ערבית

קורס ערבית אונליין בניו סקול

קורס ערבית אונליין
בניו סקול

תמיד חלמת לשלוט בערבית מדוברת?

היום אפשר להגשים את החלום עם קורס ערבית מדוברת אונליין בשיטת MemoReach שפותחה יחד עם מומחה הזיכרון – ערן כץ.

קורסי האונליין שלנו מועברים על ידי צוות מובחר של מורים דוברי השפה שהוכשרו בשיטה של בית הספר ניו סקול לשפות. אנו מציעים קורסי ערבית אונליין במגוון מסלולים – החל מלימודי ערבית לרמת מתחילים ועד ללימודי ערבית מתקדמים. 

אין דרך נוחה יותר ללמוד ערבית!

כולנו מכירים בחשיבות של שליטה בשפה הערבית במזרח התיכון. היום אפשר להשתתף בקורס מעשי ומהנה ללימוד ערבית מדוברת באינטרנט – בלי לצאת מהבית!

בניו סקול פיתחנו שיטה מתקדמת ללימודי שפות שתעזור לך לשבור את מחסום השפה מהר משחשבת. 

קורס ערבית בניו סקול משאיר את התיאוריה מאחור ופותח דלת להטמעה טבעית של השפה, בדיוק בצורה שלמדנו את שפת האם שלנו – ניסוי וטעייה. אצלנו שמים דגש על פיתוח יכולות דיבור והבנת הנשמע כבר מהשיעור הראשון. השיעורים מועברים בקבוצות קטנות בהן כל אחד יכול למצוא את המקום שלו. 

מה כולל קורס לימוד ערבית בניו סקול?

• שיעורי ערבית אונליין – מסלול פרטני או קבוצתי

• אימוני דיבור שוטפים – כולל סימולציות מחיי היום יום

• תכני לימוד מקוריים שישארו איתכם לתמיד

• תרגולי אוצר מילים לפי רמות באפליקציה

• הצטרפות לקהילה של ניו סקול והשתתפות בערבי חילופי שפות

לשיחת ייעוץ כולל מבדק רמה
*ללא עלות וללא התחייבות
מלאו את הפרטים למטה ונחזור אליכם לתיאום!

לכל אחד יש זיכרון לשפות, בואו לראות איך להגיע אליו >>>

טיל

שליטה בשפה ב-5 צעדים:

פיתוח יכולות הדיבור

1. פיתוח יכולות הדיבור

שפה היא כלי תקשורת ולכן בשיטת MemoReach® תלמדו את השפה הערבית באופן המעשי והפרקטי ביותר, תוך מתן דגש לפיתוח יכולות הדיבור. הקורסים מועברים בקבוצות קטנות ואינטימיות שמאפשרות לכל אחד להרגיש בנוח ולהביע את עצמו בשפה. דרך הדיבור והשימוש הרציף בשפה גם השליטה בזמנים ובחוקי הדקדוק יוגיעו בצורה הטבעית וייטמעו היטב בזיכרון.

תכני לימוד

2. תכנים רלוונטיים לחיי היום יום

בקורס ערבית תלמדו את השפה דרך סימולציות מחיי היום יום ותכנים אקטואליים שיעזרו לכם להכיר את התרבות הישראלית בה אתם חיים טוב יותר. השיעורים בקורסי ערבית אונליין כוללים דיונים על נושאים עדכניים שיעוררו אתם להשתתף ולדבר בשפה.

אפליקציית תרגול

3. תרגול בפלטפורמות שונות

בקורס ערבית אונליין אנחנו מעודדים את התלמידים לחיות את השפה דרך תרגול יומיומי. מעבר לשיעורים עם המורה, כל תלמיד בניו סקול מצטרף לקבוצת WhatsApp בשפה הנלמדת, בה הוא יכול לתרגל את הדיבור והכתיבה באופן שוטף ועם הנחייה של המורה. בנוסף לכך קיימת לרשות התלמידים אפליקציית תרגול עם משחקי זיכרון ומשימות אונליין שנשלחות כל שבוע.

התאמה אישית
התאמה אישית

4. התאמה אישית של הלימוד

כל אחד מאיתנו הוא בעל מאפיינים אישיים וגם קולט שפה חדשה בדרך ייחודית לו. בשביל ללמוד שפה בדרך האפקטיבית נצטרך לשים לב לחוזקות ולחולשות שלנו. אנו דואגים לערוך מבדק זיכרון וסגנונות תקשורת לכל תלמיד שמגיע אלינו על מנת שנוכל להתאים עבורו את מסלול הלימוד המתאים ביותר ועל מנת שנוכל לתת לו טיפים אישיים לאורך הקורס. 

קהילת לומדים

5. נשארים אתכם גם אחרי הקורס

כל התלמידים והבוגרים בניו סקול הם חלק מקהילת השפות שלנו. זה כולל עדכונים שוטפים והשתתפות בערבי חילופי שפות המתקיימים באונליין ובברים ברחבי תל אביב.

אנחנו מציעים לימודי ערבית בכמה רמות, החל מערבית למתחילים ועד לערבית למתקדמים. במידה ויש לכם רמה התחלתית בשפה תעברו אצלנו מבדק רמה בערבית לצורך קבלת המלצה על המסלול המתאים לפני ההרשמה.

