היתרונות של לימודי סינית לפי שיאן גינס בזיכרון

אתם נמצאים בין הצבא לבין הטיול הגדול במזרח? אתם אנשי עסקים שרוצים לפתח קשר מסחרי עם סין?
מדריכי טיולים שרוצים להתמקד במדינה הקסומה או מטפלים שרוצים ללמוד רפואה סינית מן המאסטרים?
בואו ללמוד סינית בשיטת MemoReach שפיתחנו עם ערן כץ, המאסטר לענייני זיכרון.

קורס סינית ניוסקוללהתגבר על החומה הסינית עם השיטה של ניו סקול

השפה הסינית רלוונטית היום יותר מתמיד

אם סין נחשבה פעם מעבר להרי החושך, והחומה הסינית כמו הפרידה בין סין לבין שאר העולם, היום הדברים הפוכים לגמרי. הכותרת “מייד אין צ’יינה” נראית כמעט על כל מוצר וסין היא המקום ממנו מגיעות חבילות קניות יותר מכל מקום אחר. הקשר עם חברות ומפעלים סיניים שהפך להיות קשר הדוק, והידע הקלוש של הסינים באנגלית (טוב, הם לא למדו בקורס של ערן כץ…) מחייב רבים מאיתנו לדעת סינית.

“לי זה נשמע כמו סינית”

כמה פעמים אנחנו אומרים את המשפט הזה כשמשהו לא ברור לנו לחלוטין ואנחנו לא מבינים בו כלום. אחרי שתלמדו בקורס סינית תגידו את המשפט הזה פשוט כשתשמעו סינית…

אם בתחילת הקורס הסינית תישמע לכם כמו אוסף של צלילים מקריים ומוזרים, לאט לאט אתם תיכנסו אל תוך השפה. זה יקרה בדרך הכוללת הרבה חוויות, יצירתיות, דמיון והנאה, כי ערן כץ הצליח להיות שיאן גינס בזיכרון רק בדרך כזו.

השיטה של ערן מבוססת על הרבה הומור והנאה בשילוב עם טכניקות זיכרון אותן תלמדו בקורס. לאט ובהדרגה תעברו מדיבור בעברית לדיבור בסינית. השפה נלמדת במהירות יחסית אך מוטמעת לטווח ארוך, בניגוד לשיטות אחרות בהן השפה לא מוטמעת היטב.

לימוד קליל אחרי מחקרים מעמיקים

תוך כדי לימוד תקבלו את התחושה שהמדריכים כמו מאלתרים ושולפים דברים מהשרוול ובכלל שהלימוד הוא מאוד קליל. זאת בניגוד לדרך הסטנדרטית בה התחושה היא שהשפה מוכנסת אל הראש בכוח.

התחושה הקלילה היא תוצאה של מחקרים מעמיקים רבים בתחום והמון ניסיון שערן צבר עם השנים. המחקרים עליהם מתבססת השיטה מגיעים מתחומים רבים הנוגעים בשפה ולימוד כגון: בלשנות, מדעי המוח, מדעי ההתנהגות ומדעי החברה.

רוצים גם אתם להתחיל לדבר סינית? 
השאירו פרטים בתחתית העמוד ונציג מטעמנו יחזור אליכם בהקדם!

 

 

אולי יעניין אותך גם

פעלים באנגלית

פעלים הינם המרכיבים החשובים ביותר בכל משפט באנגלית והם אלו שקובעים מה קורה, מי עושה את הפעולה, ומתי היא מתרחשת. על אף שבמאמר זה נציג…

שתפו עם חברים

שתפו עם חברים

לכל אחד יש זיכרון לשפות, בואו לראות איך להגיע אליו >>>

טיל