בואו ללמוד יידיש בקורס מעשי ופרקטי!

ניו סקול מציגה את שיטת ®MemoReach ללימודי שפות!

תמיד חלמת להתחבר לשורשים המשפחתיים וללמוד יידיש?
חששת להתחיל כי יש כל כך הרבה מילים?
פחדת שהזיכרון שלך "לא מספיק טוב"?

הכירו את שיטת ®MemoReach הבלעדית לניו סקול. ללמוד שפה ולנצח את הזיכרון. 

בואו ללמוד יידיש בשיטה פרקטית וחווייתית, עם טכניקות זיכרון שיעזרו לכם להטמיע את השפה בצורה אפקטיבית ולדבר יידיש כמו שתמיד חלמתם!

קורסי השפות של ניו סקול מועברים על ידי צוות מובחר של מורים דוברי השפה שהוכשרו בשיטה של בית הספר ניו סקול.

ערן כץ

ערן כץ – שיאן גינס בזיכרון
מפתח שיטת ®MemoReach הבלעדית לניו סקול

חוויות של תלמידים אמיתיים

קורס יידיש בניו-סקול – ללמוד שפה. פעם אחת לכל החיים.

לימוד יידיש מעשי
ביחד עם מומחה הזיכרון העולמי ערן כץ, פיתחנו את שיטת MemoReach ללימוד אפקטיבי של שפות. בקורס יידיש תלמדו את השפה בצורה אפקטיבית וזכירה דרך אימוני שיחה, משחקים ושימוש בכל החושים. קורסי היידיש שלנו מועברים על ידי צוות מובחר של מורים מנוסים שהוכשרו בשיטה של בית הספר.

התאמה אישית
לפני הלימודים תעברו מבדק סגנון לימוד ותקשורת כדי להבין איך נכון לכם ללמוד את השפה. בהתאם לסגנון הלמידה שלכם, למטרות, לרמה ולזמינות נבנה עבורכם את המסלול האפקטיבי ביותר ללימוד יידיש. אנו מציעים קורס יידיש במגוון מסלולים – החל מיידיש למתחילים ועד ליידיש למתקדמים. 

גמישות
בין אם אתם רוצים ללמוד יידיש בשביל להתחבר לשורשים, להכיר חברים חדשים ובין אם מדובר בצרכי עבודה או לימודים – אנחנו נדאג להתאים אליכם את תכני הקורס. בנוסף, הקורסים של ניו סקול תמיד מותאמים לזמנים הנוחים לכם. קיימים שיעורים בבוקר ובערב – העיקר שיהיה לכם נוח לשלב את הלמידה עם השגרה השוטפת.

תמורה משתלמת להשקעה שלכם
אצלנו תקבלו את כל מה שאתם צריכים כדי לדעת יידיש לכל מטרה. בקורס יידיש בניו סקול תקבלו ליווי אישי ומעטפת שלמה עד להצלחה – החל מהתאמה אישית בתחילת התהליך, דרך ליווי אישי של מורה בקצב שלכם, פלטפורמות תרגול אונליין וקהילה של דוברי שפות. הכל למען השגת המטרה שלכם!.

לכל אחד יש זיכרון לשפות, בואו לראות איך להגיע אליו >>>

טיל