מחיר הקורס הקבוצתי נע בין 40-80 ש”ח לשעה אקדמית. העלות הכוללת משתנה בהתאם לפרמטרים כמו משך הקורס, רמת האינטנסיביות וחבילת התרגול. כל תלמיד מקבל המלצה על מסלול מותאם אישית לאחר מבדק ההתאמה ובירור צרכים.

קורס קבוצתי בן רמה אחת אורך כ- 3 וחצי חודשים. בבניית מסלול לימוד אישי, אורך הקורס ישתנה בהתאם להעדפות, היעדים והצרכים האישיים של התלמיד.

הקורס כולל שיעורי ערבית אונליין המועברים LIVE על ידי מורים דוברי שפת אם שהוכשרו בשיטה של בית הספר. הלימודים המועברים בשידור חי מאפשרים לתלמידים להיות נוכחים בשיעור ולתרגל את השפה באופן מעשי, תוך קבלת פידבק ותיקונים מהמורה. בין השיעורים יש משימות תרגול באפליקציה ובקבוצת Whatsapp ייעודית. גם לאחר הקורס ממשיכים לתרגל את השפה במפגשי שפות אונליין עם חברי הקהילה.

לימודי השפות בניו סקול מועברים בדגש על פיתוח יכולות הדיבור והשימוש הפרקטי בשפה. תכני הלימוד כוללים נושאים אקטואליים וסימולציות מחיי היום יום. שיטת הלימוד מערבת שימוש בדמיון ובכל החושים – במטרה להפוך את הלימוד לחוויתי וזכיר לטווח הארוך. השיטה פותחה יחד עם ערן כץ, מומחה בינלאומי בתחום הזיכרון.

למידע על הקורסים, שפות אחרות ושאלות כלליות –
ניתן להשאיר פרטים או לפנות אלינו בוואטסאפ או בטלפון: 03-6033554

מה הבוגרים שלנו אומרים עלינו? צפו:

נגן וידאו

לימודי שפות

השפות שלנו - בואו לבחור את המסלול שלכם

קורס אנגלית עסקית אונליין  להצליח בקריירה עם יכולות תקשורת מתקדמות באנגלית.

קורס אנגלית אונליין  לדבר בביטחון באנגלית בכל מפגש עם דוברי השפה.

קורס צרפתית אונליין  לדבר בצרפתית ולהתחבר לתרבות האירופאית.

קורס ספרדית אונליין  לשלוט בשפה נפוצה ואהובה בכל העולם.

קורס איטלקית אונליין  להתאהב באומנות ובקולינריה דרך השפה.

קורס סינית אונליין  להבין את השפה של המעצמה הכלכלית המתפתחת בעולם.

קורס יפנית אונליין  להכיר את תרבות אסיה ואת הקידמה של טוקיו.

קורס גרמנית אונליין  להתחבר לברלין כבר מהארץ.

קורס רוסית אונליין  חיבור לשורשים ולחברים חדשים.

קורס טורקית אונליין  חוויה של תרבות עשירה, צבעונית ומרתקת.

קורס פורטוגזית אונליין  נרקוד בקצב הסמבה תוך כדי השיעורים.

קורס יוונית אונליין  תתאהבו איתנו בצלילים ובריחות של המזרח התיכון.

קורס רומנית אונליין  להתחבר להיסטוריה העשירה של רומניה.

קורס עברית אונליין  המורים הטובים ביותר ללימוד עברית בישראל.

 מבדק זיכרון

מבדק זיכרון וסגנונות תקשורת​

רוצה לדעת מה סגנון הלימוד שלך? אנו מציעים מבדק זיכרון ולאחריו אבחון אישי, ללא עלות וללא התחייבות.

ביחד עם תוצאות המבדק והיכרות עם הצרכים האישיים שלך, היועצים שלנו יידעו להמליץ לך על המסלול המתאים עבורך ועל האימונים הכי אפקטיביים בשבילך בתהליך הלימוד של השפה – בין אם במסלול קורס קבוצתי, עם מורה פרטי או קורס משולב.

לפרטים נוספים על המבדק לחצו כאן

ערן כץ, שיאן גינס בזכרון

ערן כץ

ערן כץ, שיאן גינס בזיכרון ומחברם של מגוון ספרים בתחום, הטמיע ביחד איתנו שיטה בלעדית לרכישת שפה חדשה. כל המורים שלנו עברו את ההכשרה הייחודית שלו ללימודי ערבית ונוסף לניסיון שלהם בתחום, הם גם מדריכים לפי טכניקות הזיכרון שמצליחות. בואו להכיר ערבית ולזכור!

ערן כץ, שיאן גינס בזיכרון ומחברם של מגוון ספרים בתחום, הטמיע ביחד איתנו שיטה בלעדית לרכישת שפה חדשה. כל המורים שלנו עברו את ההכשרה הייחודית שלו ללימודי ערבית ונוסף לניסיון שלהם בתחום, הם גם מדריכים לפי טכניקות הזיכרון שמצליחות. בואו להכיר ערבית ולזכור!

גם אחרי התהליך, אנחנו פה עבורכם

התלמידים בשיעורים שלנו נהנים מהרחבת האופקים על ידי תרגול השפה הערבית לאורך זמן. ניו סקול מקיימת מפגשי קהילה שיעזרו לך להגביר את הביטחון העצמי, יכולות החשיבה והמוטיבציה הכללית. מדובר במפגשי אונליין סביב נושאים משתנים שבהם פוגשים תלמידים מכל הקורסים שלנו ואת דוברי הערבית שאיתם תוכלו להתאמן.

 

שתפו עם חברים