גם אתם יכולים ללמוד הונגרית במהירות שיא.

ניו סקול מציגה את שיטת ®MemoReach ללימודי שפות!

חשבת שלדעת לדבר בשפה זרה יכולים רק אלו עם קליטה לשפות?
תמיד חששת להתחיל כי יש כל כך הרבה מילים?
הזיכרון שלך "לא מספיק טוב"?

שיטת ®MemoReach הבלעדית לניו סקול. ללמוד שפה ולנצח את הזיכרון. 

תמיד רציתם ללמוד הונגרית אבל החלטתם לוותר עוד לפני שהתחלתם?

חשבת שלדעת לדבר בשפה זרה יכולים רק אלו עם קליטה לשפות?

אפשר להפסיק לחשוש. בתוך זמן קצר תוכלו להיות דוברי הונגרית כמו שתמיד חלמתם!

בדיוק בשבילכם עמלנו ימים ולילות ביחד עם שיאן גינס בזיכרון, ערן כץ, להביא לך את השיטה היחידה בישראל שמבטיחה להפוך אותך לזכרן שפות מדהים!

ערן כץ

ערן כץ – שיאן גינס בזיכרון
מפתח שיטת ®MemoReach הבלעדית לניו סקול

חוויות של תלמידים אמיתיים

קורס הונגרית בניו-סקול – ללמוד שפה. פעם אחת לכל החיים.

פרקטיות
תמיד חלמת לשלוט בשפה ההונגרית? בקורסים של ניו סקול תלמדו את השפה בדגש  על פיתוח יכולות הדיבור. בלי ספרים משעממים ולמידה פסיבית – אצלנו תתחילו לדבר הונגרית כבר מהשיעור הראשון. דרך תכנים רלוונטיים לחיי היום יום ולמידה חווייתית, תשתפרו בשפה בצורה היעילה ביותר.

מתודולוגיה
ביחד עם ערן כץ, שיאן גינס בזיכרון, פיתחנו את שיטת MemoReach המתקדמת ללימוד שפות. הקורסים בניו סקול מועברים בשיטה זו, שמאפשרת להטמיע את השפה בצורה הטובה ביותר בזיכרון. זה קורה דרך שימוש בכל החושים ותרגול מותאם אישית. קורסי ההונגרית שלנו מועברים על ידי צוות מובחר של מורים מנוסים בלימוד השפה שהוכשרו בשיטת MemoReach.

גמישות
קיימים מסלולים שונים ורמות שונות ללימוד השפה ההונגרית. גם עבור אלו מכם שמתנהלים בתוך לו”ז צפוף, אנו מאפשרים לבחור את המסלול והשעה הנוחים ביותר עבורכם. התרגול השוטף של השפה מתבצע גם אחרי השיעורים באפליקציה וקבוצות WhatsApp – באופן שבו תוכלו לתרגל את ההונגרית בכל זמן ומכל מקום!

כדאיות
אצלנו תוכלו ליהנות מקורס הונגרית במחיר אטרקטיבי. בקורס הונגרית תקבלו את כל מה שאתם צריכים כדי לשלוט בשפה בטיול הבא לבודפשט. זה יקרה דרך תכנים הנוגעים לשפה והתרבות, עם לימוד חוויתי ומפגשי קהילה קבועים. 
*ניתן לשלם גם בכספי הפיקדון הצבאי.

לכל אחד יש זיכרון לשפות, בואו לראות איך להגיע אליו >>>

טיל