לימודי איטלקית

אם תמיד חלמתם ללמוד שפה זרה אך לא הצלחתם להחליט באיזו שפה להתמקד, אנו ממליצים לכם לשקול את השפה האיטלקית. נכון לכל שפה יש את היתרונות שלה, אך לאיטלקית ישנם כמה וכמה יתרונות ממש מפתים.

ישנן הרבה סיבות להירשם לקורס לימודי איטלקית אולם לפני שנמנה אותן, קודם כל עליכם להבין מדוע כדאי לרכוש שפה חדשה באופן כללי. אחת הסיבות העיקריות מבוססת מחקרית: ניכר שישנה השפעה רבה וטובה על המוח. מחקרים בתחום מוכיחים כי הקשרים של הנוירונים במוח של אנשים דו לשוניים הנם טובים יותר מאשר של אנשים הדוברים רק שפה אחת. אם בעבר נהגו להאמין שרכישת שפות חדשות רק מזיקה ומקשה, כיום ידוע שהמוח שלנו יכול להתמודד בקלות עם שפות חדשות, כמובן בעזרת שיטת הלימוד הנכונה.

שפה חדשה היא תרגול למוח

זו אינה פיקציה. מחקרים מוכיחים כי רכישת שפה חדשה מתרגלת את המוח ומשפרת את היכולות המנטליות שלו. כך למשל שפה חדשה יכולה לסייע לשיפור הזיכרון והיא אף יכולה להשפיע על איכותם של ההישגים האקדמאיים. תאמינו או לא: רכישת שפה חדשה יכולה לשפר לכם את הציונים. מעבר לכך רכישת שפה חדשה משפרת גם את תהליכי קבלת ההחלטות ואת מיומנויות ריבוי המשימות. כל אלו ועוד הם יתרונות מדהימים אשר בהחלט מצדיקים את הנחיצות ברכישת שפה חדשה. אך מדוע לבחור דווקא בלימודי איטלקית?

למה ללמוד איטלקית?

ישנן סיבות רבות וטובות לבחור דווקא באיטלקית. הראשונה שבהן היא כי מדובר ביעד תיירותי מספר אחת אשר המוני ישראלים פוקדים מדי שנה בשנה. תחשבו כמה הטיול שלכם יראה אחרת אם תדעו את השפה… ידיעת השפה האיטלקית תפתח בפניכם דלתות רבות, תוכלו להתמקח עם המוכרים, להכיר טוב יותר את המקומיים, להבין מה אתם אוכלים ולהכיר את התרבות והמאפיינים הייחודיים של המקום לעומקם. מעבר ליתרונות הנ"ל, האיטלקית היא שפה מאוד קלה ללמידה ביחס לשפות אחרות ובעזרת לימוד איטלקית בשיטה הבלעדית של ניו סקול, תוכלו להבין את הנשמע ולפטפט באופן שוטף בקלות ובמהירות.

קורס איטלקית בניו סקול – המקום הטוב ביותר ללמוד

לימודי איטלקית יכולים לפתוח בפניכם דלתות רבות בתחומים נרחבים של החיים. ואם החלטתם להירשם לקורס, מוטב כי תעשו זאת במקום הנכון, מקום אשר מציע לכם שיטת לימוד פרקטית ואת התמורה המלאה להשקעה שלכם. הצוות המקצועי של ניו סקול נסמך על מתודולוגיה בלעדית ללימוד שפות, מתודולוגיה אשר פותחה על ידי ערן כץ, שיאן גינס בתחום הזיכרון שפיצח את השיטה ומאפשר לכם ללמוד שפות חדשות בקלות, בקלילות ועם המון הנאה. בניו סקול תוכלו לפתח את מיומנויות רכישת השפה שלכם ובמקביל ללטש את האיטלקית שלכם, ללמוד עוד על שפת האם שלכם ולפתוח דלת לשפות נוספות אשר דומות לשפה האיטלקית, כמו ספרדית ואפילו אנגלית.

 

 

 

 

אולי יעניין אותך גם

שתפו עם חברים

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

שתפו עם חברים

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

לכל אחד יש זיכרון לשפות, בואו לראות איך להגיע אליו >>>

טיל