התשובה המתבקשת לשאלה – איזו מתנה הכי כדאי לקנות לסבא וסבתא?

בימים שבהם הדורות הצעירים והמתבגרים הופכים לחומרניים ושטחיים יותר ויותר, הדורות הוותיקים של סבתא וסבא שלנו הופכים להיות רחוקים יותר מאיתנו תודעתית ומנטלית. אותם בדרך כלל המתנה הנוצצת והיפה פחות מעניינת ומה שחשוב להם, אחרי שראו, שמעו ועשו כמעט הכל, הוא שאנחנו, הילדים והנכדים או אפילו הנינים שלהם, נצליח בחיים ונשיג את המטרות המקצועיות והאישיות שלנו.
 
לימודי שפות בניו סקול
להתקרב דרך השפה
 
יחד עם זאת, בהתבסס על בדיקות שנערכו בשנת 2017, יש מתנה אחת ליום הולדת של סבא וסבתא אשר יכולה לגרום להם לאושר ונחת – ואתם יכולים להרוויח ממנה לא פחות, אולי אף יותר. מאחר שרוב הדורות הללו, הגיעו לישראל ממרוקו או עיראק, רוסיה או איטליה, צרפת או אפילו ספרד ודרום אמריקה, עברית אינה שפת האם שלהם.
 
תפתיעו את סבא או סבתא עם יכולת חדשה
המתנה הכי טובה וחשובה בשביל הסבים והסבתות שלכם היא, ניחשתם נכון – אתם\ן! אין דבר שהם יותר אוהבים ומוקירים מאשר את המשפחה המדהימה שבנו, בעבודה קשה והשקעה בלתי נגמרת. לכן, איזו מתנה טובה יותר תוכלו להעניק להם מאשר את היכולת שלכם לדבר איתם בשפה שעליה גדלו והתחנכו?
 
להתקרב דרך השפה
המתנה המומלצת ביותר לשנת 2018, שנה שבה דור המייסדים של ישראל הולך לעולמו יותר מתמיד, היא קורס לימודי שפה עבורכם! דמיינו את ההתרגשות של סבא או סבתא, כשתאמרו להם כי החלטתם ללמוד שפה, שבעולם הגלובלי של היום יכולה לשרת אתכם גם בקריירה, בעבודה ואף בזוגיות. סוף סוף הם יוכלו לדבר אתכם ולהעניק לכם מהידע הענק שצברו מצד אחד ולסייע לכם לתרגל את השפה הנלמדת מצד שני, תוך הפיכת הנושא לתחביב משותף ומעניין.
 
מתנה כפולה
בואו ליהנות מלימודי שפה חווייתיים, מעניינים ומועילים, שמתבססים על שיטת זיכרון בלעדית אשר נבנתה על ידי שיאן גינס בזיכרון – ערן כץ ואיתנו, בית הספר ניו סקול. כך, תוכלו לספר לסבא וסבתא – במתנה כמובן – על הטכניקות הפשוטות לזכור טוב יותר היכן השאירו את המשקפיים, מתי לקחו תרופה בפעם האחרונה או איך לזכור מילה או משפט חדש שלמדתם.
 
ניו סקול – בית הספר ללימודי שפות
איך עוד ניתן לגמול לסבא וסבתא על הנתינה האינסופית שלהם? קורס אנגלית או ספרדית, לימודי איטלקית או רוסית וכמובן ערבית וצרפתית או גרמנית יכולים להיות פשוט המתנה המושלמת. שפה היא תרבות, היא אנשים, היא הדרך שבה אנחנו חיים ומתקשרים. בואו לניו סקול ללמוד את שפת האם של המשפחה שלכם, בדרך הכי נכונה שקיימת ועם מורים שהוכשרו בלעדית על ידי מומחה הזיכרון הבינלאומי והסופר ערן כץ.
 
למידע נוסף על הקורסים שלנו, לחצו כאן
 
 
* ניו סקול באה לעולם בשביל להעניק לכם ידע, כלים מעשיים וקהילה מחבקת. אנו מאמינים במחירים הוגנים לכל כיס, גישה אדיבה וחברית, תקשורת פורה והקשבה, שיהפכו את העולם שבו אנו חיים לקצת יותר טוב.

אולי יעניין אותך גם

פעלים באנגלית

פעלים הינם המרכיבים החשובים ביותר בכל משפט באנגלית והם אלו שקובעים מה קורה, מי עושה את הפעולה, ומתי היא מתרחשת. על אף שבמאמר זה נציג…

שתפו עם חברים

שתפו עם חברים

לכל אחד יש זיכרון לשפות, בואו לראות איך להגיע אליו >>>

טיל