שיאן גינס בזיכרון וניו סקול מזמינים אותך ללמוד קורס גרמנית בשיטת MemoReach החדשנית

למה בכלל ללמוד קורס גרמנית?

בלב ליבה של אירופה שוכנת מדינה שתושביה נחשבים לחרוצים, הממושמעים, ומובילי הדעה מבין כל ארצות אירופה. איך זה קרה? הגרמנים, עם קפדן וקשוח, ויש הטוענים אף מיסטי במידה, עברו מהפך גדול בהיסטוריה שלהם, כאשר הפכו משבטי פרא לתושבים צייתנים וממושמעים. אבל זו עדיין כמובן לא סיבה מספיק טובה ללמוד קורס גרמנית.

כיום העם הגרמני, שאוכלוסייתו מונה כ-150 מיליון איש, מהווים דוגמא ומופת לכוחו ונחישותו של האזרח האירופאי והשפעתו הכלכלית הרבה ברחבי העולם כולו. כתוצאה מהיעילות החברתית והכלכלית בגרמניה, עלות המחייה שם נמוכה מאוד וניתן להשתכר באופן מכובד ביחס להוצאות מנגד.

הדבר הזה גורם לישראלים רבים לרצות ללמוד בגרמניה, או לחלופין לעבוד שם. בשביל לעבור לגרמניה בצורה חלקה ונוחה יותר, מומלץ ללמוד קורס גרמנית מדוברת, שכן דרישות המעבר, כגון שיחות יומיומיות והביורוקרטיה הפדנטית מצריכות שליטה בשפה.

קורס גרמנית בניוסקול

קורס ללימוד גרמנית בניו סקול: יכין אתכם לטיול, ללימודים או לעבודה בגרמניה

לקבל גישה לתרבות באמצעות השפה

השפה הגרמנית כפי שעוצבה במהלך הדורות, עשויה להישמע לנו צורמת בהתחלה, ביחס לשפות לטיניות אחרות שרובנו מכירים. אך אל  תתנו לרושם ה”גס” הזה להטעות אתכם. השפה הגרמנית היא תולדה של מיטב המוחות הגרמנים, הלשונאים ואנשי מקצוע משחר ההיסטוריה.

השפה הגרמנית היא מלאכת מחשבת חיה שטומנת בחובה שיטה יוצאת מגדר הרגיל לחיבור מילים לכדי משמעות אחת, ברורה כשמש. הגרמנית היא אחת השפות העשירות בתבל, והתחביר בה מגיע לרמות מורכבות הידועות רק למעטים ולדוברי השפה מבטן ומלידה.

לומדי קורס גרמנית לוקחים על עצמם אתגר מעניין ולומדים צורת חשיבה שלא מוכרת דיה במחוזותינו. את רזי השפה הגרמנית המתבטאים בחשיבה מסוג אחר לגמרי וביעילות שפתית מפתיעה, ניתן ללמוד אך ורק באמצעות התעמקות רבת שנים בנבכי שפתו של העם הגרמני, הידוע בכינוי ה”רייך”.

השיטה של ניו סקול – קורס גרמנית למתחילים או מתקדמים

אם גם אתם נשביתם בקסמי הגרמנית, ורוצים לדעת עוד, כדאי לדעת שבניו סקול אנו משתמשים בטכניקות זיכרון המבוססות באופן בלעדי על שיטה שפותחה עם שיאן גינס בזיכרון, הלא הוא ערן כץ, האחד והיחיד. קורס גרמנית למתחילים וגם מתקדמים יעזרו לכם לזכור את השפה ולשלוף אותה בעת הצורך.

אותו ערן כץ השיג שליטה וגישה עקבית, מדודה ובדוקה אל תוככי תאי הזיכרון שלנו במוח. התוצאה לא איחרה לבוא עם הרבה מאוד תלמידים המסוגלים להבין וגם לזכור באופן הפשוט ביותר וביתר קלות. יש טכניקות פשוטות שתוכלו להכיר בשביל להטמיע את כל הניואנסים הקטנים אך ההכרחיים של השפה.

הבעיה ברוב קורסי השפות היום מסביב לעולם היא שהם עוסקים בהמון חוקי דקדוק וספרים מיותרים במקום בדיבור. זה כמו שתרצו ללמוד נהיגה וילמדו אתכם מכונאות רכב. הבלשנות במקרה הזה פשוט לא חשובה. כדי ללמוד גרמנית מדוברת מחיר ההשקעה של שבירת השיניים עדיף על פני האכזבה של קורס

קורס ללימוד גרמנית בניו סקול – תל אביב לכל עולם

למרבה הפלא, למידת השפה הגרמנית על בוריה יכולה להיות חוויה מרגשת ומעניינת במיוחד. בעיקר כשיש מדריך ומורה נבוכים אל השפה. ניו סקול ממוקמת בתל אביב, אך ניתן ללמוד קורס גרמנית מדוברת איתנו גם מהבית.

מורי הגרמנית של ניו סקול מובילים תלמידים שקדנים כל העת להבנה איכותית של השפה. זאת, תוך יצירת אווירה לימודית חווייתית המביאה איתה רצון ללמוד יותר ויותר על השפה האירופאית הקלאסית.

המבטא הופך להרמוני יותר אצל כל תלמיד ככל שהזמן עובר בזכות שיטת זיכרון עליה מקפידים בניו סקול כל מורה ומורה.

מעבר לכך, הלמידה בקבוצות קטנות עם מורה מקצועי ומנוסה מקנה תחושת ביטחון שאנו בידיים טובות, ואנו יכולים ללמוד בחופשיות ועם יחס אישי בתנאי הכיתה וגם בבית.

לימודי שפות: הסוד הוא בהתאמת סגנונות למידה לסוג הקלט

חשוב לדעת, לימודי גרמנית בניו סקול מביאים איתם התאמה לסגנונות למידה שונים. בין אם אתם תלמידים, הקולטים באופן חזותי, מוחשי או שמיעתי. יש לכולם מענה ואנו דוגלים בהתאמה מלאה של סגנון הלמידה לסוג הקלט שלכם.

אז איך עושים את זה? מומלץ למלא את מבדק הזיכרון שלנו, שכולל שלושה שאלונים המסייעים לכם להתקדם בצורה יעילה יותר. בהצלחה בכל לימודי השפות שלכם!

 

אולי יעניין אותך גם

שתפו עם חברים

שתפו עם חברים

לכל אחד יש זיכרון לשפות, בואו לראות איך להגיע אליו >>>

טיל