לימוד צרפתית

קורס ללימוד צרפתית מדוברת לפי שיטת הזיכרון של שיאן גינס

קורס ללימוד צרפתית מדוברת לפי טכניקות זיכרון יקצר לכם את זמן הלימוד בהפרש של שנים. תלמידים משקיעים שנים בבית ספר בלימודי שפות כמו אנגלית, צרפתית או ערבית אבל לא זוכרים כלום. בניו סקול פיתחנו שיטה עם שיאן גינס בזיכרון שבאמצעותה התלמידים שלנו מתחילים לדבר צרפתית ושפות אחרות בתוך 3 חודשים!

ללמוד משיאן גינס בזיכרון - ערן כץללמוד קורס צרפתית לפי טכניקות הזיכרון של ערן כץ

אחת הטענות הרווחות מזה שנים רבות היא, שכל אדם צריך לדעת כמה שיותר שפות. ככל שהוא ידע יותר שפות, לא רק שיהיה לו יותר קל להסתדר בעולם, אלא הוא גם יוכל להתקדם ולהתפתח יותר. זה נכון בין אם מדובר בילדים ובין אם מדובר במבוגרים.

בעולם שהוא כפר גלובלי אשר התקשורת בין אנשים ממדינות שונות מאוד מפותחת, שלא נדבר על שוק העבודה שמצפה מאיתנו לשלוט ביותר משפה אחת כדי שנוכל לבצע תקשורת חלקה עם אנשים מתרבויות שונות ובעלי שפות אחרות וגם לעבוד במקומות זרים, הרי שאי אפשר להסתדר מבלי לדעת שפות זרות.

אחת השפות המדוברות ביותר בעולם, מזה מאות שנים היא צרפתית. בעבר, לפני שהשפה האנגלית כבשה את הגלובוס והפכה לשפה הבינלאומית המדוברת ביותר, הייתה זו צרפתית אשר בעזרתה עשו עסקים, למדו, יצרו קשרים בינלאומיים וכן זו הייתה השפה הדיפלומטית בעזרתה מדינאים יצרו בריתות וקשרים.

מן הסתם, גם היום צרפתית היא שפה מאוד פופולרית, לא רק בצרפת אלא גם במדינות נוספות. בין אם מדובר במושבות צרפתית לשעבר, כמו אלו שנמצאות במערב אפריקה, וכן מדינות בהן יש אוכלוסיות צרפתיות גדולות מהעבר ומהווה, למשל קנדה, וייטנאם וכידוע לנו גם ישראל.

לימוד צרפתית הוא לא דבר פשוט, מבין השפות הזרות, היא נחשבת לאחת השפות הקשות ביותר ללימוד. ובכל זאת ישראלים רבים בוחרים ללמוד אותה, בזכות העובדה שהיא שפה פופולרית, מדוברת ברחבי העולם וכן בזכות העובדה שמדובר בשפה נגישה, כלומר אנחנו יכולים להיחשף בקלות לספרים, סרטים, מוזיקה, הצגות ואירועים אחרים בצרפתית.

ללמוד קורס צרפתית בתל אביב
להתכונן לטיול בצרפת עם צרפתית מדוברת

כיצד מומלץ ללמוד קורס צרפתית בצורה נכונה?

  • הדרך הנכונה ללמוד צרפתית, היא בשלבים. בתחילה לומדים את הבסיס, קרי אותיות, מספרים, הטיות גוף, מילות שאלה וכדומה, ועם הזמן מתקדמים בתהליך כך שרמת הקושי עולה. הרעיון הוא ליצור נדבך על נדבך, במטרה שכל אחד יהיה בסיס להבא בתור. מחיר של קורס צרפתית בתל אביב הוא בדרך כלל נמוך יותר מאשר במקומות שבהם אין תחרות, לכן כדאי להירשם לבית ספר ללימודי צרפתית באזור המרכז
  • לימודי צרפתית צריכים להתבצע באמצעות עזרים חיצוניים, דוגמת ספרים, סרטים ומוזיקה. זוהי למעשה הדרך הקלה ביותר ללמוד כל שפה שהיא ובפרט שפה כמו צרפתית אשר מציעה לנו מגוון תרבותי רחב מאוד. כך למשל, אנחנו יכולים להשתמש במוזיקה וספרים בצרפתית בשביל להעשיר את אוצר המילים שלנו, ללמוד כיצד בונים משפטים בצורה נכונה ואיך מנהלים דיאלוג. בעזרת סרטים, נוכל ללמוד כיצד להטות את המילים השונות, איך להגיד אותן בצורה נכונה.
  • לימודי צרפתית, בייחוד לפי טכניקות זיכרון, רצוי שיתקיימו אחד על אחד מול המורה או בכיתות קטנות, כך נוכל לנהל דיאלוגים עם תלמידים אחרים. חשוב לבחור בכיתה שהיא ברמה שלנו, על מנת שנוכל להבין מה בדיוק נאמר בכיתה מבלי להישאר מאחור.
  • לסיום נקודה אחרונה, כיום נהוג להשתמש במערכות אונליין, בין אם זה לצורך לימוד ובין אם זה לצורך תגבור החומר שנלמד בכיתה. רצוי מאוד להשתמש במערכות אלה בשביל לשפר את יכולות הלמידה שלנו. רוצים לקבל עוד פרטים על השיטה שלנו בניו סקול? צרו קשר!

אולי יעניין אותך גם

פעלים באנגלית

פעלים הינם המרכיבים החשובים ביותר בכל משפט באנגלית והם אלו שקובעים מה קורה, מי עושה את הפעולה, ומתי היא מתרחשת. על אף שבמאמר זה נציג…

שתפו עם חברים

שתפו עם חברים

לכל אחד יש זיכרון לשפות, בואו לראות איך להגיע אליו >>>

טיל