לימודי שפות לחברות וארגונים

קורסי אנגלית לחברות | קורסי אנגלית עסקית למנהלים | קורסי שפות לעובדים | קורס סינית עסקית | קורסי שפות אסייתיות

מתלבטים היכן להשקיע את תקציבי ההשתלמות והרווחה לעובדים בשנה הקרבה עלינו לטובה? גלו מדוע לימודי שפות לחברות וארגונים יכולים להיות המסלול של הארגון שלכם להצלחה.

אם אינכם דוברים שפות זרות, אתם לא לבד. רבים האנשים אשר אינם שולטים בשפה זרה. זו לא הייתה בעיה לחברה או לארגון, אילולא היתרון המובן מאליו והוא: היכולת לתקשר עם ספקים ולקוחות בחו”ל.

למעשה חברות שלא שמות דגש על כישורי שפה במסגרת החיפוש וההעסקה של כוח העבודה שהן שוכרות לשירותיהן – מפסידות חוזים רבים. זו הסיבה שבשנים האחרונות קורסי לימוד שפות לחברות וארגונים הפכו להיות מוצר פופולרי.

קורסי השפות של ניו סקול לחברות וארגונים

יחד עם שיאן גינס בזיכרון – ערן כץ, ניו סקול פיתחה את המתודולוגיה החדשנית ללימודי שפות – MemoReach.

עקרונות השיטה מוטמעים בקורס אנגלית מדוברת ועסקית, קורס ערבית, קורסי לימוד רוסית ולימוד צרפתית אצלנו, כמו גם קורס ספרדית, קורס לימודי איטלקית ואף קורס גרמנית ועוד.

בכל הקורסים אצלנו השיטה באה לידי ביטוי תוך שימוש בחומרים פרקטיים לעבודה בארגונים (טכניקות זיכרון, כתיבת תכנים ותקשורת שוטפת). עובדי ארגונים רבים מגיעים לניו סקול כדי להעשיר את יכולותיהם ומרוויחים ידע חשוב מצד אחד וחוויה מהנה מאידך.

כדי להבין טוב יותר על מה מדובר – אנחנו מזמינים אתכם לצפות בסרטון עלינו.

אז למה לימודי שפות? קהלים חדשים ולקוחות מרוצים

על ידי שיפור מיומנויות שפה ולימודי שפות חדשות, חברות קטנות ובינוניות יכולות להגדיל את מאגר הלקוחות שלהן ולספק יחס אישי יותר לקהל רחב ומגוון.

כשמדברים באותה השפה – הקשר שנוצר עם הלקוחות הופך לאישי ומעמיק הרבה יותר. אין זה מפתיע שקשר קרוב יותר יוביל בהמשך לתוצאות משופרות.

הבנה של התרבות

בין אם מדובר בבניית קשרים עם סין, יפן או ברזיל – שליטה בשפה שניה או שלישית היא הרבה מעבר לתקשורת מילולית. הבנה של השפה מסייעת לעובדי החברה להכיר את התרבות של המדינה מולה הם עובדים ולגשר על פערים תרבותיים.

לצוות רב לשוני יש סיכויים גדולים יותר להשיג תוצאות בחו”ל, ליצור קשרים טובים יותר ולהבין את האתגרים של הלקוחות. היכרות עם התרבות של לקוחות חדשים מובילה להבנה טובה יותר שלהם. לא צריך לשלוט בשפה זרה ברמת שפת אם. גם שליטה בסיסית בשפה המקומית הופכת את התקשורת עם לקוחות בחו”ל לקרובה וחמה יותר.

שליטה בשפה נוספת מאפשרת לעובדים להתעדכן במידע שימושי אשר יכול להיות קריטי בקבלת החלטות. כמו כן התקשורת היא הרבה יותר מהירה ומוצלחת, ניתן לדבר עם הלקוחות ללא הצורך לשלוח מסמכים לתרגום, או להמתין למתרגם מקצועי. כל ההתנהלות הופכת להרבה יותר ישירה, מהירה ויעילה.

