קורס שפות ספרדית

היא נשמעת מלאה ברומנטיקה, מתגלגלת ומתנגנת ממש. לספרדית צליל נעים שהופך אותה לשפה פופולארית שרבים רוצים ללמוד. עם זאת, הם דוחים את הפרוייקט לפנסיה, כשיהיה הרבה זמן. אז תשכחו מהרבה זמן ומהמתנה עד לפנסיה. בביה"ס ללימוד שפות של ניו סקול וערן כץ תדעו ספרדית הרבה לפני הפנסיה. תוכלו אפילו ללמוד את השפה בכל שלב בחיים: בין הצבא לטיול בדרום אמריקה, כך שלטיול תגיעו כבר כשאתם חלק מהמקומיים ולא הגרינגוס שלא מבינים מילה בספרדית, תוך כדי קריירה, גידול ילדים. ספרדית היא שפה כיפית ומתקשרת מיד לחמימות לטינית. בדיוק באותה צורה גם תלמדו את השפה בשיטתו של ערן כץ.

לימוד קצר לטווח ארוך

ערן כץ עסק כל השנים מאז ילדותו בזיכרון. קריאת ספרים של מומחה אמריקאי בתחום שינתה את עולמו והוא עבר את בחינות הבגרות בלי ספרים ומחברות. כך, מתוך חקירה מעמיקה כל השנים של חום הזיכרון ואפילו קטיפת שיא גינס, פיתח ערן ערכות ותוכנות לשיפור הזיכרון בהיבטים שונים, החל מזיכרון של פנים ושמות, דרך זיכרון של מילים לפסיכומטרי ועד זיכרון לשפות. אם אתם תוהים מה חדש ומה שונה בשיטה הזאת לעומת לימוד שפות בבתי ספר אחרים לשפות, אז יש רבה שונה: הספרדית נלמדת בצורה חווייתית ומהנה, באווירה קלילה וכיפית ולא באווירת בית ספר, כי שיטת הלימוד השבלונית של שינון מילים לא תופסת לטווח ארוך. כאן תעברו בהדרגה מדיבור בעברית לדיבור בספרדית כמעט בלי להרגיש. פתאום תישמעו לעצמכם שחקנים בטלנובלה…

ללמוד ספרדית בכל גיל

בין אם אתם חולמים על טיול בדרום אמריקה, חופשה בקריביים או דווקא על טיול בספרד, לימוד השפה הספרדית רק יהפוך את חוויית הטיול למעניינת יותר כשיווצר קשר עמוק יותר עם תושבי המקום. אתם אחרי צבא? באמצע חייכם או בפנסיה? חושבים על קריירה שניה בתור מדריכי טיולים? בקורס ספרדית של ערן כץ תלמדו ותטמיעו את השפה, ויותר חשוב מכך- תחיו אותה כאילו הייתה חלק מכם תמיד. רבים שכבר עברו את הקורס לא הבינו למה חיכו עד היום- המחסום שלהם מלימוד שפה חדשה התפוגג. אז קדימה, אמיגוס, למה אתם מחכים?

שתפו עם חברים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email