בניו סקול יש לנו עוד תחביבים חוץ מללמוד שפות חדשות. למשל, אנחנו נהנים לעסוק ביזמות, ייעוץ והתנדבות עם עסקים חברתיים, סטארט-אפים בתחילת הדרך או סתם אנשים עם רעיון ושאיפה לכבוש את העולם.

לכן אחרי שכבר הכרנו בין כמה יזמים למשקיעים ומנטורים החלטנו להקים חללי עבודה משותפים שבהם תוכלו לפרוץ מעבר לגבולות ישראל. למה לעבוד אצלנו? המשיכו לקרוא >>

כניסה למשרדי ניו סקול

ואז הקמנו את הביטוס

הביטוס הם חללי עבודה משותפים ומשרדים פרטיים להשכרה זמנית וקבועה. המשרדים נמצאים דלת על יד בית הספר לשפות מה שמאפשר לכם להעזר עסקית או שיווקית בכל השפות שאנו מלמדים בניו סקול ובכך להיפתח לעולם הבינלאומי הענק שבו אנחנו חיים.

מיקום: תל אביב אבל נוח

אנחנו ממוקמים באזור נוח: דרך השלום 7 בתל אביב – ממש בסמוך לתחנת רכבת השלום ומגדלי עזריאלי על מנת להיות נגישים לכולכם. כבר טיפלנו בכל פתרונות החנייה וכדי לקבל את כל האפשרויות פשוט תרימו צלצול.

בניינים תל אביב

מחיר: תל אביב אבל נוח

כשאנחנו היינו בתחילת דרכינו חללי העבודה עוד לא היו בז’רגון המקצועי לצערנו, אבל זה לא אומר שאין לנו הבנה לצרכים של היזם – הכל כלול אבל במחיר שפוי. המחיר אצלנו הוא לואו קוסט כחלק מהערכים שאנחנו מאמינים בהם.

עיצוב מושקע בחלל העבודה שבו תבנו את העסק שלכם זה לא מה שיגרום לכם להצליח. לעומת זאת, הוצאה נמוכה ביחס לשלב שבו אתם נמצאים – תתן לכם מרווח נשימה ותעזור לכם להשיג את המטרות שלכם. לכן המחירים בהביטוס הם נמוכים ומשקפים בדיוק את מה שתקבלו בתמורה: עמדה נוחה, שירותים משרדיים מקיפים ואינטרנט טוב.

לפרטים נוספים עלינו ולתיאום סיור התרשמות לחצו כאן

תמונה 2
תמונה (3)