קורס ללימוד ערבית מדוברת בשיטת הזיכרון הייחודית של שיאן גינס בזיכרון

הכירו את שיטת הזיכרון הייחודית של שיאן גינס בזיכרון שתאפשר לכם לשלוף את המילים הנכונות בקלות

מדוע כל כך חשוב לדעת ערבית מדוברת ?

 השפה הערבית היא השפה הנפוצה ביותר במזרח התיכון, וכיאה לכך חשוב שגם היהודים יכירו בה, ישלטו בה וידעו לתקשר דרכה. הערבים הם השכנים שלנו, וכמו שאנחנו רוצים לתקשר עם שכנים בבניין שבו אנחנו גרים, כך חשוב לנו להבין את השפה המדוברת ביותר בישראל, אחרי העברית. לכן קורס ערבית מדוברת הינו חשוב במיוחד

קורס ערבית בניו סקול

קורס ערבית מדוברת בניו סקול

ללמוד ערבית – למה זה חשוב?

כאשר המצב הביטחוני מתוח בגלל מחלוקות חוזרות ונשנות בין שני הלאומים הדבר רק מעלה לסדר היום את חשיבות התקשורת עם האנשים שגרים איתנו. לא מדובר בפוליטיקה גרידא, אלא ביכולת לתקשר עם האחר שהוא שכן שלי. קורס ללימוד ערבית יאפשר לכם לתקשר היטב עם הלאום השני או לכל הפחות להבין אותו, את המסרים שהוא מעביר ממקור ראשון ולא ממקור מתורגם. גם ערבים רבים יודעים עברית ברמה זו או אחרת מתוך הבנה שאנחנו השכנים שלהם. בין אם אנחנו עבורם חברים או אויבים, אין כאן שאלה של פוליטיקה, אלא של היכולת לתקשר באמת עם כל שכן על פי שפתו.

מה תלמדו בקורס ללימוד ערבית מדוברת

בקורס ערבית תלמדו את השפה המדוברת, את הכתיב הערבי, את הניבים השולטים ואת הדברים הנחוצים לתקשורת שפתית. תרגול יום יומי יסייע לכם בתהליך הלמידה. כך שתוכלו לשלוט בשפה, להבין אותה ולתקשר בהצלחה עם הלאום השני. מעבר לכך, תוכלו למצוא עיסוקים שווים שמצריכים את ידיעת שתי השפות – ערבית ועברית. תחשבו על היתרון האדיר שיהיה לכם כדוברי ערבית ועברית כשתגישו קורות חיים לכל מיני משרות נחשקות במשק.

איפה כדאי ללמוד ערבית ובאיזו שיטה?

בניו סקול תקבלו קורס ערבית במחיר שיחזיר תמורה מלאה להשקעה שלכם. “ניו סקול” – בית הספר המוביל ללימוד שפות, הממוקם בתל אביב על יד עזריאלי (דרך השלום 7). בבית הספר תקבלו יחס אישי, תלמדו בקבוצות קטנות ואינטימיות, תקבלו תרגול מותאם עם המורים גם מהבית.

שיטת הזיכרון הייחודית של שיאן גינס בזיכרון ערן כץ

 בית הספר “ניו סקול” מציע דרך לימוד ייחודית בעזרת שיטת הזיכרון של ערן כץ – שיאן גינס בזיכרון שבעזרתה תוכל לשלוף את המילים הנכונות בקלות וכך תהפכו את לימוד השפה הערבית לקורס מהנה במיוחד. הטכניקות הייחודיות של “ניו סקול” יאפשרו לכם לשלוף בקלות מילים, משפטים, ביטויים – בלי לאבד את הביטחון. רוצים לדבר ערבית? בימינו אפשר ללמוד ערבית בקלות תודות לשיטות הזיכרון הייחודיות של בית הספר. כל אותם מורים המלמדים ב”ניו סקול” עברו הכשרה ע”י ערן כץ על מנת להטמיע בהם את שיטת הלימוד הייחודית של “ניו סקול”

ללמוד משיאן גינס בזיכרון - ערן כץ

ללמוד שפות לפי שיאן גינס בזיכרון

הסבר קצר על שיטת הזיכרון הייחודית ב”ניו סקול”

ערן כץ – שיאן גינס בתחום הזיכרון – פיתח טכניקות מרשימות וייחודיות לפיתוח זיכרון וזאת על ידי אימון המוח. על פי שיטתו של ערן כץ, צריך לבצע הקשרים בין המידע הקיים במוח לבין המידע החדש. הקישור יכול להתבצע באמצעות דמיון בין צלילים, באמצעות סיפור בעל רצף הגיוני, באמצעות התמצאות במרחב, באמצעות חשיפה רבה בדרכים שונות וכדומה. זוהי שיטת זיכרון מצוינת, בפרט ללימוד שפות, לכן אנחנו מזמינים כל אחד מכם להצטרף ולהצליח לרכוש שפה חדשה, לשלוט בה ולדבר ללא מכשול או בעיה. זִכרו – אין כזה דבר מכשול ברכישת שפה. הכל מתבסס על זיכרון. גם לך יש זיכרון לשפות, אנחנו יודעים איך להגיע אליו!

 

רוצה הוכחות להצלחה? הנה מה שהתלמידים שלנו אומרים על לימודי השפות בניו סקול >>
נגן וידאו

אולי יעניין אותך גם

פעלים באנגלית

פעלים הינם המרכיבים החשובים ביותר בכל משפט באנגלית והם אלו שקובעים מה קורה, מי עושה את הפעולה, ומתי היא מתרחשת. על אף שבמאמר זה נציג…

שתפו עם חברים

שתפו עם חברים

לכל אחד יש זיכרון לשפות, בואו לראות איך להגיע אליו >>>

טיל