קורס לימוד ערבית בתל אביב

מחפשים קורס ללימוד ערבית בתל אביב? הנה כל המידע שאתם צריכים לדעת >>

עוד מלפני ימי הקמת המדינה, התרבות והשפה הערבית משולבות בחיי התושבים בישראל. השפה הערבית מוכרת כשפה בעלת מעמד מיוחד במדינת ישראל ומהווה את שפת האם של אחוז משמעותי מתושביה, אך עדיין רוב התושבים אינם דוברים את השפה כלל.

כיום, ניתן למצוא מספר בתי ספר לשפות המציעים קורס ללימוד ערבית בתל אביב ובערים נוספות בארץ. זאת, בשלב הדרישה ההולכת וגוברת מצד תושבים שאינם נמנים על המגזר הערבי ללימוד ערבית. זאת על מנת לשפר את תחושת הביטחון, ומתוך רצון לפרוץ את הגבולות החברתיים ולהתחבר אל התרבות הערבית – הן במישור העסקי והן במישור המקצועי והחברתי.

לימוד ערבית | מהם היתרונות?

המציאות המורכבת במזרח התיכון ויחסיה של מדינת ישראל עם שכנותיה דוברות הערבית הופך את לימוד הערבית גם לכלי מפתח חשוב לאלו המבקשים ללמוד את תחומי המזרח התיכון וכמובן בתחום הדיפלומטיה. זאת, מתוך רצון להתקדם בזירה הבינלאומית ולקחת חלק בקשרי המסחר והכלכלה של ישראל אל מול שכנותיה.

הידע בשפה הערבית עצמה יכול להוות כלי גם לאלו המבקשים להשתלב בתפקידי מפתח בצבא או בשירות המדינה וכמובן בתפקידי מפתח בגופים ממשלתיים שונים ברמות הגבוהות ביותר.

זכרו תמיד כי עיקר פעילותה הביטחונית של מדינת ישראל נוגע לגורמים ערביים ברחבי העולם וקורס לימוד ערבית יהווה יתרון משמעותי עבורכם בעת קבלה לתפקידים בתחום זה.

לימוד ערבית | מה חשוב לדעת לפני שנרשמים?

בשונה מלימודי הערבית המוצעים בבתי הספר התיכוניים, בהם נלמדת לרוב ערבית ספרותית שאינה השפה המדוברת בשגרת חיי היום יום, קורסי הערבית מציעים גם אפשרות ללמוד ערבית מדוברת. משמעות הדבר בפועל הוא יכולת להתמודד עם השפה באופן שוטף, בהתנהלות מול דוברי השפה והבנה שלה כפי שזו שגורה בפיהם של דוברי הערבית ולא כאמצעי אומנותי גרידא.

במידה שאתם שואפים דווקא להרחיב את אופקיכם בלימוד השפה הערבית בתל אביב או בערים אחרות ככלי המגשר תרבותית, חשוב לבחור בקורס ערבית שיספק לכם בסיס רחב יותר ויתמקד דווקא בלימוד ערבית ספרותית. נקודה זו חשובה בהחלט שכן בחירה בקורס ערבית שאינו מתאים לכם לא ישיג את המטרה שלשמה נרשמת אליו ולכן מומלץ לבדוק את הנושא בתחילה.

לימוד ערבית בתל אביב למתחילים ומתקדמים 

כשאתם נרשמים לקורס ללימוד ערבית, הקפידו לבחור בקורס לימוד ערבית שמתאים למטרתכם. הפרידו כבר בשלב הבחירה בין קורס בערבית מדוברת לבין קורס בערבית ספרותית על מנת שתוכלו לעשות שימוש מושכל בשפה בחיי היום יום ברחוב הערבי או דווקא במסדרונות המוסדות האקדמאיים.

בניו סקול אנחנו דואגים להתאים לכם את המסלול הנכון >> אחרי מבדק אונליין ושיחת ייעוץ בחינם נוכל להמליץ לכם על המסלול האידיאלי עבורכם ללימוד ערבית, בהתאם למאפייני הלמידה והמטרות האישיות שלכם.

המסלולים שלנו מאפשרים לכל אחד ללמוד בצורה הנוחה לו ביותר – ניתן ללמוד במסלול קבוצתי, עם מורה פרטי או במסלול משולב.

אנחנו מציעים קורס קורס ערבית מקוון או קורס ערבית בתל אביב – קורס פרונטלי בכיתות שלנו (דרך השלום 7 בתל אביב, סמוך לתחנת רכבת השלום)

בניו סקול אנחנו מבינים ששפה צריך לחיות כל הזמן. לכן גם אחרי הקורס – התלמידים בניו סקול ממשיכים לתרגל את השפה בערבי הקהילה שלנו.

רוצים לקבל פרטים נוספים על קורס ללימוד ערבית או שפות אחרות? השאירו פרטים בתחתית העמוד ואנחנו נחזור אליכם בהקדם

 

אולי יעניין אותך גם

טיפים ללימוד ערבית מדוברת

אותיות ניקוד בערבית – המדריך המלא

לימוד השפה הערבית, עם הקסם והייחודיות שלה, מציע חוויה מרתקת ללומדים. אחד היסודות החשובים ביותר בלימוד ערבית הוא הבנת התנועות וסימני הניקוד, המשחקים תפקיד מרכזי…

שתפו עם חברים

שתפו עם חברים

לכל אחד יש זיכרון לשפות, בואו לראות איך להגיע אליו >>>

טיל