קורס גרמנית בניוסקול

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

קורס גרמנית אונליין בניו סקול

חולמים לדבר גרמנית שוטפת בביטחון?

בואו להגשים את החלום עם קורס גרמנית אונליין בשיטת MemoReach®️ שפותחה יחד עם מומחה הזיכרון – ערן כץ.

גם אתם רוצים להתאהב בשפה הגרמנית? בניו סקול פיתחנו שיטה מתקדמת ללימודי שפות שתעזור לכם לשבור את מחסום השפה מהר משחשבתם. 

היום אפשר להשתתף בקורס מעשי ומהנה ללימוד גרמנית מדוברת באינטרנט – בלי לצאת מהבית!

אנו מציעים קורס גרמנית אונליין במגוון מסלולים פרטיים וקבוצתיים החל מגרמנית למתחילים ועד לגרמנית מתקדמים.

קצת על השפה הגרמנית

גרמנית המוכרת גם בשם “דּוֹיְטְש” (Deutsch) היא בין השפות המדוברות בעולם. היא אחת מהשפות הרשמיות באיחוד האירופי ואם חשבתם שהגרמנית מדוברת רק בגרמניה – טעות בידכם. השפה הגרמנית מדוברת כשפת אם בפי כ – 1/4 מכלל תושבי אירופה. פרט לגרמניה השפה נפוצה גם במדינות כמו אוסטריה, ליכטנשטיין, שווייץ, לוקסמבורג ובאזורים באיטליה, רומניה, צ’כיה וצרפת.

השפה הגרמנית השפיעה רבות על השפה העברית, פעמים רבות בתיווך היידיש. הנה דוגמאות לכמה מילים שאנו משתמשים בהן היום והגיעו כולן מגרמנית, מה שיקל עליכם בלימוד השפה – 

קונסרבטוריון (Konservatorium), אוטו (Auto), ביס (Biss), גשטאלט (Gestalt), וישר (Wischer), טורט (Torte), טרמפּ (Trampen), צימר (Zimmer), קיטש (Kitsch)

קורס גרמנית בניו סקול משאיר את התיאוריה מאחור ופותח דלת להטמעה טבעית של השפה, בדיוק בצורה שלמדנו את שפת האם שלנו – דרך התנסות מעשית תוך ניסוי וטעייה. אצלנו שמים דגש על פיתוח יכולות דיבור והבנת הנשמע כבר מהשיעור הראשון. זה קורה בקבוצות קטנות בהן כל אחד יכול למצוא את המקום שלו. 

ללמוד גרמנית אונליין

קורסי האונליין שלנו מועברים LIVE על ידי צוות מובחר של מורים מקצועיים שהוכשרו בשיטה של בית הספר ניו סקול לשפות.

מה כולל הקורס?

• שיעורי אונליין קבוצתיים או פרטניים עם מורה בקצב שלכם

• אימוני דיבור שוטפים וסימולציות מחיי היום יום 

• תכני לימוד אינטראקטיביים הנוגעים לתרבות הגרמנית

• תרגולי אוצר מילים עם משחקי זיכרון באפליקציה 

• הצטרפות לקהילה של ניו סקול והשתתפות בערבי חילופי שפות – גם אחרי הקורס!

לכל אחד יש זיכרון לשפות, בואו לראות איך להגיע אליו >>>

טיל

שליטה בשפה ב-5 שלבים 👇​

פיתוח יכולות הדיבור

1. פיתוח יכולות הדיבור

שפה היא כלי תקשורת ולכן בקורס גרמנית תלמדו את השפה באופן המעשי והפרקטי ביותר, תוך מתן דגש לפיתוח יכולות הדיבור. הקורסים מועברים בקבוצות קטנות ואינטימיות שמאפשרות לכל אחד להרגיש בנוח להביע את עצמו בשפה. דרך הדיבור והשימוש הרציף בשפה גם השליטה בזמנים ובחוקי הדקדוק יוגיעו בצורה הטבעית וייטמעו היטב בזיכרון.

תכני לימוד

2. תכנים רלוונטיים לחיי היום יום

במהלך הקורס אתם תחשפו לתכנים מרתקים שנוגעים לתרבות הגרמנית ולחיים בכלל! התכנים מתעדכנים באופן שוטף והשיעורים בקורסי גרמנית אונליין כוללים סימולציות מחיי היום-יום ודיונים על נושאים אקטואליים שמעודדים את התלמידים להשתתף ולדבר בשפה.

אפליקציית תרגול

3. תרגול בפלטפורמות שונות

אנחנו מעודדים את התלמידים לחיות את השפה דרך תרגול יומיומי. זה קורה דרך אפליקציית תרגול עם משחקי זיכרון ומשימות אונליין שנשלחות כל שבוע. מעבר לשיעורים עם המורה, כל תלמיד בניו סקול מצטרף לקבוצת WhatsApp בשפה הנלמדת בה החברים מדברים בשפה בין השיעורים עם הנחייה של המורה. 

התאמה אישית

4. התאמה אישית של הלימוד

כולנו בעלי מאפיינים אישיים ייחודיים וגם קולטים שפה חדשה בדרך ייחודית לנו – כך גם בשפה הגרמנית. בשביל ללמוד שפה בדרך אפקטיבית נצטרך להכיר את סגנון הלימוד שלנו. אנו דואגים לערוך מבדק זיכרון וסגנונות תקשורת לכל תלמיד/ה שמגיע/ה אלינו על מנת שנוכל להמליץ על מסלול הלימוד המתאים להם.