מסמכים עסקיים ומקצועיים לצד פרסום ושיווק

שליטה בשפות יכולה להוות יתרון גם כאשר רוצים לתרגם מסמכים מקצועיים או עסקיים לשפת האם של מדינת היעד, או כאשר רוצים לצאת לקמפיין שיווקי בשווקים חדשים ובינלאומיים.

כאשר אנשי השיווק הם דוברי שפות, אפשר לייתר את הצורך בפנייה לשירותי תרגום. אנשי השיווק כבר ידעו כיצד לבנות את התוכן שיתאים לקהל היעד, תוך שימוש בהומור, הגייה נכונה, ניואנסים שמתאימים לשפה ועוד.

שליטה בשפות בקרב אנשי החברה חוסכת זמן יקר, מייעלת את העבודה ומבטיחה שהתוצאה תשקף את העסק ואת אופיו.

פסיכולוגיה צרכנית מראה כי היברידיות לשונית, כלומר הכלאה בין דיאלקטים, מבטאים, מקורות לשוניים וכמובן שפות שונות -מביאה תוצאות טובות יותר מבחינה שיווקית.

איך עוזרים לעובדים ללמוד שפות? על ידי הרשמה לקורסי לימוד שפות לחברות וארגונים. הקורסים של ניו סקול הינם ייעודים למטרה זו והם כוללים שימוש בטכניקות יעילות, שהופכים את הלימודים לחווייתיים במיוחד.  

קורס שפה לצוות עובדים
קורס שפה לצוות עובדים בחברת Playtika

קורסים מותאמים לחברות וארגונים

מעוניינים לשפר את התקשורת עם לקוחות, ספקים או משקיעים בקרב חברי הארגון?

הצטרפו גם אתם לחברות המובילות במשק שכבר לומדות בקורסים העסקיים שלנו אנגלית ושפות נוספות.

המומחיות שלנו בניו סקול היא פיתוח יכולות הדיבור ביותר מ-20 שפות, באמצעות שיטה פרקטית וחוויתית שפיתחנו יחד עם מומחה הזיכרון ערן כץ. איך זה קורה? כאן תקבלו מידע נוסף על שיטת ®MemoReach.

המסלולים שאנחנו מציעים:

לימודי אנגלית ב- 7 רמות – החל מרמת מתחילים ועד אנגלית עסקית.
קורסים ביותר מ-20 שפות – סינית, יפנית, צרפתית, איטלקית, ספרדית, ערבית, רוסית, פורטוגזית, הולנדית, גרמנית, טורקית, יוונית, רומנית, קוראנית ועוד.
הכשרות מקצועיות לבכירים באנגלית עסקית בתחומי נטוורקינג, עמידה מול קהל, שפת גוף ועוד.

ניתן ללמוד איתנו בקורסים פרונטליים וקורסי אונליין בכל הארץ. התכניות השונות שלנו מותאמות לצורכי הארגון ולצוות העובדים שלכם. כבר בתחילת התהליך יפגוש אתכם יועץ לימודים ו/או יועץ עסקי שיערוך אבחון מקדים לארגון על מנת לייצר עבורכם את המענה המדויק ביותר.

רוצים לקבל הצעה מדויקת עבור קורסי שפות מותאמים לצוות העובדים שלכם? השאירו פרטים באתר או שלחו אלינו הודעה ישירה בקישור >>

אולי יעניין אותך גם

פעלים באנגלית

פעלים הינם המרכיבים החשובים ביותר בכל משפט באנגלית והם אלו שקובעים מה קורה, מי עושה את הפעולה, ומתי היא מתרחשת. על אף שבמאמר זה נציג…

שתפו עם חברים

שתפו עם חברים

לכל אחד יש זיכרון לשפות, בואו לראות איך להגיע אליו >>>

טיל