גם אתם יכולים ללמוד אינדונזית במהירות שיא.

ניו סקול מציגה את שיטת ®MemoReach ללימודי שפות!

שיטת ®MemoReach הבלעדית לניו סקול. ללמוד שפה ולנצח את הזיכרון. 

תמיד רציתם ללמוד אינדונזית אבל החלטתם לוותר עוד לפני שהתחלתם?

חשבתם שלדעת לדבר בשפה זרה יכולים רק אלו עם קליטה לשפות?

אפשר להפסיק לחשוש. בתוך זמן קצר תוכלו להיות דוברי אינדונזית כמו שתמיד חלמתם!

בדיוק בשבילכם עמלנו ימים ולילות ביחד עם שיאן גינס בזיכרון, ערן כץ, להנגיש לכם את המתודולוגיה היחידה בישראל שמבטיחה להפוך אותכם לזכרני שפות מדהים!

ערן כץ

ערן כץ – שיאן גינס בזיכרון
מפתח שיטת ®MemoReach הבלעדית לניו סקול

חוויות של תלמידים אמיתיים

קורס אינדונזית בניו-סקול – ללמוד שפה. פעם אחת לכל החיים.

פרקטיות
בקורס אינדונזית של ניו סקול תלמדו את השפה בדגש על הפרקטיקה ועל פיתוח יכולות הדיבור. שיפור השליטה בכל מאפייני השפה נעשה מתוך הדיבור ודרך לימוד חוויתי וזכיר, הכולל תכנים מעשירים ורלוונטיים לחיי היום יום. 

מתודולוגיה
יחד עם ערן כץ, שיאן גינס ומחבר ספרים ידועים בתחום הזיכרון, פיתחנו את שיטת MemoReach ללימודי שפות. כלל המורים שלנו הוכשרו בשיטה ונוסף על הניסיון שלהם, הם גם מלמדים עם עקרונות זיכרון מוכחים. בואו ללמוד אינדונזית בקורס שלא תשכחו.

גמישות
בניו סקול קיימים מסלולי לימוד שונים ללימוד אינדונזית, מרמת מתחילים ועד לרמת מתקדמים. גם אם אתם עובדים במשרה מלאה או בעלי לו”ז צפוף, אנו נעזור לכם למצוא את המסלול המתאים לכם ביותר, בשעה שנוחה לכם. תרגול השפה בין השיעורים נעשה דרך אפליקציה וקבוצות WhatsApp שמאפשרות לכם לתרגל באופן שוטף, מכל מקום ובכל זמן.

כדאיות
ללמוד שפה חדשה זה ללמוד מיומנות שתישאר איתכם לתמיד. בעולם הגלובאלי שבו אנו חיים היום, שפה נוספת חושפת אתכם לעולמות חדשים ופותחת בפניכם הזדמנויות חדשות – בין אם בקריירה או בחיים האישיים!

לכל אחד יש זיכרון לשפות, בואו לראות איך להגיע אליו >>>

טיל