קורס איטלקית בניוסקול

קורס איטלקית אונליין בניו סקול

חולמים לדבר איטלקית שוטפת בביטחון?

עכשיו אפשר להגשים את החלום – עם קורס איטלקית אונליין בשיטת MemoReach®️ שפותחה יחד עם מומחה הזיכרון – ערן כץ.

קורסי האונליין שלנו מועברים LIVE על ידי צוות מובחר של מורים דוברי איטלקית שהוכשרו בשיטה של בית הספר ניו סקול לשפות.

אנו מציעים קורס איטלקית אונליין במגוון מסלולים פרטיים וקבוצתיים החל מאיטלקית למתחילים ועד לאיטלקית מתקדמים.

קצת על השפה האיטלקית

השפה האיטלקית היא שפה פופולרית ואהובה שרבים בוחרים ללמוד כשפה שניה. היא מדוברת כשפת אם בפי כ- 85 מיליון איש באיטליה וברחבי העולם. האיטלקית ידועה כאחת השפות הרומנטיות והמלודיות ביותר והיא מהווה פתח לעולמות הקולינריה, העיצוב או המוזיקה המזוהים עם התרבות האיטלקית הססגונית.

האיטלקית היא שפה בעלת השפעה כלל עולמית והשפיעה גם על השפה העברית המדוברת. הנה דוגמאות לכמה מילים יפות (ומעוררות תיאבון) שהגיעו כולן מהשפה האיטלקית:

“ספגטי” (Spaghetti), “פיצה” (Pizza), “קפוצ’ינו” (Cappuccino), “פאטה מורגנה” (Fata Morgana), “ברוקולי” (Broccoli), “א-קפלה” (A Cappella), “פפרצי” (Paparazzi).

קורס LIVE אונליין

גם אתם רוצים להתאהב בשפה האיטלקית? היום אפשר להשתתף בקורס מעשי ומהנה ללימוד איטלקית מדוברת באינטרנט – בלי לצאת מהבית!

בניו סקול פיתחנו שיטה מתקדמת ללימודי שפות שתעזור לכם לשבור את מחסום השפה מהר משחשבתם. 

קורס איטלקית בניו סקול משאיר את התיאוריה מאחור ופותח דלת להטמעה טבעית של השפה, בדיוק כמו שלמדנו את שפת האם שלנו – ניסוי וטעייה. אצלנו שמים דגש על פיתוח יכולות דיבור והבנת הנשמע בשיעורים שמועברים בקבוצות קטנות – בהן כל אחד יכול למצוא את המקום שלו. 

מה כולל הקורס?

• שיעורי אונליין קבוצתיים או פרטניים בקצב שלכם

• אימוני דיבור שוטפים כולל סימולציות מחיי היום יום

• תכני לימוד אינטראקטיביים שישארו איתכם לתמיד

• תרגולי אוצר מילים עם משחקי זיכרון באפליקציה 

• הצטרפות לקהילה של ניו סקול והשתתפות בערבי חילופי שפות – גם אחרי הקורס!

לכל אחד יש זיכרון לשפות, בואו לראות איך להגיע אליו >>>

טיל

שליטה בשפה ב - 5 צעדים:

פיתוח יכולות הדיבור

1. פיתוח יכולות הדיבור

שפה היא כלי תקשורת ולכן בקורס איטלקית תלמדו את השפה באופן המעשי והפרקטי ביותר, תוך מתן דגש לפיתוח יכולות הדיבור. הקורסים מועברים בקבוצות קטנות ואינטימיות שמאפשרות לכל אחד להרגיש בנוח להביע את עצמו בשפה. דרך הדיבור והשימוש הרציף בשפה גם השליטה בזמנים ובחוקי הדקדוק יוגיעו בצורה הטבעית וייטמעו היטב בזיכרון.

תכני לימוד

2. תכנים רלוונטיים לחיי היום יום

דרך למידה של השפה האיטלקית אתם תחשפו גם לתכנים מעניינים שנוגעים לתרבות האיטלקית ולחיים בכלל! התכנים מתעדכנים באופן שוטף והשיעורים בקורסי איטלקית אונליין כוללים סימולציות מחיי היום-יום ודיונים על נושאים אקטואליים שמעודדים את התלמידים להשתתף ולדבר בשפה.

אפליקציית תרגול

3. תרגול בפלטפורמות שונות

בקורס איטלקית אונליין אנחנו מעודדים את התלמידים לחיות את השפה דרך תרגול יומיומי. זה קורה דרך אפליקציית תרגול עם משחקי זיכרון ומשימות אונליין שנשלחות כל שבוע. מעבר לשיעורים עם המורה, כל תלמיד בניו סקול מצטרף לקבוצת WhatsApp בשפה הנלמדת בה החברים מדברים בשפה בין השיעורים עם הנחייה של המורה. 

התאמה אישית
התאמה אישית

4. התאמה אישית של הלימוד

כולנו בעלי מאפיינים אישיים ייחודיים וגם קולטים שפה חדשה בדרך ייחודית לנו – כך גם בשפה האיטלקית. בשביל ללמוד שפה בדרך אפקטיבית נצטרך להכיר את סגנון הלימוד שלנו. אנו דואגים לערוך מבדק זיכרון וסגנונות תקשורת לכל תלמיד/ה שמגיע/ה אלינו על מנת שנוכל להמליץ על מסלול הלימוד המתאים לו/לה.

