לימוד צרפתית

לרכישת שפה חדשה ישנם יתרונות רבים, ואם תהיתם מדוע כדאי לכם ללמוד צרפתית דווקא, יש לנו 10 סיבות טובות עבורכם:

  1. לימוד אנגלית כשפה זרה, זה לא מספיק – בעולם המודרני לימוד שפה זרה אחת הוא לא מספיק. כאשר אתם מעשירים את עולמכם עם מספר גדול יותר של שפות אתם למעשה מייצרים לעצמכם הזדמנויות חדשות ומגדילים את הסיכויים שלכם למצוא עבודה, להרחיב את העסק ועוד.
  2. העשרת הידע והמחשבה – לימוד שפה, לרבות השפה הצרפתית, פותח את התלמידים לתרבות חדשה, מנהגים לא מוכרים ולכן מדובר במהלך אשר רק יעשיר את המחשבה וירחיב את האופקים במידה משמעותית, הן מבחינה מקצועית והן מהבחינה האישית.
  3. צרפתית, אחת השפות המדוברות – בדומה לאנגלית גם צרפתית היא שפה מאוד מדוברת בכל חמשת היבשות. מדובר בשפה השנייה הנלמדת ביותר לאחר אנגלית ויותר מ- 200 מיליון אנשים ברחבי העולם דוברים אותה.
  4. שער לעולם של הזדמנויות עסקיות – לצרפת יש כלכלה מאוד מפותחת, למעשה מדובר בכלכלה החמישית בגודלה בעולם. לכן היכולת לדבר צרפתית לצד אנגלית מהווה יתרון לאלו הרוצים לפתח את עצמם ולמצוא קריירה בחברות בינלאומיות.
  5. היכרות עם תרבות שאין שניה לה – היכרות עם השפה הצרפתית כמוה כמסע אל תוך עולם ומלואו. הצרפתית היא שפת התרבות, הספרות, השירה, האמנות, האופנה, הקולינריה, האדריכלות, הגסטרונומיה והמדע.
  6. לימודים בצרפת – אם חשבתם על לימודים בחו”ל, או על תכנית חילופי סטודנטים בצרפת, לימודי צרפתית יוכלו לעשות לכם רק טוב. הם יספקו לכם את היסודות הבסיסיים והנחוצים כדי לרכוש השכלה גבוהה ואיכותית בתנאים פיננסיים נוחים במיוחד.
  7. לימודי צרפתית למטרת תיירות – בל נשכח שצרפת היא אחת המדינות המתויירות ביותר בעולם ולימוד צרפתית יכול לשמש אתכם גם כאשר אתם מגיעים לביקור. יותר מכך זו השפה המדוברת גם בקנדה, אפריקה, מונקו, שוויץ ועוד.
  8. השפה הרשמית של האו”ם – אם אתם שוקלים לפתח קריירה בארגונים בינלאומיים, בקיאות בשפה הצרפתית יכולה לשרת אתכם וגם להקנות לכם יתרון. צרפתית היא השפה הרשמית של האו”ם, של האיחוד האירופי, של נאט”ו, אונסק”ו ועוד.
  9. גם הפילוסופים הגדולים דיברו צרפתית – ואם זו לא סיבה מספקת אז איזו סיבה כן? לימוד השפה יקנה לכם את האפשרות לקרוא את הגיגיהם של הפילוסופים הדגולים, המדענים המובילים ועוד.
  10. כי צרפתית כיף ללמוד – מה יותר מהנה מרכישת מבטא צרפתי וממילים כמו ז’ה טם, או מון אמי? כמו כן לימוד צרפתית אינו קשה כמו שאתם עשויים לחשוב ולא לוקח זמן רב לרכוש מיומנות מספקת אשר תאפשר לכם לתקשר בנוחיות, שלא לומר בחופשיות, עם דוברי צרפתית מנוסים.

אנו בניו סקול מזמינים אתכם להגשים חלום ולהירשם לקורס צרפתית ולו שיטה חדשנית ומהפכנית המבוססת על זיכרון. שיטה שתעזור לכם ללמוד בקלות ולראות תוצאות בזמן קצר!

 

אולי יעניין אותך גם

פעלים באנגלית

פעלים הינם המרכיבים החשובים ביותר בכל משפט באנגלית והם אלו שקובעים מה קורה, מי עושה את הפעולה, ומתי היא מתרחשת. על אף שבמאמר זה נציג…

שתפו עם חברים

שתפו עם חברים

לכל אחד יש זיכרון לשפות, בואו לראות איך להגיע אליו >>>

טיל