גם אתם יכולים ללמוד גרמנית במהירות שיא.

ניו סקול מציגה את שיטת ®MemoReach ללימודי שפות!

חשבת שלדעת לדבר בשפה זרה יכולים רק אלו עם קליטה לשפות?
תמיד חששת להתחיל כי יש כל כך הרבה מילים?
הזיכרון שלך "לא מספיק טוב"?

שיטת ®MemoReach הבלעדית לניו סקול. ללמוד שפה ולנצח את הזיכרון. 

תמיד רציתם ללמוד גרמנית אבל החלטתם לוותר עוד לפני שהתחלתם?

חשבת שלדעת לדבר בשפה זרה יכולים רק אלו עם קליטה לשפות?

אפשר להפסיק לחשוש. בתוך זמן קצר תוכלו להיות דוברי גרמנית כמו שתמיד חלמתם!

בדיוק בשבילכם עמלנו ימים ולילות ביחד עם שיאן גינס בזיכרון, ערן כץ, להביא לך את המתודולוגיה היחידה בישראל שמבטיחה להפוך אותך לזכרן שפות מדהים!

ערן כץ

ערן כץ – שיאן גינס בזיכרון
מפתח שיטת ®MemoReach הבלעדית לניו סקול

חוויות של תלמידים אמיתיים

קורס גרמנית בניו-סקול – ללמוד שפה. פעם אחת לכל החיים.

פרקטיות
פיתוח יכולות הדיבור והבנת הנשמע זהו הדגש העיקרי בקורס הגרמנית של ניו סקול. השיעורים מועברים בקבוצות קטנות על מנת שתקבלו יחס אישי ביותר ותתאימו את אוצר המילים שאתם רוצים לעצמכם. לימודי הגרמנית שלנו מועברים ביחד עם תרגול מעשי שמטרתו להכין אתכם לרמת שיחה בסיסית או גבוהה למתקדמים.

מתודולוגיה
ערן כץ, אבי טכניקות הזיכרון הישראלי ושיאן גינס בתחום, בנה ביחד איתנו שיטה חדשנית בשם MemoReach ללימוד שפה בכלל וגרמנית בפרט. כל המורים שלנו עברו הכשרה ייחודית בידי המומחה הבינלאומי ובנוסף לניסיון שלהם בהוראה הם מביאים טכניקה בלעדית שבה אנו משתמשים בניו סקול.

גמישות
בימים שבהם כולנו עמוסים ולחוצים בזמן, קורס גרמנית של ניו סקול הוא הפתרון הנוח ביותר. במקרים שבהם ניתן להשלים שיעורים שהוחמצו או לעבור למועדי קורס אחר – אנחנו מאפשרים להשתתף במפגשי השלמה או שיעורים חלופיים.

כדאיות
בקורסי הגרמנית של ניו סקול אתם מקבלים מפגשי תרגול ייחודיים תוך כדי או לאחר סיום הקורס שבהם תתנסו בשיחה עם דוברי השפה. המטרה היא לייצר עבורכם קהילה של זכרנים – אנשים שאיתם תזכרו ביחד את השפה תוך היכרות ונטוורק במגוון ברים ובתי קפה מגניבים בתל אביב או מחוצה לה. כך תשפרו את אוצר המילים שלכם וכן הביטחון העצמי בעת השיחה.

לכל אחד יש זיכרון לשפות, בואו לראות איך להגיע אליו >>>

טיל