כל הסיבות ללמוד רוסית

בכתבה הבאה תגלו את הסיבות שבגללן הגיע הזמן שגם אתם תתחילו לדבר רוסית.

בעולם של היום ידיעת שפות זרות מהווה יתרון משמעותי במגוון מישורים בחיינו. אחת השפות הנפוצות בעולם היא השפה הרוסית, אותה ניתן לשמוע בכל פינה בארץ מאז העליה הגדולה מרוסיה ומדינות ברה”מ לשעבר בתחילת שנות ה-90.

אמנם רבים מאותם עולים כבר נטמעו היטב בארץ, אך עדיין ישנה אוכלוסיה גדולה אשר לא יודעת היטב עברית או לחלופין מעדיפה להמשיך לשוחח ברוסית. 

אז למה גם לכם כדאי ללמוד רוסית? ואיך מתחילים לדבר?

קורס רוסיתללמוד רוסית בשיטה של שיאן גינס בזיכרון

רוסית בשוק התעסוקה

אין ספק כי ידיעת שפה נוספת מהווה יתרון משמעותי בשוק העבודה. בין אתם עובדים בארץ או מנהלים קשרים עם חו”ל, לימודי רוסית יעזרו לכם ליצור יותר קשרים ולפנות לקהלים נוספים. רק בארץ מספר דוברי הרוסית עומד כיום על כ-1.2 מיליון בני אדם המהווים כ- 15% מכלל האוכלוסייה. ידיעת השפה תסייע לכם לתקשר טוב יותר ולהגדיל את ההזדמנויות בתור נותני שירות / אנשי מקצוע או בעלי עסקים. 

לטייל בעולם

השפה הרוסית נפוצה לא רק במדינת ישראל אלא גם בשאר העולם. רוסית היא השפה המדוברת ביותר באירופה, הכוללת כ- 277 מיליון דוברים! כך שאם אתם מתכננים טיול באירופה (ולאו דווקא ברוסיה או בשאר מדינות ברית המועצות) אין ספק שידיעת השפה תעזור לכם להתמצא ולתקשר עם אנשים רבים ומטיילים כמוכם. 

לימודים בחו”ל

אם אתם בעלי אזרחות זרה או סתם מתכננים ללמוד בחו”ל, כדאי שתדעו שקיימות אוניברסיטאות רבות ומסלולי לימוד בחו”ל המועברים בשפה הרוסית. ישראלים רבים בוחרים לעבור לרוסיה לצורך לימודי רפואה, זאת בזכות רמה אקדמית גבוה ושכר לימוד מוזל במוסדות מובילים הקיימים בערים כגון מוסקבה וסנט פטרבורג. הכנה מקדימה ולימוד של השפה כבר בארץ יעזור לכם להגיע מוכנים ולהתאקלם טוב יותר אחרי הנחיתה.

להתחבר למקורות

יש לכם בני משפחה דוברי רוסית ותמיד חלמתם להיות מסוגלים לתקשר איתם באופן שוטף? קורס ללימוד רוסית מדוברת יאפשר לכם להגשים את החלום ולהתחיל לדבר את השפה תוך מספר חודשים. אם המשפחה שלכם הגיעה במקור ממדינה דוברת רוסית, וודאי תכננתם פעם לצאת לטיול שורשים בעקבות המשפחה. הכנה מוקדמת ולימוד של השפה יאפשר לכם להתחבר למקורות ולבני המשפחה ולחוות את החוויה במלואה. שליטה בשפה תסייע לכם ביצירת קשר קרוב יותר עם בני משפחה דוברי השפה שמתגוררים בחו”ל – אם בהתכתבויות ואם בשיחות טלפוניות.

לימוד מהנה וחווייתי

בשביל להתמיד ולהצליח לקלוט שפות בצורה יעילה, צריך ליהנות מהדרך ולהיות מוקף בשפה במהלך השגרה. מסיבה זו הלימוד בניו סקול נעשה עם התכנים הרלוונטיים ביותר לחיי היום יום. השיעורים מועברים בדרך חוויתית וזכירה המאפשרת לתלמידים לתרגל את הדיבור כבר מהיום הראשון, גם בשיעורים וגם בהמשך היום, דרך שימוש באפליקציות יומיומיות. מעבר לשיעורים השבועיים – התלמידים של ניו סקול נהנים ממפגשים חוויתיים של חילופי שפות, המהווים הזדמנות לתרגל את השפה בסביבה טבעית יותר ולהכיר עוד אנשים חדשים באותו ראש.

איך לבחור קורס רוסית?

בשוק קיימים מגוון קורסים ומסלולים ללימוד רוסית. לפני שאתם מתחילים ללמוד רוסית כדאי להציב יעדים ברורים ולבדוק האם מתאים לכם ללמוד בקורס רוסית קבוצתי או פרטני בכיתה או באונליין.

בניו סקול פיתחנו שיטה ייחודית ביחד עם שיאן גינס בזיכרון המאפשרת ללמוד רוסית ושפות נוספות בדרך חווייתית וזכירה, תוך שימוש בדמיון ובטכניקות זיכרון. בתחילת הדרך כל תלמיד עובר מבדק זיכרון, המאפשר לזהות את סוג הקלט שלו ובכך להתאים לו את מסלול הלימוד האידיאלי עבורו.

ניתן לבחור בקורס רוסית בקבוצה, בקורס פרטני או בלימוד משולב. כל תלמיד מקבל בנוסף תוכנית אישית לתרגול אחרי השיעורים, זאת בהתאם לסוג הקלט שבלט בתוצאות המבדק.

רוצים לשמוע עוד על השיטה של ניו סקול? אתם מוזמנים להשאיר פרטים בתחתית העמוד:)

 

אולי יעניין אותך גם

פעלים באנגלית

פעלים הינם המרכיבים החשובים ביותר בכל משפט באנגלית והם אלו שקובעים מה קורה, מי עושה את הפעולה, ומתי היא מתרחשת. על אף שבמאמר זה נציג…

שתפו עם חברים

שתפו עם חברים

לכל אחד יש זיכרון לשפות, בואו לראות איך להגיע אליו >>>

טיל