ספרדית

קורס ספרדית אונליין בניו סקול

חולמים לדבר ספרדית שוטפת בביטחון?

בואו להגשים את החלום עם קורס ספרדית אונליין בשיטת MemoReach®️ שפותחה יחד עם מומחה הזיכרון – ערן כץ.

קורסי האונליין שלנו מועברים LIVE על ידי צוות מובחר של מורים דוברי השפה שהוכשרו בשיטה של בית הספר ניו סקול לשפות.

אנו מציעים קורס ספרדית אונליין במגוון מסלולים פרטיים וקבוצתיים החל מקורס ספרדית למתחילים ועד לקורס ספרדית מתקדמים.

קורס LIVE אונליין - אין דרך נוחה יותר ללמוד ספרדית

ספרדית היא שפה כיפית, נעימה, מתגלגלת בצורה מדהימה ופשוט ממכרת. גם אתם רוצים להתאהב בשפה הספרדית? היום אפשר להשתתף בקורס מעשי ומהנה ללימוד ספרדית מדוברת באינטרנט – בלי לצאת מהבית!

 בניו סקול פיתחנו שיטה מתקדמת ללימודי שפות שתעזור לכם לשבור את מחסום השפה מהר משחשבתם. קורס ספרדית בניו סקול משאיר את התיאוריה מאחור ופותח דלת להטמעה טבעית של השפה, בדיוק בצורה שלמדנו את שפת האם שלנו – ניסוי וטעייה. זה קורה בשילוב עם טכניקות זיכרון שמערבות את כל החושים ועוזרות לתלמידים לזכור את השפה לתמיד. השיעורים מועברים בקבוצות קטנות בהן כל אחד יכול למצוא את המקום שלו. 

מה כולל הקורס?

• שיעורי אונליין קבוצתיים או פרטניים בקצב שלכם

• אימוני דיבור שוטפים כולל סימולציות מחיי היום יום

• תכני לימוד אינטראקטיביים שישארו איתכם לתמיד

• תרגולי אוצר מילים עם משחקי זיכרון באפליקציה 

• הצטרפות לקהילה של ניו סקול והשתתפות בערבי חילופי שפות – גם אחרי הקורס!

לכל אחד יש זיכרון לשפות, בואו לראות איך להגיע אליו >>>

טיל

שליטה בשפה ב-5 צעדים:

פיתוח יכולות הדיבור

1. פיתוח יכולות הדיבור

שפה היא כלי תקשורת ולכן בשיטת MemoReach® תלמדו את השפה הספרדית באופן המעשי והפרקטי ביותר, תוך מתן דגש לפיתוח יכולות הדיבור. הקורסים מועברים בקבוצות קטנות ואינטימיות שמאפשרות לכל אחד להרגיש בנוח ולהביע את עצמו בשפה. דרך הדיבור והשימוש הרציף בשפה גם השליטה בזמנים ובחוקי הדקדוק יוגיעו בצורה הטבעית וייטמעו בזיכרון שלכם לתמיד.

תכני לימוד

2. תכנים רלוונטיים לחיי היום יום

המוזיקה הלטינית, הסדרות המרגשות והתרבות העשירה יעזרו לכם להתחבר לשפה. התכנים מתעדכנים באופן שוטף והשיעורים בקורסי ספרדית אונליין כוללים גם סימולציות מחיי היום-יום ודיונים על נושאים אקטואליים שמעודדים את התלמידים להשתתף ולדבר בשפה.

אפליקציית תרגול

3. תרגול בפלטפורמות שונות

בקורס ספרדית אונליין אנחנו מעודדים את התלמידים לחיות את השפה דרך תרגול יומיומי. מעבר לשיעורים עם המורה, כל תלמיד בניו סקול מצטרף לקבוצת וואצפ בשפה הנלמדת בה הוא יכול לתרגל את הדיבור והכתיבה באופן שוטף ועם הנחייה של המורה. בנוסף לכך קיימת לרשות התלמידים אפליקציית תרגול עם משחקי זיכרון ומשימות אונליין שנשלחות כל שבוע.

התאמה אישית
התאמה אישית

4. התאמה אישית של הלימוד

כל אחד מאיתנו הוא בעל מאפיינים אישיים וגם קולט שפה חדשה בדרך ייחודית לו – כך גם בשפה הספרדית. בשביל ללמוד שפה בדרך האפקטיבית נצטרך לשים לב לחוזקות ולחולשות שלנו. אנו דואגים לערוך מבדק זיכרון וסגנונות תקשורת לכל תלמיד שמגיע אלינו על מנת שנוכל להתאים עבורו את מסלול הלימוד המתאים ביותר ועל מנת שנוכל לתת לו טיפים אישיים לאורך הקורס. 

קהילת לומדים

5. נשארים אתכם גם אחרי הקורס

הבוגרים והבוגרות שלנו משתמשים בשפה לא רק בחייהם הפרטיים, אלא גם במפגשי חילופי שפות מיוחדים שאנחנו מקיימים אחת לכמה שבועות באונליין או בברים בתל אביב – גם לאחר קורס לימודי ספרדית שבהם השתתפו. זאת במטרה לשמור על יכולות הדיבור ולהשיג את השליטה הרצויה בספרדית. 

