קורס ספרדית בתל אביב

עומדים לפני הטיול הגדול לדרום אמריקה ומחפשים קורס ספרדית בתל אביב? רגע לפני שאתם עולים על המטוס ויוצאים לכבוש את בוליביה ופרו – חשוב מאד שתרכשו ספרדית בסיסית שתשרת אתכם במהלך הטיול ותמנע ממכם מצבים לא נעימים.

לימודי ספרדית מדוברת

קורס ספרדית – מתחילים או מתקדמים?

כבר בשלב בו אתם מתחילים לתכנן את הטיול הגדול ומחליטים אילו יעדים אתם עתידים לכבוש – מומלץ מאוד להירשם לקורס ספרדית בו תלמדו את ההתנהלות הבסיסית בשפה הספרדית כפי שנהוג במדינות מרכז ודרום אמריקה.

למרות שבמדינות שונות תתקלו בניבים שונים של השפה הספרדית, קורס ספרדית בסיסי יאפשר לכם להתנהל בקלות. לא משנה אם אתם מבקשים לשכור חדר בהוסטל, אם מדובר בהתניידות למקומות מסוימים או במיקוח במחירים מול ספקים שונים במהלך הטיול.

כאשר אתם ניגשים לבחור בקורס ספרדית בתל אביב או בכל מקום אחר – הקפידו לבחור בבית ספר מקצועי לשפות, כזה שמאחוריו עומדים בוגרים שיוכלו לספר לכם, כיצד השתמשו בשפה שרכשו בקורס במהלך הטיול ויעידו על איכות המרצים וסביבת הלמידה.

נוסף לכך, במידה שאתם נרשמים לקורס בסמוך לטיול, בחרו בבית ספר באווירה צעירה שבה תוכלו לפגוש תלמידים הנמצאים בסטאטוס דומה ותוכלו לתרגל את הספרדית שלכם בקלות ואולי אף למצוא חברים משותפים לטיסה.

קורס ספרדית בתל אביב – מה כדאי לדעת?

בתל אביב תוכלו למצוא מגוון רחב של קורסים בשפות שונות וברמות למידה שונות. היצע הקורסים גדול אך חשוב לבדוק מספר דברים לפני שיוצאים לדרך:

מבנה הקורס –  בחנו האם הקורס עצמו מיועד להתנהלות יומיומית ולניהול שיחות שגורות בספרדית , כלומר – ספרדית מדוברת או שמא הקורס מיועד ללימוד באוניברסיטה או ברמה מתקדמת יותר שתדרוש מכם להשקיע זמן וכמובן כסף רב יותר בלימודי הקורס.

רמת הלימוד בקורס – בקשו לדבר עם סטודנטים שעברו את הקורס אליו אתם עתידים להירשם או חפשו המלצות על בית הספר. תוכלו למצוא בקלות המלצות על קורס ספרדית בתל אביב בפורומים ובקבוצות או עמודי הפייסבוק בהם תבקרו לפני הטיול הגדול. זכרו תמיד כי רוב המועמדים בקורס בו אתם מעוניינים נמצאים במצב דומה לשלכם.

מתקני הלימוד וחומרים נוספים – מלבד רמת הקורס וההמלצות הקפידו לבדוק האם דרך הלימוד בקורס מתאימה לכם. האם הלימוד עצמו מתבצע בעיקר בכיתה או שתדרשו להשקיע שעות רבות בלמידה עצמית. בלא מעט מקרים קורס און-ליין יהיה פשוט יותר וכמעט לא יביא אתכם לתוצאות הרצויות, אולם הוא יתאים לאלו מכם אשר עובדים במשמרות. לעומת זאת, קורסים פרונטאליים המתקיימים בכיתה יהיו מחייבים יותר בעבור אלו הזקוקים למסגרת ואף יגדילו את הסיכוי כי תצליחו בהגעה למטרה, שכן כשם שהשלם גדול מסך חלקיו כך גם הלימוד בקבוצה מניע יותר לפעולה, יוצר תחושת שייכות ועבודה משותפת.

לסיכום, במהלך תכנון הטיול הגדול שלכם אחרי צבא, מומלץ מאד לחפש קורס ספרדית. הקפידו לבחור קורס שמתאים למטרות שלכם במתכונת שתשרת אתכם ותאפשר לכם להפיק את המרב ממנו בתוך זמן סביר ותאפשר לכם ליהנות מהטיול כמו שצריך, בלי להרגיש שאתם מפספסים חוויות בגלל קשיי שפה מקומיים.

אולי יעניין אותך גם

פעלים באנגלית

פעלים הינם המרכיבים החשובים ביותר בכל משפט באנגלית והם אלו שקובעים מה קורה, מי עושה את הפעולה, ומתי היא מתרחשת. על אף שבמאמר זה נציג…

שתפו עם חברים

שתפו עם חברים

לכל אחד יש זיכרון לשפות, בואו לראות איך להגיע אליו >>>

טיל