הכנה ללימודים באיטליה – כל מה שצריך לדעת לפני המעבר

מדי שנה איטליה מושכת אליה צעירים רבים מהארץ ומהעולם המגיעים ללמוד במדינה. המוסדות המובילים בעולם ללימודי עיצוב ממוקמים ברומא ומילאנו וברחבי המדינה קיימים גם מוסדות נחשבים נוספים למקצועות כגון רפואה ואדריכלות.

אילו יתרונות יש ללימודים באיטליה?

איטליה ידועה ברמה אקדמית גבוהה ובהיותה ידידותית לסטודנטים זרים. לאחרונה ניתן למצוא יותר ויותר מסלולי לימוד המועברים גם בשפה האנגלית. אבל חשוב לזכור כי להסתדר ביומיום באיטליה בלי איטלקית זה מאוד לא פשוט.

הלימודים לא מצריכים אזרחות אירופאית ומרבית הסטודנטים במדינה זכאים למלגות שונות. לסטודנטים המעוניינים לעבוד במהלך הלימודים- ניתנת אפשרות להוציא אשרת עבודה.

לימודים אקדמאיים באיטליה לעומת ישראל

צעירים ישראלים רבים מבינים כי קיימות אלטרנטיבות שונות לשוק הלימודים בארץ. באיטליה ניתן ליהנות משכר לימוד נמוך יותר לצד עלות מחיה זולה יותר ותנאי הקבלה קלים יותר מאשר בארץ.

הבחירה בלימודים באיטליה נפוצה בקרב צעירים ישראלים רבים, מה שמקל על אלו המתקשים עם השהות בארץ זרה.

לומדים איטלקית בניוסקולקורס איטלקית מותאם ללימודים באיטליה – אפשר גם ליהנות מהדרך!

 החיים מחוץ לשעות הלימודים (ולא יהיה לכם חסר מה לעשות…)

אז איך זה לגור באחד מיעדי התיירות הפופולריים ביותר בעולם? איטליה ידועה בנופים מרהיבים, קולינריה עשירה ותרבות משגשגת, כך שלא יחסר לכם מה לעשות בשעות הפנאי.

ערים רבות במדינה מושכות אליהן סטודנטים וצעירים רבים שיוצרים אווירה סטודנטיאלית שוקקת עם מסיבות ואירועים תכופים.

המסעדות, בתי הקפה והאירועים המעניינים יעשירו לכם את החוויה ולכן אין ספק שהמחיר של ההשקעה בקורס ללימוד איטלקית לקראת מכינה באיטליה יהיה שווה את זה.

איך תוכלו לרכך את הנחיתה? רמז: ללמוד את השפה

לימודים בארץ זרה זו חוויה שונה ומרגשת אך עלולה להביא איתה גם לא מעט לחץ ואי וודאות. יש לכם זמן עד הלימודים? חושבים על מכינה ללימודים באיטליה? בואו ללמוד את השפה ולהגיע הכי מוכנים שאפשר.

בניו סקול תוכלו לבחור קורס איטלקית מותאם שנבנה במיוחד לקראת המכינה ללימודים באיטליה. זאת, על מנת לתת מענה לצרכים ולקשיים שעלולים לצוץ כשעוברים לארץ זרה. כך תוכלו להגיע רגועים וממוקדים יותר ולנצל את זמן השהייה בצורה המיטבית, לבזבז פחות זמן על אי הבנות ועל קשיי ההסתגלות.

לימודי איטלקית – לחיות את השפה כבר בישראל!

מדי כמה שבועות ניו סקול עורכת ערבי חילופי שפות מהנים שיאפשרו לכם לחוות תחושה אמיתית של תקשורת עם דוברי השפה כמו באיטליה. מפגשי קהילה אלה כוללים סימולציות מחיי היומיום ומגוון נושאים שימושיים.

