון. כמו כן בלי להתרגש יתר על המידה, תוכלו להתמצא בחנויות המקומיות, להרגיש אדם לא זר בארץ זרה ויפהפייה.

שליטה בשפה האיטלקית היא שליטה במקום שבו אתה בוחר לטייל. תגיעו לרומא או למילאנו וכמובן לטוסקנה ותרצו לדבר עם המקומיים, היש דבר אדיר יותר מהיכולת להשתמש בשפה כאילו שאתם האיטלקיים בעצמכם? מסיבה זאת כדאי לקחת קורס ללימוד איטלקית. תוהים איפה כדאי ללמוד?

ניו סקול - בית ספר לשפותניו סקול – ללמוד שפות בשיטת הזיכרון

איפה כדאי ללמוד איטלקית?

בתל אביב על יד עזריאלי (דרך השלום 7) תמצאו את בית הספר לאיטלקית ושפות נוספות "ניו סקול". בית הספר המוביל לאיטלקית ולשפות נוספות מלמד איטלקית למתחילים ולמתקדמים, בקבוצות קטנות ואינטימיות, מעניק יחס אישי לכל תלמיד ומקפיד על תרגול מותאם עם המורים – גם מהבית.

כל זאת בשיטת זיכרון המתבססת על הטכניקות של שיאן גינס בזיכרון – ערן כץ – אשר הדריך את כל המורים בשיטתו לטובת לימוד השפות ב"ניו סקול". חשוב לציין כי כולם עברו הכשרה ע"י ערן כץ – שיאן גינס. כך שאין מורה שלא מפעיל את שיטת הזיכרון המאפשרת שליפה בקלות של מילים, משפטים, פסקאות שלמות לשפה מדוברת וכתובה. כל זאת בשפת האיטלקית היפה.

ללמוד משיאן גינס בזיכרון - ערן כץערן כץ – שיאן גינס בזיכרון

איפה חשוב לדעת איטלקית, מתי ומדוע?

קורס ללימוד איטלקית מאפשר לכם שליטה בשפה קסומה ויפה. מעבר לעובדה שזו חוויה מדהימה ללמוד איטלקית, לדבר איטלקית ולחלום באיטלקית אתם מוסיפים לכם לארסנל השפות שפה מיוחדת במינה שיכולה לשמש אתכם גם בטיולים בחו"ל. אולי גם במשרות חלומיות שמצריכות שליטה בשפות נוספות כמו איטלקית מדוברת.

כיום כשהמדיה מפותחת יש משרות רבות שצריך לתקשר בהן עם מדינות אירופאיות שונות. שליטה באיטלקית תגדיל את הסיכויים שלכם להתקדם במקומות העבודה שקיימת בהם חשיבות רבה לשליטה בשפות.

לסיכום, חשוב לדעת איטלקית באיטליה, גם אם אתם מגיעים לפגישת ביזנס וגם אם לטיול בארץ המגף המהפנטת כל אחד.  יתר על כן ישנן משרות בישראל שמצריכות שליטה באיטלקית מדוברת.

שפה מובחרת גם בעיני האוזן הישראלית

איטלקית היא שפה מובחרת בקרב התיירים. האוזן הישראלית מורגלת לשמוע איטלקית בעיקר בסרטים ומוזיקה נעימה. אז במקום להשתמש בתרגום בעברית שלא תמיד מתורגם כהלכה, למה שלא תתרגמו בעצמכם את השפה בזמן האזנה? כשתלמדו ב"ניו סקול", בית הספר המוביל לאיטלקית ושפות נוספות, תוכלו בכוחות עצמכם לפענח את השפה. כך היא תהפוך להיות טבעית גם עבורכם.

בלי פחד וללא חשש תוכלו לדבר בחופשיות עם איטלקים שמגיעים לביקור או עם איטלקים מקומיים. כשתגיעו לאיטליה בעצמכם, תוכלו לצפות בסדרות שוות שאין להן תרגום או שהתרגום בהן אינו מדויק.

כך או כך, שליטה בשפה איטלקית תוסיף לכם נופך רב. חשוב שכל אחד יזכור!  "גם לך יש כישרון לשפות – אנחנו יודעים איך להגיע אליו" – סלוגן שכל כוונה עומדת אחריו – ב"ניו סקול" יודעים איך להוציא מכם את כישרון השפות בלי שהפחד שלכם יחלחל פנימה בחוסר אמונה.

ניפגש בקורס איטלקית

שתפו עם חברים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

שתפו עם חברים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email