קורס ספרדית בתל אביב

עומדים לפני הטיול הגדול לדרום אמריקה ומחפשים קורס ספרדית בתל אביב? רגע לפני שאתם עולים על המטוס ויוצאים לכבוש את בוליביה ומקסיקו – חשוב מאד שתרכשו ספרדית בסיסית שתשרת אתכם בחלקה הדרומי של יבשת אמריקה ותמנע ממכם מצבים לא נעימים.

קורס ספרדית – מאיפה מתחילים בדיוק?

באותו שלב שבו אתם מתחילים לתכנן את הטיול הגדול ומחליטים אילו יעדים אתם עתידים לכבוש מומלץ מאד גם להירשם לקורס ספרדית שילמד אתכם את ההתנהלות הבסיסית בשפה הספרדית שנהוגה במדינות מרכז ודרום אמריקה.

למרות שבמדינות שונות תתקלו בניבים שונים של השפה הספרדית, קורס ספרדית בסיסי יאפשר לכם להתנהל בקלות, בין שאתם מבקשים לשכור חדר בהוסטל, בהתניידות להגעה למקומות מסוימים או להתמקח במחירים מול ספקים שונים במהלך הטיול.

כאשר אתם ניגשים לבחור בקורס ספרדית בתל אביב לדוגמה – הקפידו לבחור בבית ספר מקצועי לשפות, כזה שמאחוריו עומדים בוגרים שיוכלו לספר לכם, כיצד השתמשו בשפה שרכשו בקורס במהלך הטיול ויעידו על איכות המרצים וסביבת הלמידה.

נוסף לכך, במידה שאתם נרשמים לקורס בסמוך לטיול, בחרו בבית ספר באווירה צעירה שבה תוכלו לפגוש תלמידים הנמצאים בסטאטוס דומה ותוכלו לתרגל את הספרדית שלכם בקלות ואולי אף למצוא חברים משותפים לטיסה.

קורס ספרדית בתל אביב – מה כדאי לדעת?

בתל אביב תוכלו למצוא מגוון רחב של קורסים בשפות שונות וברמות למידה שונות. היצע הקורסים גדול אך חשוב לבדוק מספר דברים לפני שיוצאים לדרך:

מבנה הקורס –  בחנו האם הקורס עצמו מיועד להתנהלות יומיומית ולניהול שיחות שגורות בספרדית , כלומר – ספרדית מדוברת או שמא הקורס מיועד ללימוד באוניברסיטה או ברמה מתקדמת יותר שתדרוש מכם להשקיע זמן וכמובן כסף רב יותר בלימודי הקורס.

רמת הלימוד בקורס – בקשו לדבר עם סטודנטים שעברו את הקורס אליו אתם עתידים להירשם או חפשו המלצות על בית הספר. תוכלו למצוא בקלות המלצות על קורס ספרדית בתל אביב בפורומים ובקבוצות או עמודי הפייסבוק בהם תבקרו לפני הטיול הגדול. זכרו תמיד כי רוב המועמדים בקורס בו אתם מעוניינים נמצאים במצב דומה לשלכם.

מתקני הלימוד וחומרים נוספים – מלבד רמת הקורס וההמלצות הקפידו לבדוק האם דרך הלימוד בקורס מתאימה לכם. האם הלימוד עצמו מתבצע בעיקר בכיתה או שתדרשו להשקיע שעות רבות בלמידה עצמית. בלא מעט מקרים קורס און-ליין יהיה פשוט יותר וכמעט לא יביא אתכם לתוצאות הרצויות, אולם הוא יתאים לאלו מכם אשר עובדים במשמרות. לעומת זאת, קורסים פרונטאליים המתקיימים בכיתה יהיו מחייבים יותר בעבור אלו הזקוקים למסגרת ואף יגדילו את הסיכוי כי תצליחו בהגעה למטרה, שכן כשם שהשלם גדול מסך חלקיו כך גם הלימוד בקבוצה מניע יותר לפעולה, יוצר תחושת שייכות ועבודה משותפת.

לסיכום, במהלך תכנון הטיול הגדול שלכם אחרי צבא, מומלץ מאד לחפש קורס ספרדית. הקפידו לבחור קורס שמתאים למטרות שלכם במתכונת שתשרת אתכם ותאפשר לכם להפיק את המרב ממנו בתוך זמן סביר ותאפשר לכם ליהנות מהטיול כמו שצריך, בלי להרגיש שאתם מפספסים חוויות בגלל קשיי שפה מקומיים.

אולי יעניין אותך גם

מאצ'ו פיצ'ו ספרדית

לימודי ספרדית לקראת הטיול הגדול

מתכננים את הטיול הגדול לדרום/מרכז אמריקה ורוצים להגיע הכי מוכנים שאפשר לטיול שהולך להיות חוויה של פעם בחיים? אחת העצות הנפוצות שתקבלו היא לנחות ביבשת…

שתפו עם חברים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

שתפו עם חברים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

לכל אחד יש זיכרון לשפות, בואו לראות איך להגיע אליו >>>

rocket.svg