לימוד רוסית

בין אם רציתם להעשיר את הידע שלכם באופן פרטי ובין אם עליכם ללמוד שפה לצרכים עסקיים, תהיתם באיזו שפה לבחור? אנו שמחים להמליץ לכם על לימוד רוסית. למה? תתפלאו, יש לא מעט סיבות!

מלבד העובדה שהשפה הרוסית היא השפה החמישית המדוברת ביותר בכל העולם, רוסיה היא אחת המדינות הגדולות והמשפיעות ביותר בעולם. גם מבחינה היסטורית אפשר לראות שמדובר במעצמה אשר מילאה תפקיד מרכזי באירועים היסטוריים רבים וחשובים ועדיין יש לה מקום של כבוד והיא עודנה שותפה למהלכים משני היסטוריה. כמו כן בל נשכח שרוב המוחות הגדולים ביותר הגיעו ממדינה זו ואף יותר מכך, הספרות הרוסית מונה יצירות פאר גדולות כך שהבנת השפה הרוסית רק תקנה לכם יתרון מובהק: תוכלו לקרוא את דוסטוייבסקי, צ’כוב או טולסטוי בשפת המקור ולגשר על פערי התרגום וכל שחמק מכם כתוצאה מכך.

מפגש עם רוסים יהיה מהנה יותר, כאשר אתם דוברים את השפה

ישראלים אוהבים מאוד לטייל בעולם. אם נשים לרגע בצד את העובדה שמדינת ישראל מורכבת בין היתר מהמון עולים מרוסיה אשר הגיעו לארץ בעשורים האחרונים, גם טיולים בחו”ל יפגישו אותנו עם רוסים. בדומה לישראלים, הרוסים מרבים לטייל בעולם והם מאוד ידידותיים ונכונים להכיר אנשים חדשים. היכרות עם השפה הרוסית לא רק תעזור לכם לפתח קשרים חברתיים, או אולי אפילו קשר רומנטי אחד או שניים, אלא גם להבין את צורת החשיבה הרוסית, להכיר את המנטליות הייחודית, את המנהגים, מטבעות הלשון ועוד. עם זאת היות ולימוד שפה חדשה זהו תהליך מעט מלאכותי עבור המוח, צריך לדעת כיצד והיכן ללמוד.

ניו סקול – שיטת לימוד רוסית חדשנית ופורצת דרך

אם החלטתם ללמוד רוסית עכשיו זה השלב להבין איך והיכן תלמדו. כמובן שזמינות עבורכם אפשרויות רבות אולם עליכם לבחור באופציה איכותית, על מנת להבטיח שלא תשכחו את כל שלמדתם בתום הלימודים. לימודי רוסית איכותיים אולי ידרשו מכם מעט השקעה, אך תהיה זו השקעה מתגמלת אשר בעזרתה תוכלו לנהל שיחה קולחת ולהבין הרבה ממה שאתם שומעים סביב. לכן השלב הראשון הוא ללמוד את יסודות ועיקרי השפה ולשם כך אנו בניו סקול פיתחנו עבורכם קורס ללימודי רוסית. בניו סקול הלימודים מבוססים על שיטה ייחודית שנקראת ®MemoReach פרי פיתוחו של ערן כץ. בעזרת השיטה תוכלו ללמוד ולדבר רוסית תוך זמן קצר ולזכור את כל אשר למדתם לאורך זמן.

מדוע ניו סקול?

גמישות בשעות הלימוד, למידה בקבוצות קטנות, שיטת לימוד ייחודית המבוססת על הזיכרון, מחירים משתלמים, כל אלו ועוד הם היתרונות ללימוד רוסית בניו סקול. טכניקות הזיכרון של ערן כץ, מוכיחות את עצמן כל פעם מחדש עם המון בוגרים מרוצים אשר יכולים להשתמש באחת השפות הנפוצות ביותר בארץ ובעולם. אנו מזמינים אתכם ליהנות משיטה פרקטית שעובדת, ללמוד בזמן הנוח לכם ביותר ולהפוך לדוברי רוסית בזמן קצר.

 

 

אולי יעניין אותך גם

פעלים באנגלית

פעלים הינם המרכיבים החשובים ביותר בכל משפט באנגלית והם אלו שקובעים מה קורה, מי עושה את הפעולה, ומתי היא מתרחשת. על אף שבמאמר זה נציג…

שתפו עם חברים

שתפו עם חברים

לכל אחד יש זיכרון לשפות, בואו לראות איך להגיע אליו >>>

טיל