קורסי שפות

אם תמיד האמנתם שלימוד שפות זו יכולת השמורה לבעלי זיכרון טוב בלבד או לכאלו שפשוט נולדו עם חוש קליטה לשפות, הרשו לנו לגלות לכם שכל אחד יכול. גם אתם. בניו סקול פיתחנו שיטה המאפשרת לכל מי שרוצה בכך, לרכוש שפה חדשה במהירות ובקלות.

אם שאלתם את עצמכם למה ללמוד שפות חדשות, הנה כמה סיבות עיקריות:

  • נסיעות וטיולים – אפילו ידע בסיסי בשפה המקומית יכול לעשות עבורכם את ההבדל ולשנות את הטיול או הנסיעה מן הקצה לקצה. בקיאות בשפה המקומית יכולה לשבור מחסומים, לגשר על פערים ולסייע לכם ליצור קשרים חדשים.
  • עבודה ועסקים – קורסי שפות יכולים להקנות לכם יתרון עסקי מובהק בתחומים רבים. הן כשכירים המחפשים עבודה בחברות בינלאומיות והן כבעלי עסקים המחפשים לפרוץ לשווקים בינלאומיים.
  • אתגר עצמי – לימודי שפה חדשה הם מאוד מאתגרים ותוכלו לעשות זאת ולשפר את המיומנויות והכישורים שלכם במקביל. אם רכישת שפה חדשה היא מטרה ששמתם לעצמכם, בעזרת לימודים ממוקדים תוכלו לכבוש את היעד שהצבתם.

איזו שפה ללמוד?

כאמור ישנם קורסים שונים לשפות ביניהם: קורס ערבית, קורס אנגלית, קורס ספרדית, קורס איטלקית, קורס גרמנית, קורס רוסית וקורס צרפתית ונשאלת השאלה באיזו קורס לבחור? באופן כללי כאשר זו לכם הפעם הראשונה מומלץ לבחור ולהתחיל עם שפה אשר דומה לשפת האם שלכם במונחים של צלילים, דקדוק, אוצר מילים או כללי התחביר וההגייה. יש לזכור כי שפות שונות מציבות אתגרים שונים ומה שקל לאד אחד עשוי להיות מאתגר לשני. לכן מלבד השפה יש לבחור גם במקום אשר מציע שיטת לימוד פרקטית וחווייתית כמו ניו סקול. בניו סקול שיטת הלימוד מבוססת על שליפה מן הזיכרון והיא בלעדית לניו סקול, כך שמה שבטוח הוא שתלמדו משהו חדש בו לא נתקלתם מעודכם באף מקום, לרבות בקורסי שפות אחרים.

בחרו את השיטה הטובה ביותר עבורכם

ישנן שיטות רבות וטובות ללימודי שפה ואין שיטה אחת אוניברסלית. עם זאת עליכם לבחור בשיטה שעובדת עבורכם. כך גם אם נכנסתם לתהליך עם מחסומים ועכבות מהתנסויות קודמות שלכם עם לימוד שפות, תוכלו להתגבר על כך ולהתחיל שוב להאמין בעצמכם. שיטת הלימוד בניו סקול היא מהנה, צעירה ורעננה, הלמידה מתבצעת בקבוצות קטנות ואינטימיות המאפשרות לכל אחד להתקדם בקצב שלו ולראות תוצאות שילוו אותו לטווח הארוך. כמו כן שיטת הלימוד הייחודית תאפשר לכם לשלוט מהר בשפה אותה בחרתם ללמוד, כך שתוכלו לעשות שימוש בכישורים החדשים שרכשתם למטרות שונות ומגוונות.

לכל אדם יש את הסיבות שלו ללמוד שפה חדשה וסיבות אלו הן שנותנות לו את המוטיבציה להתקדם בדרך אל השגת המטרה. אין זה משנה מה הסיבות שלך, הרשמה לקורסי שפות מבית ניו סקול תעזור לך להגשים את היעד במהרה ולרכוש שפה חדשה.

אולי יעניין אותך גם

שתפו עם חברים

שתפו עם חברים

לכל אחד יש זיכרון לשפות, בואו לראות איך להגיע אליו >>>

טיל