אנחנו מציעים לימודי ספרדית בכמה רמות, החל מספרדית למתחילים ועד ספרדית למתקדמים. במידה ויש לכם רמה התחלתית בשפה תעברו אצלנו מבדק רמה בספרדית לצורך קבלת המלצה על המסלול המתאים לפני ההרשמה.

מחיר הקורס הקבוצתי נע בין 40-80 ש”ח לשעה אקדמית. העלות הכוללת משתנה בהתאם לפרמטרים כמו משך הקורס, רמת האינטנסיביות וחבילת התרגול. כל תלמיד מקבל המלצה על מסלול מותאם אישית לאחר מבדק ההתאמה ובירור צרכים.

קורס קבוצתי בן רמה אחת אורך כ- 3 וחצי חודשים. בבניית מסלול לימוד אישי, אורך הקורס ישתנה בהתאם להעדפות, היעדים והצרכים האישיים של התלמיד.

הקורס כולל שיעורי ספרדית אונליין המועברים LIVE על ידי מורים דוברי שפת אם שהוכשרו בשיטה של בית הספר. הלימודים המועברים בשידור חי מאפשרים לתלמידים להיות נוכחים בשיעור ולתרגל את השפה באופן מעשי, תוך קבלת פידבק ותיקונים מהמורה. בין השיעורים יש משימות תרגול באפליקציה ובקבוצת Whatsapp ייעודית. גם לאחר הקורס ממשיכים לתרגל את השפה במפגשי שפות אונליין עם חברי הקהילה.

לימודי השפות בניו סקול מועברים בדגש על פיתוח יכולות הדיבור והשימוש הפרקטי בשפה. תכני הלימוד כוללים נושאים אקטואליים וסימולציות מחיי היום יום. שיטת הלימוד מערבת שימוש בדמיון ובכל החושים – במטרה להפוך את הלימוד לחוויתי וזכיר לטווח הארוך. השיטה פותחה יחד עם ערן כץ, מומחה בינלאומי בתחום הזיכרון.

למידע על קורסים, שפות נוספות ושאלות כלליות – ניתן להשאיר פרטים או לפנות אלינו בוואטסאפ או בטלפון: 03-6033554

מה הבוגרים שלנו אומרים עלינו? צפו:

נגן וידאו

לימודי שפות

השפות שלנו - בואו לבחור את המסלול שלכם

לימודי אנגלית אונליין – להתקדם בקריירה עם יכולות תקשורת מתקדמות באנגלית.

לימודי ערבית אונליין – לשלוט בשפה השנייה הכי מדוברת בישראל.

לימודי צרפתית אונליין – לחיות את התרבות הרומנטית ביותר בעולם

לימודי ספרדית אונליין – להגיע מוכנים לטיול הגדול

לימודי איטלקית אונליין – להתאהב בצלילים, במראות ובטעמים דרך השפה

לימודי גרמנית אונליין – להרגיש בברלין כבר מישראל

לימודי רוסית אונליין – להתחבר לעולם הסובייטי דרך קורס אונליין

לימודי סינית אונליין – להתקדם לשפה של מעצמה הכלכלית המתפתחת בעולם

לימודי יפנית אונליין – להתרגש מתוכן צבעוני ומהקידמה של טוקיו בסלון ביתכם

לימודי הולנדית אונליין – להתכונן לטיול הבא באמסטרדם

לימודי טורקית אונליין – לחוות תרבות עשירה, צבעונית ומרתקת

לימודי פורטוגזית אונליין – לרקוד בקצב הסמבה תוך כדי השיעורים

לימודי יוונית אונליין – להתאהב בצלילים ובריחות של המזרח התיכון

לימודי רומנית אונליין – בוקרשט כבר מחכה שתכבשו אותה

לימודי צ’כית אונליין – להגיע מוכנים לרילוקיישן לפראג

 מבדק זיכרון  

מבדק זיכרון וסגנונות תקשורת

רוצה לדעת מה סגנון הלימוד שלך? אנו מציעים מבדק זיכרון ולאחריו אבחון אישי, ללא עלות וללא התחייבות.

ביחד עם תוצאות המבדק והיכרות עם הצרכים האישיים שלך, היועצים שלנו יידעו להמליץ לך על המסלול המתאים עבורך ועל האימונים הכי אפקטיביים בשבילך בתהליך הלימוד של השפה – בין אם במסלול קורס קבוצתי, עם מורה פרטי או קורס משולב.

לפרטים נוספים על המבדק לחצו כאן

ערן כץ, שיאן גינס בזכרון

ערן כץ

ערן כץ, שיאן גינס בזיכרון ומחברם של מגוון ספרים בתחום, עזר לנו לפתח שיטה בלעדית לרכישת שפה חדשה. כל המורים שלנו עברו את ההכשרה בשיטה ללימודי שפות ונוסף לניסיון שלהם בתחום, הם גם מדריכים לפי עקרונות השיטה. 


ערן כץ, שיאן גינס בזיכרון ומחברם של מגוון ספרים בתחום, עזר לנו לפתח שיטה בלעדית לרכישת שפה חדשה. כל המורים שלנו עברו את ההכשרה בשיטה ללימודי שפות ונוסף לניסיון שלהם בתחום, הם גם מדריכים לפי עקרונות השיטה. 

שתפו עם חברים