גם אתם יכולים ללמוד טורקית במהירות שיא.

ניו סקול מציגה את שיטת ®MemoReach ללימודי שפות!

שיטת ®MemoReach הבלעדית לניו סקול. ללמוד שפה ולנצח את הזיכרון. 

תמיד רציתם ללמוד טורקית אבל החלטתם לוותר עוד לפני שהתחלתם?

חשבת שלדעת לדבר בשפה זרה יכולים רק אלו עם קליטה לשפות?

אפשר להפסיק לחשוש. בתוך זמן קצר תוכלו להיות דוברי טורקית כמו שתמיד חלמתם!

בדיוק בשבילכם עמלנו ימים ולילות ביחד עם שיאן גינס בזיכרון, ערן כץ, להביא לך את המתודולוגיה היחידה בישראל שמבטיחה להפוך אותך לזכרן שפות מדהים!

ערן כץ

ערן כץ – שיאן גינס בזיכרון
מפתח שיטת ®MemoReach הבלעדית לניו סקול

חוויות של תלמידים אמיתיים

קורס טורקית בניו סקול – ללמוד שפה פעם אחת לכל החיים.

פרקטיות
בקורס טורקית של ניו סקול תלמדו את השפה בדגש על פיתוח יכולות הדיבור. שיפור השליטה בכל מאפייני השפה נעשה דרך לימוד מעשי עם אימוני שיחה, משחקים וסימולציות, כולל תכנים מותאמים אישית ורלוונטיים לחיי היום יום. אצלנו תקבלו יחס אישי ותלמדו בקורס טורקית עם מורה פרטי או בקבוצות קטנות! 

מתודולוגיה
יחד עם ערן כץ, שיאן גינס בזיכרון ומחבר ספרים ידועים בתחום הזיכרון, פיתחנו את שיטת MemoReach ללימודי שפות. כלל המורים שלנו הוכשרו בשיטה ונוסף על הניסיון שלהם, הם גם מדריכים לפי עקרונות זיכרון מוכחים. בואו ללמוד טורקית בקורס שלא תשכחו. 

גמישות
בניו סקול קיימים מסלולי לימוד שונים ללימוד טורקית, החל מקורס טורקית למתחילים ועד לרמת מתקדמים. גם אם אתם עובדים במשרה מלאה או בעלי לו”ז צפוף, אנו נעזור לכם למצוא את המסלול המתאים לכם ביותר, בשעה שנוחה לכם. תרגול השפה מעבר לשיעורים נעשה דרך אפליקציה וקבוצות WhatsApp שמאפשרות לכם לתרגל את השפה באופן שוטף, מכל מקום ובכל זמן.

כדאיות
אין ספק שללמוד שפה חדשה זו השקעה משתלמת. בעולם הגלובאלי שבו אנו חיים, שפה נוספת חושפת אתכם לעולמות חדשים ופותחת בפינכם הזדמנויות חדשות. בקורס טורקית בניו סקול תוכלו ליהנות מקורס מקיף וחוויתי הכולל גם מפגשי חילופי שפות והצטרפות לקהילת השפות שלנו.

לכל אחד יש זיכרון לשפות, בואו לראות איך להגיע אליו >>>

טיל