קהילת לומדים

5. נשארים אתכם גם אחרי הקורס

כל התלמידים והבוגרים ניו סקול הם חלק מקהילת השפות שלנו. זה כולל קבלת עדכונים שוטפים והשתתפות בערבי חילופי שפות המתקיימים באונליין או בברים ברחבי תל אביב.

אנחנו מציעים לימודי איטלקית בכמה רמות, החל מאיטלקית מתחילים ועד לאיטלקית למתקדמים. במידה ויש לכם רמה התחלתית בשפה תעברו אצלנו מבדק רמה באיטלקית לצורך קבלת המלצה על המסלול המתאים לפני ההרשמה.

מחיר הקורס הקבוצתי נע בין 40-80 ש”ח לשעה אקדמית. העלות הכוללת משתנה בהתאם לפרמטרים כמו משך הקורס, רמת האינטנסיביות וחבילת התרגול. כל תלמיד מקבל המלצה על מסלול מותאם אישית לאחר מבדק ההתאמה ובירור צרכים.

קורס קבוצתי בן רמה אחת אורך כ- 3 וחצי חודשים. בבניית מסלול לימוד אישי, אורך הקורס ישתנה בהתאם להעדפות, היעדים והצרכים האישיים של התלמיד.

הקורס כולל שיעורי איטלקית אונליין המועברים LIVE על ידי מורים דוברי שפת אם שהוכשרו בשיטה של בית הספר. הלימודים המועברים בשידור חי מאפשרים לתלמידים להיות נוכחים בשיעור ולתרגל את השפה באופן מעשי, תוך קבלת פידבק ותיקונים מהמורה. בין השיעורים יש משימות תרגול באפליקציה ובקבוצת Whatsapp ייעודית. גם לאחר הקורס ממשיכים לתרגל את השפה במפגשי שפות אונליין עם חברי הקהילה.

לימודי השפות בניו סקול מועברים בדגש על פיתוח יכולות הדיבור והשימוש הפרקטי בשפה. תכני הלימוד כוללים נושאים אקטואליים וסימולציות מחיי היום יום. שיטת הלימוד מערבת שימוש בדמיון ובכל החושים – במטרה להפוך את הלימוד לחוויתי וזכיר לטווח הארוך. השיטה פותחה יחד עם ערן כץ, מומחה בינלאומי בתחום הזיכרון.

  למידע על קורסים, שפות נוספות ושאלות כלליות – ניתן להשאיר פרטים או לפנות אלינו בוואטסאפ או בטלפון: 03-6033554

מה הבוגרים שלנו אומרים עלינו? צפו:

נגן וידאו

לימודי שפות

השפות שלנו - בואו לבחור את המסלול שלכם

לימודי אנגלית אונליין – לשלוט בשפה הכי חשובה היום.

לימוד ערבית אונליין – להבין את הסביבה הישראלית.

לימודי צרפתית אונליין – להתחבר לתרבות הרומנטית ביותר בעולם.

לימוד ספרדית אונליין – ליהנות מהדיבור ולהתכונן לטיולים מרתקים.

לימוד איטלקית אונליין – להתאהב בצלילים, במראות ובטעמים דרך השפה.

לימוד רוסית אונליין – להתחבר לשורשים שלכם.

לימוד יפנית אונליין – להתרגש מתוכן צבעוני ומהקידמה של טוקיו בסלון ביתכם.

לימוד סינית אונליין – לעשות עסקים עם דוברי סינית בכל העולם.

לימוד גרמנית אונליין – להרגיש בברלין כבר מישראל.

לימוד הולנדית אונליין – להתכונן לטיול הבא באמסטרדם.

לימוד טורקית אונליין – לחוות תרבות עשירה, צבעונית ומרתקת.

לימוד פורטוגזית אונליין – לרקוד בקצב הסמבה תוך כדי השיעורים.

לימוד יוונית אונליין – להתאהב בצלילים ובריחות של המזרח התיכון.

לימוד צ’כית אונליין – להגיע מוכנים לרילוקיישן לפראג.

 מבדק זיכרון  

מבדק זיכרון וסגנונות תקשורת

רוצה לדעת מה סגנון הלימוד שלך? אנו מציעים מבדק זיכרון ולאחריו אבחון אישי, ללא עלות וללא התחייבות.

ביחד עם תוצאות המבדק והיכרות עם הצרכים האישיים שלך, היועצים שלנו יידעו להמליץ לך על המסלול המתאים עבורך ועל האימונים הכי אפקטיביים בשבילך בתהליך הלימוד של השפה.

לפרטים נוספים על המבדק לחצו כאן

הכירו את ערן כץ, שיאן גינס בזכרון

ערן כץ

ערן כץ הוא מומחה בתחום הזיכרון, מרצה בארץ ובחו”ל ומחברם של מגוון ספרים בנושא, יחד איתו פיתחנו שיטה בלעדית לרכישת שפה חדשה. כל המורים שלנו עברו את ההכשרה בשיטה ללימודי שפות ונוסף לניסיון שלהם בתחום, הם גם מדריכים לפי עקרונות השיטה. 

 

ערן כץ, שיאן גינס בזיכרון ומחברם של מגוון ספרים בתחום, עזר לנו לפתח שיטה בלעדית לרכישת שפה חדשה. כל המורים שלנו עברו את ההכשרה בשיטה ללימודי שפות ונוסף לניסיון שלהם בתחום, הם גם מדריכים לפי עקרונות השיטה. 

שתפו עם חברים