רבים אומרים שבשביל ללמוד את השפה צריך לעבור לחו”ל. אבל כשיש לו”ז עמוס ועשייה מרובה, זה לא פשוט ללמוד גם את השפה. לכן ערבי הקהילה שלנו מתקיימים באופן קבוע – ואתם מרוויחים הכנה מציאותית ביותר.

ערב חילופי שפות של ניו סקול – לתרגל שפה כמו בחו”ל

 מה תקבלו בקורס איטלקית במסלול מותאם ללימודים בחו”ל?

הלימודים בחו”ל ובייחוד במוסדות בינלאומיים כמו באיטליה, דורשים סטנדרט גבוה ברמת השפה המקומית – הן ברמה המקצועית והן ברמה הבינאישית. משום כך – מומלץ ללמוד איטלקית מתוך האימון המעשי. כלומר, לתרגל דיבור בדיסציפלינות הרלוונטיות וגם להבין את התקשורת התקנית מבחינת כתיבה וקריאה.

בקורס האיטלקית המזורז של ניו סקול תוכלו ללמוד את השפה ברמה הנדרשת על מנת לעבור את מבחן השפה במוסדות השונים. בשונה מהקורסים שמתמקדים בדקדוק, קורס איטלקית של ניו סקול מערב תרגול מעשי ומשלב דיבור פרקטי לשיפור הביטחון ויכולת ההבעה בצורה אידיאלית.

כדי ללמוד איטלקית לקראת לימודי רפואה באיטליה, עיצוב או אדריכלות (ואחרים) יש להבין גם את המושגים מעולמות התוכן הללו. למרבה המזל, איטלקית ולטינית (“שפת הרפואה”) קרובות מאוד וזה ללא ספק עוזר למי שמתכוון ללמוד רפואה באיטליה. במקרה של עיצוב פנים ואדריכלות – הלימוד באיטליה משלב אוצר מילים שהן ידועות בכל העולם בשל הרף הגבוה שמציבה איטליה בתחומים הללו. לכן, קורס איטלקית כהכנה ללימודי מכינה באיטליה חייב לכלול בתוכו מושגים שהתלמידים הולכים לפגוש באקדמיה.

השיטה של ניו סקול ללימודי שפות

בניו סקול פיתחנו שיטה חדשנית ללימודי שפות ביחד עם ערן כץ – שיאן גינס בזיכרון, המאפשרת לכל אחד להתחיל לדבר שפה זרה תוך 3 חודשים.

השיטה משלבת בתוכה לימודים מעשיים ומהנים וטכניקות למידה וזיכרון ייחודיות שניתן ליישם בהמשך בכל תחום בחיים, בייחוד בלימודים אקדמאיים. נושא נוסף שאנו שמים עליו דגש הוא לימודי שפות מותאמים אישית. אנחנו פועלים בהתאם להבנה שכל תלמיד הוא שונה, קולט בצורה שונה וזקוק ליחס אישי.

כאשר מבינים את סוג הקלט של התלמיד ניתן להתאים אליו את סגנון הלימוד ולייעל משמעותית את התהליך. לשם כך אנחנו מבצעים מבדק זיכרון  המאפשר לנו ולתלמיד לדעת איך יוכל ללמוד בצורה הטובה ביותר.

צריכים עוד הכוונה? ניו סקול משתפת פעולה עם יועצים ומכינות ללימודים באיטליה במגוון תחומים. כדי לקבל מידע נוסף תוכלו להשאיר את הפרטים שלכם כאן למטה. בהצלחה בלימודים!

 
 
 
 
 

אולי יעניין אותך גם

טיפים ללימוד ערבית מדוברת

אותיות ניקוד בערבית – המדריך המלא

לימוד השפה הערבית, עם הקסם והייחודיות שלה, מציע חוויה מרתקת ללומדים. אחד היסודות החשובים ביותר בלימוד ערבית הוא הבנת התנועות וסימני הניקוד, המשחקים תפקיד מרכזי…

שתפו עם חברים

שתפו עם חברים

לכל אחד יש זיכרון לשפות, בואו לראות איך להגיע אליו >>>

טיל