קהילת לומדים

5. נשארים אתכם גם אחרי הקורס

כל התלמידים והבוגרים בקורסים שלנו הם חלק מקהילת השפות של ניו סקול. זה כולל קבלת עדכונים שוטפים והשתתפות בערבי חילופי שפות המתקיימים באונליין או בברים ברחבי תל אביב.

אנחנו מציעים לימודי גרמנית בכמה רמות, החל מגרמנית למתחילים ועד גרמנית למתקדמים. במידה ויש לכם רמה התחלתית בשפה תעברו אצלנו מבדק רמה בגרמנית לצורך קבלת המלצה על המסלול המתאים לפני ההרשמה.

מחיר הקורס הקבוצתי נע בין 40-80 ש”ח לשעה אקדמית. העלות הכוללת משתנה בהתאם לפרמטרים כמו משך הקורס, רמת האינטנסיביות וחבילת התרגול. כל תלמיד מקבל המלצה על מסלול מותאם אישית לאחר מבדק ההתאמה ובירור צרכים.

קורס קבוצתי בן רמה אחת אורך כ- 3 וחצי חודשים. בבניית מסלול לימוד אישי, אורך הקורס ישתנה בהתאם להעדפות, היעדים והצרכים האישיים של התלמיד.

הקורס כולל שיעורי גרמנית אונליין המועברים LIVE על ידי מורים דוברי שפת אם שהוכשרו בשיטה של בית הספר. הלימודים המועברים בשידור חי מאפשרים לתלמידים להיות נוכחים בשיעור ולתרגל את השפה באופן מעשי, תוך קבלת פידבק ותיקונים מהמורה. בין השיעורים יש משימות תרגול באפליקציה ובקבוצת Whatsapp ייעודית. גם לאחר הקורס ממשיכים לתרגל את השפה במפגשי שפות אונליין עם חברי הקהילה.

לימודי השפות בניו סקול מועברים בדגש על פיתוח יכולות הדיבור והשימוש הפרקטי בשפה. תכני הלימוד כוללים נושאים אקטואליים וסימולציות מחיי היום יום. שיטת הלימוד מערבת שימוש בדמיון ובכל החושים – במטרה להפוך את הלימוד לחוויתי וזכיר לטווח הארוך. השיטה פותחה יחד עם ערן כץ, מומחה בינלאומי בתחום הזיכרון.

 למידע על קורסים, שפות נוספות ושאלות כלליות – ניתן להשאיר פרטים או לפנות אלינו בוואטסאפ או בטלפון: 03-6033554

מה הבוגרים שלנו אומרים עלינו? צפו:

נגן וידאו

לימודי שפות

השפות שלנו - בואו לבחור את המסלול שלכם

לימודי אנגלית אונליין – להתקדם בקריירה עם יכולות תקשורת מתקדמות באנגלית.

לימוד ערבית אונליין – לשלוט בשפה השנייה הכי מדוברת בישראל.

לימודי צרפתית אונליין – לחיות את התרבות הרומנטית ביותר בעולם.

לימוד ספרדית אונליין – ליהנות מהדיבור ולהתכונן לטיולים מרתקים.

לימוד איטלקית אונליין – להתאהב בצלילים, במראות ובטעמים דרך השפה.

לימוד רוסית אונליין – להתחבר לעולם הסובייטי דרך קורס אונליין.

לימוד סינית אונליין – להתקדם לשפה של המעצמה הכלכלית המתפתחת בעולם.

לימוד יפנית אונליין – להתרגש מתוכן צבעוני ומהקידמה של טוקיו בסלון ביתכם.

לימוד הולנדית אונליין – להתכונן לטיול הבא באמסטרדם.

לימוד טורקית אונליין – לחוות תרבות עשירה, צבעונית ומרתקת.

לימוד פורטוגזית אונליין – לרקוד בקצב הסמבה תוך כדי השיעורים.

לימוד יוונית אונליין – להתאהב בצלילים ובריחות של המזרח התיכון.

לימוד צ’כית אונליין – להגיע מוכנים לרילוקיישן לפראג.

לימוד רומנית אונליין – בוקרשט כבר מחכה שתכבשו אותה.

 מבדק זיכרון  

מבדק זיכרון וסגנונות תקשורת

רוצה לדעת מה סגנון הלימוד שלך? אנו מציעים מבדק זיכרון ולאחריו אבחון אישי, ללא עלות וללא התחייבות.

ביחד עם תוצאות המבדק והיכרות עם הצרכים האישיים שלך, היועצים שלנו יידעו להמליץ לך על המסלול המתאים עבורך – בין אם מדובר במסלול קבוצתי, עם מורה פרטי או מסלול משולב. בנוסף להמלצות וטיפים ללמידה בהתאם לתוצאות מבדק הזיכרון.

לפרטים נוספים על המבדק לחצו כאן

הכירו את ערן כץ, שיאן גינס בזכרון

ערן כץ

ערן כץ הוא מומחה בתחום הזיכרון, מרצה בארץ ובחו”ל ומחברם של מגוון ספרים בנושא, יחד איתו פיתחנו שיטה בלעדית לרכישת שפה חדשה. כל המורים שלנו עברו את ההכשרה בשיטה ללימודי שפות ונוסף לניסיון שלהם בתחום, הם גם מדריכים לפי עקרונות השיטה. 

 

ערן כץ, שיאן גינס בזיכרון ומחברם של מגוון ספרים בתחום, עזר לנו לפתח שיטה בלעדית לרכישת שפה חדשה. כל המורים שלנו עברו את ההכשרה בשיטה ללימודי שפות ונוסף לניסיון שלהם בתחום, הם גם מדריכים לפי עקרונות השיטה. 

שתפו עם חברים